Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Amygirl

Forum Admin
  • Content Count

7,067
  • Last visited

• Days Won

150

Status Replies posted by Amygirl

1. Bazı insanlara dehşet çizim yeteneği sıfır hayal gücü verilmiş...

2. Bazı insanlara dehşet çizim yeteneği sıfır hayal gücü verilmiş...

3. Romantizm animesinde bulunmamasına rağmen nice romantizm animesinden daha güçlü duygular hissettiren 3 bölüm:

-Space Dandy 2. Sezon 10. Bölüm

-Mushishi 1. Sezon 20. Bölüm

-Gintama 1. Sezon 39. Bölüm

1. Amygirl

Amygirl

Trinity Blood en sevdiğim vampir animesidir animedeki Ortodoks Katolik göndermesini falan seversin sen reyiz. Hele de teknolojik İstanbul'u :)

Ayrıca opening ve ending masterpiece :)

2. (See 6 other replies to this status update)

4. Romantizm animesinde bulunmamasına rağmen nice romantizm animesinden daha güçlü duygular hissettiren 3 bölüm:

1. Amygirl

Amygirl

Nasıl ayırdığını anlamadım reyiz ama bir birbiri ile dost olan bir vampirle bir insanı zindana koyup düşman vampiri bacağından vuruyordu. Kan kaybı olan ve iyileşmek için kana ihtiyacı olan vampir kızı ısırmamak için bıçağı kendisine saplıyordu kız da sonra onun ölmesine engel olmak için kendi canına kıymaya karar vermişti kendisini öldürüp kanını ona verecekti o kurtulsun diye. Çok romantik ve trajik bir sahne idi. Kaç sene oldu hala unutamam.

5. Bu anime istek ve öneri bölümüne rağbet nedir anlamadım gitti. Discord sunucusunu mu bulamıyor bu millet nedir?

1. Amygirl

Amygirl

Önünü alamayız abla dün sabahın 4 ünde bir saat içinde 3 tane anime önerisi konusu açıldı. Bunun sebebi sitenin teması değişince ana sayfadan dc yönlendirmesi kalkmış millet dc den alacağı önerileri buradan almaya geliyor

2. (See 3 other replies to this status update)

6. Romantizm animesinde bulunmamasına rağmen nice romantizm animesinden daha güçlü duygular hissettiren 3 bölüm:

1. Amygirl

Amygirl

Trinity Blood da bir sahne vardı bölümünü hatırlamadığım. Çok etkilenmiştim :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Bir de HxH de Meruem'in aşkı keşfettiği bölüm üfff bence en romantik sahnelerden birisidir. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

7. gintamaya alternatif bir anime önerebilir misiniz ya habire aynı bölümleri izliyorum

1. Amygirl

Amygirl

Eş değeriolan bir anime yok ama 

Asobi Asobase

Kromartie High School

Watamote

Binbougami ga

Sket Dance

Yondemasuyo Azasel san (içlerinde komedi tarzı en çok benzeyen bu seslendirme kadrosuna kadar benzer)

değerlendirilebilir

2. (See 3 other replies to this status update)

8. Bu ikisinin seiyuusu evleniyormuş :D Şerefine ikinci sezon yapsalar keşke :D 

Aoharu.x.Kikanjuu.full.1915882.jpg

9. Ban sebebi mi bilmiyorum. Uzun zamandır girmiyordum foruma. Bir baktım doğum gününüz yazıyor. Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

1. Amygirl

Amygirl

Ayrı olan mi nin ayrı olduğunu görmemişim ban sebebini öğrenmek isteyen üye sanmışım uyku sersemi :D tekrardan teşekkür ederim :thank_you__onion_by_elcerbero:

2. (See 2 other replies to this status update)

10. Ban sebebi mi bilmiyorum. Uzun zamandır girmiyordum foruma. Bir baktım doğum gününüz yazıyor. Doğum Gününüz Kutlu Olsun.

1. Amygirl

Amygirl

Teşekkür ederim.

Forum banı mı Disquss banı mı discord banı mı?

11. Fugou Keiji direkt yaza ertelenmiş keleeeeğğğğ :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Amygirl

Amygirl

Bakiye sınırsız ama animenin devamının gelmesine yetmiyor :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. (See 1 other reply to this status update)

12. Keiji Fujiwara vefat etmiş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

Abla kahroldum myanimelistte haberi görünce T-T Kısssooo R.I.P

Nannnn az önce bütün seiyuu bilgim alt üst oldu :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Hiroaki Hirata ile Fujiwara Keij'yi karıştırdım :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

1. Amygirl

Amygirl

Ona da şükür en azından bir tarih verdiler xD 2017 de ikinci sezon onayını almıştı :homelessonionplz:

13. Japonca isimlerin Türkçeleştirilmesine kılım. Shinjuku'yu Şincuku diye çeviriyorlar. Sucuk gibi.

14. Japonca isimlerin Türkçeleştirilmesine kılım. Shinjuku'yu Şincuku diye çeviriyorlar. Sucuk gibi.

1. Amygirl

Amygirl

dsfjhgsf TDK nın Japonlardan intikam alma çabası :D 

2. (See 11 other replies to this status update)

15. Japonca isimlerin Türkçeleştirilmesine kılım. Shinjuku'yu Şincuku diye çeviriyorlar. Sucuk gibi.

1. Amygirl

Amygirl

Türk Dil Kurumu yanlış bilmiyorsam bu şekilde söylenmesini doğru buluyor. Murakaminin kitaplarında denk gelmiştim ilk. Bir de bir tane Tortuga çevirmeni vardı Shi yi Şi diye çeviriyordu. Çirkin ama önerilen böyleymiş :blush-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 11 other replies to this status update)

16. Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa dengi :D" derken bir bakıyorum benim eski hesap :D

17. Solo Leveling 101. bölüm son sahneyi telefonda ana sayfa ekranı ayarladım her gördüğümde mest oluyorum :admire-onion-head-emoticon:

Spoiler

lQavnB.jpg

1. Amygirl

Amygirl

Bence gelecek haftayı beklemek bölümü okumaktan daha zevkli nihihihi

18. İnstagramda sürekli gördüğüm Devil's Love çizgi serisi... Sen ne tatlı bir hikayesin <3

https://instagram.com/zizai_orangebrush?igshid=1b6a0lng79vnn

1. Amygirl

Amygirl

Sorma emekli olamadan ölürüm herhal

2. (See 5 other replies to this status update)

19. İnstagramda sürekli gördüğüm Devil's Love çizgi serisi... Sen ne tatlı bir hikayesin <3

1. Amygirl

Amygirl

Ouuuu kolay gelsin ben de iş güç koşturmaca :dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

20. İnstagramda sürekli gördüğüm Devil's Love çizgi serisi... Sen ne tatlı bir hikayesin <3

1. Amygirl

Amygirl

Aslında dişisi erkeği yok da işte jajsjd @Yuki-chan  Muko napion kız :cute2-onion-head-emoticon:

21. İlgi çekicilikte ilkbahar sezonu, kış sezonunu döver diyorum :)

https://myanimelist.net/anime/season

https://myanimelist.net/anime/season/2020/spring

1. Amygirl

Amygirl

Movieler tv serilerinden daha ilgi çekici :admire-onion-head-emoticon:

22. Fujoshi ablalarıma Body Complex isimli mangayı şiddetle tavsiye ediyorum :D

1. Amygirl

Amygirl

Kuru inat burnunun dikine giden ukelerden gına geldi bana :D En son sabrımı Love is an Illusion daki uke taşırdı :D 

23. rica etsem discord davet linki paylaşabilirmisin ?

1. Amygirl

Amygirl

bunun için ayrı konu açmanıza gerek yok 

• Create New...