Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Amygirl

Bu Cosplay Hangi Animeden?

Yuuko - xxxHolic ya da Tsubasa Cronicle
  2. Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

Spoiler

9e9d6d73cc6adeb4a61d87128136813f.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. pegasusejder

pegasusejder

@Amygirl çook iyi olur abla, bu naçizane kulunu mutlu etmiş olursun. :) Dün Ezgi, Beytize falan iyi kaynattık yine, seni de aramızda görmek isteriz. :(( İnşallah yakın zamanlarda müsait olursun. :wow2-onion-head-emoticon:

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Aynen, yanlış hatırlamıyorsam Colla tv'de de olması lazımdı hafızamı tazelemem lazım en son hatırladığım  "ameyyjiing" diye bağıran bir adet utangaç Betcchi:wow1-onion-head-emoticon:

4. Amygirl

Amygirl

Aynen Colla Tv deydi :D

3. Konunun sahibi onları uygun görmüş kendi zevklerine göre ve başkalarının zevklerini de göz önüne almış. İnsanların zevklerine kötü diyeceğinize kendi listenizi de oluşturabilirsiniz. Animeye başlayanların kişiliğine göre anime önermek daha mantıklı. Mesela mesleğim gereği kohailerime çoğunlukla Monster öneririm ki normalde ilk izletilmesi gereken animelerden değildir. Ancak ana karakterin bir beyin cerrahı olması ve polisiye gizem olması tıpçıların ilgisini çekebiliyor. Mesela gothic bir kohaim de ben izlerken tesadüfen görüp HxH ye başlamıştı. Kimin neyi seveceği belli olmuyor. Alice in Borderland dizisinden etkilenip mangasına geçen meslektaşlarım da mevcut son günlerde :D Great Teacher Onizuka Skip Beat Lovely Complex Full Metal Alchemist Brotherhood Psycho Pass Detroit Metal City Önereceğim kişiye göre değişen ama genelde ilk önerdiğim animeler. Ek olarak ben Haikyuu yu ilk olarak önermezdim hele de akranım bir kadınsa evde kalma sebebi olabilir jdjdjjf
  4. Amygirl

Bu Cosplay Hangi Animeden?

Saiki Kusuo Ayrıca neden bebişkomun kadın cosplayerları var :( bir önceki sorun için söylüyorum :(
  5. Discorddan disquss moderatörleri ile görüşünüz. Buradan onlara ulaşmanız biraz zor
  6. Amygirl

TürkAnimeTv Genel İzleyici Anketi

5200 katılımla tam gaz ilerliyoruz. 24 Şubat'a kadar güzel bir katılım sayısına ulaşacağız. Herkese teşekkürler
  7. Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...

fWRC3Rv.png

2. Caprihorn

Caprihorn

@pegasusejder Tamam.:waiting-onion-head-emoticon:

@Amygirl Abla geçen benim imza sorununu çözdüğün için teşekkür ederim.İşin vardır diye özelden yazmak istemedim.(bayağı geç bir teşekkür oldu kusura bakma):muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

3. Amygirl

Amygirl

@pegasusejder Allah seni naapmasın :thank_you__onion_by_elcerbero:

@Caprihorn ne demek :thank_you__onion_by_elcerbero:

4. pegasusejder

pegasusejder

@Amygirl bilmem naapmasın acaba? Ne yapayım bende böyle ponçik bir insanım. :waiting-onion-head-emoticon:

8. Amygirl

Sarı kartı bana değil myalde ilk 50'ye girdirmeyenlere çıkar bebişim
  9. Amygirl

MyAnimelist sana yetersiz kalmış
  10. Merhaba arkadaşlar! TürkAnimeTv'nin izleyici profilini oluşturmak adına sizlere bir anket hazırladık. Geniş anime ve manga platformlarının ve birçok mecranın genel liste ya da senelere göre liste oluşturduğunu görmüşsünüzdür. Binlerce izleyicisi olan TürkAnimeTv'nin de neden böyle bir etkinliği olmasın dedik. Bu etkinliğe göre izleyicilerimiz anketi doldurarak favori anime türlerini, en çok tercih ettiği anime içeriklerini, en sevdikleri ilk 10 animeyi, erkek ve kadın karakterleri seçecek. Sizler de anketimizi doldurarak TürkAnimeTv genel izleyici profilini oluşturmamıza destek verin! Anket için buraya tıklayınız! Anketimiz 10 Şubat 2021'de sona erecektir. En kısa zamanda da sonuçlar duyrulacaktır. Anketle ilgili soru ve önerilerinizi konu altına yazabilirsiniz. İyi eğlenceler!
  11. Amygirl

Disqus

Çerezleri temizleyiniz. En iyi çözüm o.
  12. Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş

Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim ben de ama bir şey değişmedi :silence-onion-head-emoticon: 1 Ocak 2021'in 31 Aralık 2020 den farkı yok..

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Spoiler

Eqo0XctW8AIFgTm.jpeg

:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

13. Hesabınız argo ya da yasaklı kelime kullandığınız için banlanmamış. Bir saat içinde 5'ten fazla yasaklı kelime kullanırsanız oto bot sizi 6 saat sunucudan uzaklaştırır. O sırada aynı id ve aynı nickname ile ikinci bir hesap açarak gelmeye çalıştığınız için bot iki hesabı da otomatik banlamış. Hesabınızın banı açılmayacaktır. Konu kilit
  14. Amygirl

Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

@D41SUK3 Birkaç reklam ve bağış usülü geçinmeye çalışan ülkenin en eski ve büyük anime izleme sitesine troll olsun diye bağış yapa bastım zaaaaaaaaa diye konu açmak... Saygısızlığınızı başka yerlerde yaşatın, burada değil.
  15. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

I see no difference :loveloveplz:

2. pegasusejder

pegasusejder

Abla bilmiyorum bende çok fazla ben gibi güneş lekeleri var. Gözüm sıcakta ve güneşte direkt kızarıyor onun için uzak duruyorum. Sen niye bu kadar isteklisin. :D 

Abla bu soruyu soran tek kişi değilsin, inan bende hiç bilmiyorum sebebini, sorduğumda da söylemediler. :D İstersen sana reddediliş hikayelerimi anlatabilirim oldukça zevklidirler. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

3. Amygirl

Amygirl

Adana konusunda heveslendiriciyim :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Ay dur şimdi bir ara anlatırsın :evil-smile-onion-head-emoticon:

4. pegasusejder

pegasusejder

Ailemi de ikna edersen taşınalım hemen abla. :D

Tamam abla ne zaman istersen. :evil-smile-onion-head-emoticon:

16. Given'ı ben boy love bile saymıyorum dramı o kadar kasvetli işliyor ki dramdan başka bir şey görmüyorum O seri bende yarımdır hayatım yeteri kadr dramatik bir melankoli çekemem Sorma instada spoiler yedim yaaaa daha bir yakışıklı çizilmiş Çevirisi gelsin de izleyem Yo yo hayır yazamam yüreğim kaldırmaz :D Çünkü neresinden bakarsan bak kişiliğim kişiliğine direkt friendzone oluyor ühühühü Sana sansürlü versiyonunu pm atam okumak istiyorsan kurgusu da fena değil sadece romantizm yok yani
  17. @pegasusejder FF im boy love üzerine bence okumak istemezsin :D Ayrıca fflerimde asla kendimi kullanmam :D
  18. Benim FF olarak burada okumak istemeyeceğiniz bir FF üzerindeyim şu aralar onun dışında bir isekai ffi yazacağım en kısa zamanda İlk çizime göre gayet iyi hele benim gibi Cin Ali den öte gidemeyenlere
  19. Hadi bakalım geliştir de seninle manga çizelim :D bende konu çok :D
  20. @pegasusejder sen çok vefalı bir forumdaşsın ama ben senin mesajlarını çok geç görüyorum Bugün de ölmedik işte iş güç sen ne yapıyorsun nasılsın
  21. Haikyuu 10. bölüm PVsi=yaşamam için bir sebep :sad__sad__onion_by_elcerbero:

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@Amygirl Evet abla öyleyim de uykularımı kaçıran üç harfli -TUS-

belası var 9 ay sonra ona çalışıyorum. :drama-crazy-rabbit-emoticon:

Sevilmez mi hiç, Haikyuu'yu sevmeyen de ne bileyim :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

3. Amygirl

Amygirl

@Perfectum o djleri boş ver :D :D 

@Pseudohomophylus kolay gelsin ama her interne dediğim şeyi diyorum önce uzmanlık branşını düşünme önce doktor olmaya bak. TUS ta ilk 20 ye girip FTR yazan ama kendi öz babasına STEMI tanısı koyamamış FTR asistanı olma bu çok üzücü bir durum.

4. Pseudohomophylus
  22. Amygirl

Merhaba

Hoşgeldiniz Forumumuzda anime izleme platformları haricinde kurallara uygun sitelerin tanıtımını "Üye Site Tanıtımları" başlığından yapabilirsiniz. Tanışma bölümüne yazmıyoruz. İyi forumlar.
  23. Ana karakterini eziklediği için
  24. Kolay gelsin, hayırlı olsun
  25. O da forumun sıkıntılarından birisi hala yöneticinin ilgilenmesini bekliyorum Onun dışında iyiyim teşekkürler sizler nasılsınız
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.