Jump to content
Türk Anime TV Forum

Amygirl

Forum Admin
    6.888
  • Son ziyareti

• Başarı

116

Amygirl kullanıcısının son zaferi 15 Eylül

Amygirl en beğenilen içeriğe sahiptir

Amygirl hakkında

• Derece
    Final Boss 8)
  • Doğum tarihi 11-05-1990

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com.tr/

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

393.703 kez ziyaret edildi

Hakkında

Hi dudes fickle pink mouse
Keh keh keh selamlamaya bak 

house fly pink mouse

Selam gençler ben forumdaşınız, ablanız, kardeşiniz, anneniz, kızınız, qanqanız Amy. Kısacası o Adana Merkez'de patlayanlardan birisiyim sajdjfkjgk
Yazının ilerleyen yerlerinde saçmalamak istiyordum ama başlarken uçuşa geçtik bakalım. Sonumuz hayrola
:steal-onion-head-emoticon:
10 Kasım 2011 günü foruma kaydolmuşum. O günden beri de forumda aktif takılmaktayım. Aslında geçen sene ben bir uploader broya küsüp iki ay girmedim foruma öhöhöm öhöhöm karıştırmayalım oraları cupid smiley
Nerde kalmıştık? Foruma girdikten hemen sonra bir FF yarışması olmuştu. Ortamı çok beğenip takılmaya devam etmiştim. FF ler sayesinde Cold Dewil forumdaşınızla falan tanıştım yani. Sonra toprakezgi, Haruka, Songena2, sakuragi, Hokage_Minato, gereksiz (hayırsız Cem), Yanki_99, Paprika, BarbarosOruç, SatellizerLB, Yuki ve nickini hatırlayamadığım bir dolu güzel insanla tanıştım. Sonracığıma Zeynep ablamla tanıştım. Barış adminle tanıştım. Bu anime işine gönül vermiş bir çok kişi ile tanıştım. Çevirmenler, uploaderlar vs vs vs. Şimdi dönüp bakınca iyi ki gelmişim bu foruma. La! Birbirini kucaklayan sarı kafalar smileyi nerde bulamadım surprised2-smiley.gif?1292867683neyse şu idare etsin hug1-smiley.gif?1292867621
Hepimizin ortak problemi etrafta anime konuşacak birilerinin olmaması şeysini bu forumda bol bol telafi ettim. Bu yüzden forum benim için çok çok özel bir yerdir. Yaklaşık 3 senedir de bu önem verdiğim ortamın düzeninden sorumluyum. Barış admin dedi seni admin yapalım diye. Sonra bana yetki verilmiş. Hazin bir yenidoğan servisi nöbetinde öğrenmiştim. Site yöneticisi Halil Karahan'dan gelen mesaj: Sana admin yetkisi veriyorum. Kötüye kullanırsan geri alırım. :silence-onion-head-emoticon:  Çok soğuk bir mesajdı şahsen içimde kalmış bak burda pörtledi assdjfdkgf Çünkü bu forumu en çok tanıyan kişiyim. Yeni açılan bir konu olduğunda konu araştırması yapmadan daha önce açılmışsa alt forumuna kadar ezbere bularak "Aaa bu konu forumda vardı" diyebiliyorum. Tabi bu övünülecek bir şey değil. Adam akıllı işsizlik :smoking2-onion-head-emoticon: neyse kısacası forum için elimden gelen her şeyi yaptım yapıyorum. :pretty-onion-head-emoticon:
Şu sıralar forum çok durgun. Bir iki kas yapan spora giden genç adam takılıyor. Bir de sürekli cry layan bir kız var. Çok tatlı :n: Bir tane elektrikçi var sonra site chatinden foruma geldi. Amatör hikayemi okudu. Üstelik de sanal değil resmen üniversitenin kırtasiyecisi ile anlaşmış gitti çıktı aldı okudu cry :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: al işte bana da bulaştı cry :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Edebiyat ruhlu brocuğum Red var sonra şu sıralar pek göremiyorum wattpaddeki kitabını da güncellemedi bayağıdır. Sonracığıma kafa kız dediğim Lulu arada geliyor. Bana sensei diyen inşaat mühendisi sandığım ( looky-smiley.gif?1292867633 ) birisi var arada takılır. Yepyeni projeleri ile foruma gelen keksıl bro var çevirmen böyle bir elin parmaklarını geçmeyecek üyelerimiz var malesef; işte bir iki de spammer giriyor tadımız tuzumuz onlar :flying-crazy-rabbit-emoticon:gerçi olayı çözdüm yeni üyelerin otomatik email onaylaması olmuyormuş. Elle onaylamak lazımmış. Onu Aziz Başkana soracaktım unutmuşum bak :smoking1-onion-head-emoticon:Sorayım bir ara keh keh keh.
E 5 senedir forumdayız 12 senelik de bir anime geçmişimiz var şahsen ben de girdim bu çeviri işine. Kovmazlarsa bir manga bir de anime çevirmeye çalışıyorum. İşte ilk anime çeviri denemem Gensou Maden Saiyuki. Şahsen çok kral bir anime. Erkek bol kadın karakter pek yok. Harem değil baş karakterler ezik değil. Güzel bir shounen. Manga olarak da öyle deneme amaçlı çevireyim diye kolay eski çevrilmemiş bir manga var mı diye site chatinde manga bilgisine güvendiğim birisine danıştım. Meğerse editörmüş chatdaş kakaladı bana Angel Densetsu'yu sen çevir ben editliyim dedi.
:shock1-onion-head-emoticon:Bir baktım manga çeviri grubundayım. sad pink mouse
Ne konuştum beaaaaa :exorcist-crazy-rabbit-emoticon:
Neyse işte gidiyom ben... Sabrı yetip de okuyanı tebrik ediyorum şahsen. Seviyorum sizi şap şup. Pardon öpünce mi şap şup deniyordu? Neyse hadi kendinize iyi bakın  rice-ball-smiley-11.gif?1302020564