Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının son zaferi 21 Eylül 2023

Amygirl en beğenilen içeriğe sahiptir

Amygirl hakkında

• Doğum günü 05/11/1990

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com.tr/

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

629074 profil görütülenme

Amygirl üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Amygirl

1. Grand Blue mangasını okurken de animesini izlerken de nedense hüzünleniyorum... Kendi üniversite hayatımı çok kasvetli geçirdiğim için insan yaşlandığını hissediyor...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Di mi bir de mühendislik fakültesi öğrencisi bunlar ? Japonyada okul süresi olarak ve imkanları dahilinde öğrenciler part time çalışabiliyor para yeterli geliyordur. Aslında değinmek istediğim şey alkol ohh eğlence falan değil. Seçilen yanlış arkadaşlıklar, hayatın en güzel yıllarında ders kaygısı ile kütüphanede sabahlama, melankolik ikili ilişkiler, spordan tamamen uzaklaştıran imkansızlıklar gene bizim fakültede yoktu hocaların din dil ırk kıyafet seçimleri sebebi ile sana takması tutup başarılı olsan da seni dersten bırakması kısacası kendi adıma dersem 28 yıl boyunca hiçbir zaman yaşımı yaşayamamış olmam üzüyor.

3. Barış

Barış

o dert bende de biraz var. benimkisi biraz yanlış okul tercihi yapmam. tercihler listemi en son temize çekerken okuduğum bölümü aslında gitmem gereken yerin üstüne çıkardım  ve farklı okula gittim. resmen lisedeki dersane ve okul çevremin yarısı asıl gitmem gereken yere gitmişti. okuduğum okulda hiç tanıdığım yoktu, sıfırdan çevre yapmam gerekti. hala içimde burukluğu vardır. eğer o saniyelik değişikliği yapmamış olsaydım en iyi arkadaşımla sıra arkadaşı olacaktık, şuan hayatım bambaşka olacaktı.belki anime dünyasına hiç girmezdim. ünide arkadaşın önerisiyle one piece'e başlamıştım. ama ben yinede şuan mutluyum. önemli olanda o

4. Amygirl

Amygirl

Hahahha ben yanlış yaptığım herhangi bir soruyu boş bırakmış olsaydım bambaşka bir hayatım olacaktı. Herkesin böyle bir hikayesi var kader kısmet... Belki şu anki bizi biz yapan şeyler bunlardır. Ama daha eğlenceli üniversite hayatım olsun isterdim. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.