Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Amygirl

Forum Admin
  • Content Count

7,067
  • Last visited

• Days Won

150

Everything posted by Amygirl

1. Bir gün telefonum sayesinde gerçek hayatta da bir Jojosever bulacağım :D
  2. Eski üye olunca olur o ya adminlikle alakası yok :D
  3. Shoujo seven erkek gördüm.
  4. Disquss hesabı yerine facebook hesabı ile girmiş olabilirsiniz Çerezleri geçmişi silip denerseniz hesaptan çıkar bence
  5. @spectramaq Hakaret ve uygunsuz davranış Sosyal bir platformda bir problem yaşıyorsanız bu problemi bir yetkiliye iletmek yerine hakaret içeren konu açmak bizi üzmez, foruma zarar vermez. Hatta sabah sabah eğlendirir. Ancak problemleri hakaret ve küfürle çözmeye çalışmak sizin ne kadar DEĞERSİZ, OLGUNLAŞMAMIŞ, OKSİJEN İSRAFI bir insan olduğunuzu gösterir. Gereksiz yere açtığınız konularınızın kilitlenmediği platformlar bulmanız dileği ile
  6. Ek olarak Gintama için belirgin bir anime bilgisi, Japon tarihi ve tv programları bilgisi gerekmekte. Parodi komedisinin %25 ini bile oluşturmuyor ama gönderme yaptığı şeyi bilmeyince o anki espriyi anlamıyorsun.
  7. Gintama çarpar yorumunu kim yapmış ya :D Gintama ciddi bir temel üzerine atılmış ağır absürt bir komedidir. Karakterler o kadar absrüttür ki özellikle orada burada Gintama nın ciddi aksiyon sahnelerini içeren gifler amv ler görüp izlemeye karar vermişseniz ilk bölümler sizi şaşırtır. Çarpardan kastı bu olabilir. Gintama ya sadece gülmek için başlamalısınız. Gintama bir alışma meselesidir. Karakterlerin absürtlüğüne alıştığınız an sizi bağlar. Bazıları ilk bölümden alışır bazıları 30 bölüm bazıları 100 bölüm. Ancak alıştığınız günde 5 bölüm sizi tatmin etmez. Ben Gintamanın ilk 50 bölümünü beş ayda sonraki 50 bölümünü 5 günde izlemiştim. İlk bölümlerde bırakma kararı almıştım ama 17. Bölümde kötü karakterin bölüme girmesi ve favori shipimin ilk kombosunu görünce devam ettim. Ha her şeyi yapıp gene de sevemeyen izleyemeyen oluyor. Diyeceğim tek şey Gintamayısevemedikleri ondan benim kadar zevk alamadıkları için onlara üzülüyorum. Bir Gintamaist olarak çok konuşmuş olabilirim ama Gintama favori animemdir. Mangakasının mizahi zekasına hayranım.
  8. Bu ikisinin seiyuusu evleniyormuş :D Şerefine ikinci sezon yapsalar keşke :D 

Aoharu.x.Kikanjuu.full.1915882.jpg

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Selam abla özledin mi beni 

2. Amygirl
  9. İleti sayısına göre seviye atlanıyor. Seviyenin pek bir faydası yok. Ancak bazı bölümlere ilk 150 ileti dolmadan konu açamıyorsunuz. Bunun sebebi yeni gelen üyelerin forumu araştırmadan zaten forumda var olan konuları tekrar açma eğilimlerini engellemek. 150 iletilik zamanda o kişinin foruma alışmış olabileceğini öngörüyoruz. O bölümlere açılan konular moderatör onayına gidiyor.
  10. Velhasıl şuraya biraz daha ekleme yapayım ----> Victor Nikiforov / Yuri on Ice ----> Kumo Tenka / Donten ni Warau -----> Daisuke Kambe / Fuguo Keiji Ve son olarak bebeğimi paylaşayım <3 Oikawa Tooru / Haikyuu!! Manga ve webtoon karakterlerine pek girmedim bilginiz olsun :D
  11. Soru başlığı spoiler içerdiği için konu düzenlendi
  12. Disquss banları ile ilgili forum konusunu inceleyin Konukilit
  13. Disqus moderatörlerine TürkAnimetv nin ana sayfasındaki sağ alt köşedeki discord baloncuğu yolu ile discord üzerinden ulaşabilirsiniz.
  14. TürkAnime discord sunucusunda disquss moderatöörlerine ulaşabilirsiniz
  15. https://discord.gg/MVWZAb
  16. Duyuru!!!!! Anime önerileri ve bilinmeyen animeler için yardım amaçlı yeni alt forumlar oluşturulmuştur. Farklı yerlere konu açan kişilerin gözünün yaşına bakılmayacaktır!!! Kurallarımızı okuyalım çılgınssss :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

17. Bu konuda çok az yorum var şimdi hortlatayım da genel bir liste atacağım
  • Create New...