Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Amygirl

Gereksiz Yere Ban Yedim

Disqus moderatörlerine discord sunucusundan ulaşabilirsiniz. Konu kilit
  2. Amygirl

BNHA: Heroes Rising

Açtığınız konuya ulaşamıyorsanız konu silinmiş demektir. Yine konu açmayın
  3. Amygirl

En sevdiğiniz JoJo Partı

Konuyu ankete çevirdim tekrar oy verin @jojocuadam @Harem-kun @ZwanZwan
  4. Amygirl

En sevdiğiniz JoJo Partı

Bu konuyu ankete çevirelim
  5. Amygirl

Ban yedim.

Discord sunucusundan discord moderatörlerine ulaşın
  6. Amygirl

Yardım edebilir misiniz?

Bu hesabınızla misafir hesabınızın açtığı konuya müdahale edemesiniz. İsterseniz bu hesabınızla konuyu tekrar açabilirsiniz. Açtığınızda bu hesaptan her türlü değişiklik yapabilirsiniz. Tekrar açtığınızda misafir hesabınız ile açtığınız konuyu sileriz
  7. Amygirl

En sevdiğiniz JoJo Partı

Mangasını henüz okumamış birisi olarak Part 3 favorimdir.
  8. Ouuwuouwıeoıue Selamlığımın zengin pisliği
  9. Amygirl

İçeriklere atılan itibar

Kızgın ya da negatif itibar geleceğini sanmıyorum
  10. Amygirl

Bleach in en karızma karakteri kim ?

Hisagi reyiz
  11. Arkadaşlar FF'lerinizi yarışma kurallarına uygun bir şekilde paylaşınız. Yarışmaya uygun olmayanlar değerlendirilmeye alınmayacaktır!

12. Amygirl

Bu Cosplay Hangi Animeden?

Abi arkasında pembe saçlı bebek takmış siyahi Kenpachi'den sonra gördüğüm en çılgın cosplay jdjdjdkdk Ciel Phantomihive böyle yazılıyordu galiba Kuroshitsuji
  13. Amygirl

GÖKALTI HAPİSHANESİ

Konu yanlış yerde yanlış şekilde açılmıştır. Örnek konuya göre düzenlemezseniz yarışmaya dahil edilemeyecektir. Konuyu uygun yere taşıyorum.
  14. Konunuz kurallara uygun hazırlanmadığı için düzeltmezseniz yarışmaya dahil edilmeyeceksiniz. Konunuzu örnek konuya uygun düzenleyiniz.
  15. Amygirl

Admin yardımına ihtiyacım var.

Mesela bu konuyu da kilitleyeceğiz
  16. Hahhahah bu sayılıyorsa o zaman şu üç yakuzanın estetik olup idol oldukları anime best karakter gelişimi sayılabilir neydi o animenin adı? Back Street Girls
  17. Hadiiii henüz okumadım müsait olduğumda ilk okuyacağım FF bu
  18. Hımmm benim bu konuda aklıma gelen ilk anime Kiseijuu sanırım. Siz de önerilerinizi buradan yapabilir ve alabilirsiniz
  19. Talebinize uygun başlık açılacaktır
  20. Amygirl

Kapak fotoğrafım ban sebebi mi ?

Soru özel mesajyolu ile cevaplanmıştır konu kilit
  21. Ahahaha şaka yapmıştım :D teşekkür ederim ben sadece Oikawa aşkımı pöykürmek istemiştim
  22. Ouuuu Haikyuu FF i kesinlikle okumalıyım Haikyuu'nun BL olmayan bir FF idir umarım Karakter isteği yapabiliyoz mu Amy adında bebeğimin gelini olan bir karakter istiyorum özel mesajla fiziksel özelliklerini belirtirim FF in adı Amy: Yome no Bebeği
  23. Müthiş gerçekten... Konuyu açacak daha orijinal bir yer bulamazdım ben... Forumda buna benzer bir konu vardı ama adminin bile bulamadığı konuyu sizlerin bulması imkansızdı o sebepten konu doğru foruma taşınarak devam edecektir. ps: Özellikle "ki" ekini yrı yazdığı için arkadaşı tebrik ediyorum
  24. Amygirl

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Buda ile Mesih'i buddy yapmışlar cennette canları sıkıldığı için Japonyada yaşamaya karar verip ev arkadaşı oluyorlar :D Animeyi kötü anlatmak istedim ama animenin konusu çıktı ortaya :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.