Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Amygirl

Discord-

nicknameiniz nedir
  2. Çift taraflı olsa gerek bu öbür tarafında br şey yok muydu :D
  3. Çin yapımı anime önerisi isteyen ve önermek isteyen kişileri bu başlığa bekliyoruz Ben bir tek Quan zhi gao shou izledim hehehe
  4. Amygirl

Açılış/Kapanış/OST Bulmaca

cevap vermeyecektim ama çok severim dayanamadım B The Beginning ending Oresama - Ookami Heart
  5. Amygirl

Açılış/Kapanış/OST Bulmaca

ID: Invaded Ben ne sorsam ki Azu- For you
  6. Forum anasayfa sağ üst köşedeki duyurularda discord yönlendirmesi mevcut. Oraya girip hesap doğrulaması yaptıktan sonra genel sohbet kanalından yardım alabilirsiniz.
  7. Amygirl

Dragon Ball 360p Sorunu

Böyle durumlarda nya.sii gibi yerlerden animenin bd sini ya da 720 psini aratıp çıkan linklere tek tek bakıyorum illa ki bir adet bulunuyor ancak dragon ball çok eski bir seri 2005 önceki sezonlarını yüksek kalite bulmak illa ki zordur ancak yüksek çözünürlük için torrent bakmak lazım izleme sitelerinde olmuyor genelde
  8. Muhtemelen doğrulama sistemi ile ilgili problem yaşıyorsunuz
  9. Açacağınız konuyu uygun başlığa açınız. Bir animenin devam sezonu olup olmadığını serinin afişi altındaki bağlantılı animeler sekmesine tıklayarak öğrenebilirsiniz. Ya da myanimelist gibi bir siteden sequeli var mı öğrenebilirsiniz. Final o serinin finalidir nihai final diye bir şey yok. Sezonlu animeler diziler gibi birbirini takip eden sezonlar içinde gelmiyor çoğu kez. Yani bir animenin finali verilirken bazen devam sezonunun gelip gelmeyeceği belli olmuyor. Konu uygun bölüme taşınmıştır.
  10. Anne evindeyim. Kahvaltı sofrasında 9 çeşit reçel, 5 çeşit peynir var :cute2-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

bir yerlerde erik, kuru incir ve kayısı reçeli de var gördüm onları henüz açmamış :D 

3. Perfectum

Perfectum

Teyzemiz mutfağı seviyor anlaşılan :) benim annem de öyle. Kış hazırlıkları zamanı da geliyor. Zor yav anaların işi.

4. Amygirl

Amygirl

Aynen :onion_yep_by_7anime7drawer7:

11. Amygirl

Anime İstek ve Önerileri

Slice of life tarzında Hyouka tanaka kun wa itsumo kedaruge Doğaüstü olarak 07 Ghost Trinity Blood olabilir aklıma daha soğukkanlı mc olan doğaüstü anime gelmedi
  12. Kazanan yarışmacılarımız ödüllerini aldıktan sonra bir foto ile buraları şenlendirirse çok mutlu olacağım
  13. Aynı konudan tekrar tekrar açmayınız. İnsanları davet etmek istediğiniz discord sunucusu için konu açmak yerine forum duvarında davet edip link paylaşmanız o linke ulaşımı kolaylaştıracaktır. Öneririm. "Bizi rakip olarak görmeyin" dibi bir cümleye cevap vermenize gerek yok, adminlere iletin. Uslubunuz sert ve kışkırtıcı olabiliyor. "Cahil, kötü kalpli..." bunlar bir üyenin başka bir üyeye söylemeye hakkı olmayan şeylerdir ve hakarete girer. Haklı olsanız bile sizi haksız konuma düşürür, yapmayın. Benzer konudan bir daha bir daha açmayınız. Konuyu ortam tartışma ortamına döndüğü için kilitliyorum.
  14. Yarışmanın üçüncüsüne ulaşamıyoruz :silence-onion-head-emoticon:

1. Amygirl

Amygirl

Aranan kan bulundu tamam :dandyonionplz:

15. Böylebir şey mümkün değil. Düşük puan alan yarışmacıların heveslerini kırmamak adına
  16. Evet arkadaşlar! Yarışmamız sonuçlandı. İlk 3'e giren arkadaşlarımızı duyurmadan önce puanlama sistemi ile ilgili bilgilendirme ve çeşitli teşekkürlerimi yazacağım izninizle Yarışmaya toplamda daha fazla yarışmacı katılmış olsa da yarışma formatına uygun olmayan FF'ler maalesef dahil edilmeyerek 21 adet FF değerlendirmeye alındı. 21 FF anime ve manga konusunda tecrübeli ve imla konusunda obsesif altı adet jüri tarafından konu, anlatım ve imla açısından ayrı ayrı değerlendirildi. Her açıdan alınan puanların ortalaması alındı ve son olarak jürilerin toplam puanlarının ortalaması alındı. En yüksek puanı alan üç FF ödüllere layık görüldü. Öncellikle hiçbir karşılık beklemeden değerli vaktini harcayıp FF'leri değerlendiren jürilerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum Gerçi bir tanesi bir şey ister gibi oldu ama neyse Yarışmaya katılan, hayal gücünü bizimle paylaşan yarışmacılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizler olmasanız bu yarışma gerçekleşmezdi. Umarım bu forumda bu yarışmadan daha güzel anılar kazanırsınız Onun dışında teşekkür etmek istediğim iki kişi var ki değerli vakitlerini yarışma formatına uygun olmayan FF'leri tespit edip yarışmaya uygun hale getirmek için uğraşan -isimleri bende kalsın- iki arkadaşıma teşekkür ediyorum. Kimse yarışmadan diskalifiye olmasın diye çok uğraştık ama olmadı maalesef Gelelim sonuçlara Yarışmamızın en yüksek puan alarak Hellsing manga setine layık görünen yarışmacısı: Karanlığın Elçileri ile Ferris Yarışmamızın ikincisi olarak baskılı kupaya ve mousepade layık görülen yarışmacısı: Erratic Simian ile exedrasghoul Yarışmamızın üçüncüsü olarak baskılı kupaya layık görülen yarışmacı: Bahardan Sonra ile angstmon Kazanan yarışmacılarımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Nice forum etkinliklerinde görüşmek üzere :)
  17. Amygirl

Genç Erkeği Seslendiren Kadın

Olay bende karakterin bağıran bir tip olmasından kaynaklanıyor cinsiyetten öte
  18. Amygirl

Genç Erkeği Seslendiren Kadın

Bunu kültür olarak görmek lazım biz 13-15 yaşında ergenliğe girdiğimizde sesimiz borazanlaştığı için Japonlarda kızsı erkek karakter sesine alışık değiliz. Ancak bu kadın seslendirmeden ziyade shounen karakterlerin çok bağırmasından kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Bu konuda favorim ve belki de senin önyargını kıracak bir kadın seiyuu önerebilirim: Romi Park Edward dışında Bleach Hitsugaya, Deadman Wonderland Ganta yı da seslendirmektedir. Aynı kadın Claymore dan Teresa, Naruto dan Temari, Nana'nın Osaka Nanası nı da seslendirmektedir. Müthiş bir yetenek!!!
  19. Önceki FF yarışmalarına göre fena değil katılım ancak bunun en büyük sebebi site ana sayfada reklam olması idi. Forum kendi üyeleri ile pek götüremezdi diye düşünüyorum
  20. Hadi bakalım, hayırlı uğurlu olsun! Bir takım Ff'ler çok hoşuma gitti. Henüz okumadıklarım da var onları da okuyacağım
  21. Etkinlik 4 Temmuzda başlıyormuş Barış admin demese yardırıyordum 4 Temmuzda bir daha yazarım
  22. Sangatsu ya bak sen skoru en yüksek seinenmiş Kendi listemi yapam hemen: Monster Rainbow Hanada Shounen Shi Mononoke Jormungand En yüksek skorlamaya sahip 100 seinen şartınız olmasaydı Basilisk ve Shiguruiyi ekleyecektim. Cry @Kutatgu seinen kardeş top 5 i top 10 yapsak olmaz mıydı ilk 100 den çılgın listeler çıkarırdım
  23. Amygirl

TAÇE 2020 Yaz Projeleri

Ne yapalım artık
  24. Amygirl

Kilitli konular

Panelden bakıp onun nasıl düzeltileceğini bulamamıştım. Yapacak bir şey yok
  25. Amygirl

TAÇE 2020 Yaz Projeleri

Elinize sağlık şimdiden @Eolo-sama bebaaaamm hani Gibiate
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.