Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Flashback ayrı mekanlarda ayrı zamanlarda... Güzel gidiyor ama son flashback yarım bırakılmış gibi geldi sanki 5. bölüm de flashback olacak gibi yani en azından insan öyle bir bekleyişe giriyor :D Ps: Bu bölümde yardımcı olamadım ama diğer bölümlerde inşallah olacağım :D Gerçi pek de bana ihtiyaç yok gibi :huh: :D
  2. Amygirl

Anime Karakteleri gibi olmak.

Adı Kanemoto Akari imiş Noble Works denen bir animede olduğunu okudum You Tube'ta openingi falan bile var ama bence bu bir yetişkin oyunu türü Ecchi'den daha da ağıra benziyor :D şimdilik bu kadar gerisini sen araştır :D
  3. Zamanında Koizumi- Otani demiştim yeni ekleyeceğim çift tabi ki ben ve Ren B) Gönlümdeki en uyumlu çift ise... :D :D :D
  4. Amygirl

"Fairy Tail Anime to Continue" - Mashima

Hemen de suçlama beni <_< İki kere kontrol ettim benim bir hatam yoktu bak sonra kendiliğinden düzelmiş :D Fake değilse az önce Google görsellerde bir manga sayfası gördüm Natsu vs Miverna idi :huh: Ama mantıken bu kadın ile hızlı birisinin dövüşmesi gerekir en uygun kişi Mirajane olur o zaman :D Ben de o dörtlüyü bekliyorum bence bu hafta onlardan birisi dövüşecek Natsu olması daha muhtemel çünkü Lucy'nin intikamını almak isteyecek yani tam yeri :D :D
  5. Amygirl

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Ona dikkat etmemiştim kendisini tanıtırken sürekli 22 dediği için :D benim için hep 22'dir akranım :D
  6. Amygirl

Forum kafayı yemiş :D
  7. Amygirl

Onizuka Eikichi 22 yaşında değil miydi ya :huh: Akranım :D :D
  8. Amygirl

Umarım doğru bir haberdir... Biteceğini duyduğumda ben de çok üzülmüştüm...
  9. Ben bir halk kahramanıyım 8) sloganım "Diyet yemeği olsa da yaşasın yemek yemek!" :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Sanki bana geri döndürecek olanda senmişsin gibime geliyor :P

3. Amygirl

Amygirl

Fırsat kolluyorum :P

4. SeptNoir

SeptNoir

Yiyecek bir şeyler hazırlamakla uğraşamadığımdan annemin diyet haşlanmış patateslerinden yedim. Asla diyet yapamayacağımı anlamış bulunuyorum :D

10. Amygirl

Her gün buraya bir yerlere yazdığım iki anime var arkadaş : Birisi Claymore Diğeri GTO Karakter olarak da Onizuka Eikichi, Uzumaki Naruto ve Ulquiorra... Naruto resmen evrimleşti biz birlikte büyüdük B) Naruto şu an benim onu keşfettiğim yaştan bile büyük :D
  11. Amygirl

Tetsuwan Birdy Decode

Çizimleri değişik bir anime :huh: CN çizgifilmlerine benzettim animeden çok... Ama konusu ilginçmiş... Paylaşım için teşekkürler :)
  12. Daha geçenlerde yaptığım bir şeyi anlatayım: Sınav gecemdi ve çalışmam gereken konuların %10 una bile bakmamıştım. Bütünlemeye kalma ihtimalim çok yüksekti ve ben o gece Skip Beat'in tüm bölümlerini izledim bir oturuşta :D yazılıdan hocanın yardımı ile 60 almışım ve sözlüde soruların çoğunu cevaplayamadığım halde 60 verip geçirmiş hoca :D ayın 7 si gelsin şeker dağıtacam sınıfa :D
  13. Amygirl

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Bence tam tersi... Sonu müthiş bitmişti. Çok şaşırmıştım sonuna :D Tabi ikinci sezonun sonunu kastediyorsan birinci sezon yarım bitmişti zaten
  14. Amygirl

Watanuki'nin mimikler çok komik yaa en sevdiğim karakterlerden birisidir :D Rica ederim bir şey yapmadım ama :)
  15. Amygirl

xxxHolic ilk iki sezon Tsubasa ile alakası yok ama bence izlemeye değen bir anime :D ilk sezon 24 ikinci sezon 13 +2 ... mistik şeyler seviyorsan en güzel örneği bence... Ova serileri 2şer bölüm zaten ovalardan birisi onunla alakalıydı sanırım xxxHolic Shunmuki idi. Ps: aslında konularla pek alakası yok onun da ama Syaoran'ın Watanuki'ye söylediği bir söz var acayip bağlamışlar olayı :D
  16. Fairy Tail'i bitene kadar insanları ondan soğutmak için uğraşmışlar. İğrenç bir 171. bölüm izledim. Hayatımda hiç bir karakterden bu kadar nefret etmemiştim. Miverna keşke gerçek hayatta olsan! Sana damardan potasyum siyanür vermek istiyorum seni yaşlı cadoloz :@

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

neyse ney öyle iğrenç bir karakterin adını doğru söylemeye bile tenezzül etmem... kötülüğün de bir sınırı var :)

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Sinirden ne söyleyeceğini bilememişin. Güzelim animeyi nerelere getirdiler.

4. Amygirl

Amygirl

Sorma :(

17. Ben hiçbir zaman Ren&Kyoko cu olmadım ki :D ben sadece Ren'i daha yakışıklı, karizmatik, beyefendi, tatlı, sexy... ehem neyse sapıttım :D işte daha iyi buluyorum :D ben de en çok Sho ve Kyoko'nun sahnelerine gülüyorum hele o boğmaya çalıştığı sahne var ya klip çekiminde kopuyorum oraya :D :D Ben Ren ile Sho nun karşılaştırılmasını istemiyorum sadece :D
  18. Amygirl

Vampire Knight:Bi anime bu kdarmı yarım bırakılır berbattı bence. Pandora Hearts:2 ay kendime gelemedim o kadar saçma bi sondu. Tek tek açıklama yaparsam bitmicek bu yazı en iyisi isimlerini yazim :D La Corda Dor'O, Kaichou Wa Maid Sama, Hakushaku To Yousei, Skip Beat, Tsubasa reservoir serisi,Tenjou Tenge, Kamikaze Kaitou Jeanne..Daha uzayıp gider... Tsubasa Reservoir'i izlemiş olan bir forumdaş :o Sana xxxHolic de öneririm ;) Son ovaları Tsubasa ile bağlantılıdır :D
  19. Kimmiş o Ren&Kyoko sevenler saçlarını yolarım onların B) Ren bana aittir :D :D
  20. Yooo her şeyim doğaldır B) ışık biraz tepeden vurmuş ondan açık görünüyor :P :D :D tepede 190 cm boyunda bir güneş olunca :wub:
  21. Teşekkürler B) aslında gizli kalmasını istiyordu işte aktör milleti fazla göz önünde olmak istemiyor B) ama Türkiye'deki fun kulübü başkanı olarak el atmalıydım olaya :P :D Tabi ki benim B) o kız başka kim olacak :D :D
  22. Spoiler vermeeeyiiiin :( muhteşem fotomuzu paylaştım kimse sallamadı :(
  23. Ren'e yakışmıyor Kyoko evet :P :D :D bakın biz nasıl yakışıyoruz :P :D
  24. Yalnız ben kovulmam istifa ederim ona göre B) maaşı da özelden hallederiz ;)
  25. gönder bana ben düzeltirim ayıp ettin B)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.