Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının son zaferi 21 Eylül 2023

Amygirl en beğenilen içeriğe sahiptir

Amygirl hakkında

• Doğum günü 05/11/1990

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com.tr/

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

627089 profil görütülenme

Amygirl üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Amygirl

1. Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. mrsaitama

mrsaitama

@AmygirlÖzellikle pandemi zamanında bol bol vitamin almak lazım. Malum çoğumuz doğru düzgün evden çıkamıyor. Güneş ışığı alamayınca vitamin eksikliği oluyor ister istemez.

3. pegasusejder

pegasusejder

Amy abla yeni gördüm geçmiş olsun :onion_gomen_by_7anime7drawer7: Şu an ne durumda?

Ağız yaraları çok kötü oluyor, daha geçenlerde nasıl becerdim bilmiyorum ama çok fena ısırmışım (telde var). Kaç gün durduydu o yara artık tuz falan basıyordum çabuk iyileşsin diye ama bir etkisi oldu mu bilmiyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: En kötüsü de dilimin altında gömülü dişi almışlardı ve dikiş atmışlardı. Dilimi oynatamıyordum, dikişler alınana kadar sadece çorba veya cicibebe yiyebildim :/

Sigara zararlıdır diye kamu spotu da verelim :waiting-onion-head-emoticon:

Haikyuu çıktığı gün nöbette miydin abla, ondan mı o kadar sigara içtin :confused-onion-head-emoticon:

4. Amygirl

Amygirl

@mrcemakgpreparat olarak önerilmiyor beslenme olarak dikkat etmek lazım c vitamini olarak özellikle

@pegasusejderteşekkür ederim önemli değildi ya 2 günde geçti güzel baktım ağzıma çünkü. Gömülü dişte unutulan dikiş benim de başıma geldi kendi kendime aldıydım hehehhe ağız içindeki yaralar hep sıkıntı diş teli olanlar özellikle çok çekiyor

Haikyuu geldiği gün nöbetçiydim ama genel anlamda çok sevdiğim animeleri izlerken ya da mangaları okurken depresyona giriyorum bir nedenden ötürü ilginç bir huy 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.