Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Amygirl

Forum Admin
  • Content Count

7,244
  • Last visited

• Days Won

154

Amygirl last won the day on September 10

Amygirl had the most liked content!

About Amygirl

• Rank
    Yome no Bebeği
  • Birthday 05/11/1990

İletişim Yöntemi

• Website URL
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com.tr/

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

463,075 profile views

Single Status Update

See all updates by Amygirl

1. Ne okul düşmanı gençlerimiz var iki gundur kan kustunuz forumun duvarına... Halinize şükredin artık okullar daha eğlenceli ben hiç,beden eğitimi dersi yapamadım mesela ya da hiç,muzik ya da resim dersim olmadı muzik dersine Sosyal Bilgiler oğretmeni girerdi.. Hiç iyi bir gelecek göremiyorum heekes sizin gibi ise :D

1. Show previous comments  8 more
    2. Amygirl

Amygirl

Abartıyorsunuz... Çok nefret ediyorsanız okumayın gitmeyin okula -.- sizi zorlayan yok aileniz sizi döverek gonderecek değil.. Ailenize,hiç,bir faydanız olmadan geleceğinizi kazanmadan kımıl zararlısı gibi oturun evinizde. Tüm gün bilgisayar başında geçirin... Yani burası Türkiye,maalesef geleceğimizi kazamanmamız için üniversite okumamız gerekiyor. Japonya gibi değil ki ülkemizde işsiz üniversiteli de bol... Biraz nankörlük ediyorsunuz ve bencilsiniz :)

3. Amygirl

Amygirl

Gönül istiyor ki daha eğlenceli bir eğitim sistemimiz olsun ama elden bir şey gelmez zevk almaya bakacaksınız :)

4. Lucifèr

Lucifèr

Ablacım zaten ailem bana güvenip inandiğı için okula gidiyorum yoksa ben de bilirim yani yan gelip yatmasıni -,-

• Create New...