Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Teşekkürler ben bütün gün yatıp manga okuyacağım Hasta adam iyi olur mu :D teşekkür ederim
  2. Amygirl

Türk anime Dc ban

Otomatik ban burada olay sizin argo içeren kelime kullanmanız değil Mesela abcçd kelimesi yasaklı bir kelime olsun eğer siz bu kelimeyi 3 kez botu atlatmaya çalışıyormuş gibi abc*d , a****d gibi yazarsanız bizim zeka ürünü botumuz bu kullanıcı beni atlatmaya çalışıyor diye algılayıp sizi 20 gün banlar kalmış 15 gün sabredelim
  3. Ouuuu Ezgi gelmiş Napionuz gençler ablanız dün gece hasta oldu azıcık
  4. Amygirl

Açılış/Kapanış/OST Bulmaca

Arkadaşlar sanatçının adını da yazıyoruz :D İlahi :D Piyasada suki desu yo isimli bir sürü şarkı vardır siz hangisini soruyorsunuz :D
  5. Amygirl

Türkçe Anlamından Animenin Adını Bulalım!

Joker Game Daha önce soruldu mu hatırlamıyorum: Neresinden Bakarsam Bakayım Popüler Olmamam Sizin Suçunuz
  6. Amygirl

Bu Söz Kimin?

Bildirimi gelmemiş üzgünüm Doğru :D
  7. Amygirl

discord

sunucuya girdiğinizde 10 dakika içinde hesabınızı size gönderilen seçeneklerden birisi ile doğrulamanız gerekmektedir yoksa otomatik atılırsınız. Tekrar deneyin olmuyorsa bana özel mesaj yolu ile ulaşın
  8. Amygirl

Bu Söz Kimin?

Bunu daha önce sormuş muydum hatırlamıyorum ama: "İnsanların ne düşündüğünü umursasaydım saçlarımı çoktan siyaha boyamıştım."
  9. @MikasaWithInTheFire isekaiye gidersem servis attığı top olarak reenkarne olmak istiyorum seviyeyi daha öteye götürmeni bekliyorum :D
  10. Şimdi adminlik yetkilerimi kötüye kullandırtmayın bana Şaka bir yana en çok ben sevdiğim için sıkıntı yok iyi olan kazansın Sizlere iyi sohbetler ben bir takım hobilerime kaçıyorum
  11. Teşekkürler Bebeğimi her yerde bangır bangır bağırıp burada söylememiş miyim Fan girl mode on Fan girl mode off Attım yukarıya bak :D aaaa bilmiyordum @Pseudohomophylus nicknameden belli imiş gerçi :D hangi üniversitedesin kohai
  12. Ahahaha teşekkür ederim ama ben bebeğimin gelini olmak istiyorum sıkıntı o :D Kim ya diğer doktor ben neden bilmiyorum Teşekkür ederim dediğim gibi yome o yome değil :D
  13. Kolay gelsin Gambareeeeeğğğğ Doktorum ben ama hayalim yome olmak :D Teşekkür ederim :) ben bayağıdır değiştirmiyordum ya
  14. İyiyim teşekkürler sen nasılsın Teşekkürler
  15. Iaaaahhhhh yaratım sancısı yazar olmaya gideyim bari
  16. Amygirl

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Dio bence... Beyonce mi Rihanna mı?
  17. Amygirl

Bu Söz Kimin?

Gintoki Sakata - Gintama? emin olmadığım için sormuyorum onaylanınca soracağım
  18. Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. mrsaitama

mrsaitama

@AmygirlÖzellikle pandemi zamanında bol bol vitamin almak lazım. Malum çoğumuz doğru düzgün evden çıkamıyor. Güneş ışığı alamayınca vitamin eksikliği oluyor ister istemez.

3. pegasusejder

pegasusejder

Amy abla yeni gördüm geçmiş olsun :onion_gomen_by_7anime7drawer7: Şu an ne durumda?

Ağız yaraları çok kötü oluyor, daha geçenlerde nasıl becerdim bilmiyorum ama çok fena ısırmışım (telde var). Kaç gün durduydu o yara artık tuz falan basıyordum çabuk iyileşsin diye ama bir etkisi oldu mu bilmiyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: En kötüsü de dilimin altında gömülü dişi almışlardı ve dikiş atmışlardı. Dilimi oynatamıyordum, dikişler alınana kadar sadece çorba veya cicibebe yiyebildim :/

Sigara zararlıdır diye kamu spotu da verelim :waiting-onion-head-emoticon:

Haikyuu çıktığı gün nöbette miydin abla, ondan mı o kadar sigara içtin :confused-onion-head-emoticon:

4. Amygirl

Amygirl

@mrcemakgpreparat olarak önerilmiyor beslenme olarak dikkat etmek lazım c vitamini olarak özellikle

@pegasusejderteşekkür ederim önemli değildi ya 2 günde geçti güzel baktım ağzıma çünkü. Gömülü dişte unutulan dikiş benim de başıma geldi kendi kendime aldıydım hehehhe ağız içindeki yaralar hep sıkıntı diş teli olanlar özellikle çok çekiyor

Haikyuu geldiği gün nöbetçiydim ama genel anlamda çok sevdiğim animeleri izlerken ya da mangaları okurken depresyona giriyorum bir nedenden ötürü ilginç bir huy 

19. Amygirl

GUNDAM, YAMATO, HOKUTO NO KEN

Hakuto no Ken 2 eskiçevirinin güncel projesi ama çevirmeni öncelikle Saiyuki ikinci sezonu bitirmeye çalışıyor
  20. Hiç BTS şarkısı dinlemedim ama bu çok iyi jsjdjdjdkd

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. lntegral

lntegral

Keko mu?Lütfen 

Spoiler

KEgGWl.png

3. Amygirl

Amygirl

lol bence orijinal şarkıdan daha iyi gitmiş video klibe hele o Selamün aleyküm ağalar dediği yer hahahaha 

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Klip uyumuna ben de şaşırdım

Altına yazılan yorumları okumak da eğlenceliydi:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

21. Haremim kalabalık şimdi ama bebeğim o değil söylemem işte Neyse benden bu kadar size iyi sohbetler gençler
  22. Ben bu foruma kayıt olduğumda 21 yaşındaydım şimdi 30 oldum hahahah darısı sizin başınıza
  23. Kıskanırım yapma Bilmiyor çünkü anime karakteri gerçek olsa kesin duyurmuştum
  24. Bu arada yaşlarınızı bilmiyorum sanırım ben
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.