Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum yanıtları bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. "Bazı insanlar intikamın ablamı geri getirmeyeceğini söyleyecektir. Sanki neler yaşadığımı biliyorlarmış gibi... Bazı insanlar da affetmem gerektiğini söyleyecektir. Ama bu saçmalık! Ailemin çukura atılmasının yarattığı hissi unutup hayatıma devam etmek mi? Böyle yaşamayı reddediyorum. Kendimi bu intikama hazırladım ben! Kaderimle yüzleşmenin ek yolu intikam!"

2. "Onlar güçsüzdü. Bu yüzden öldüler. Bizler de güçsüzdük. Onları kurtaramadık."

İlk bölümden bir replik yapıştırdım valla :up-down-crazy-rabbit-emoticon:

3. Her yerde Spy x Family görselleri görüyorum internet ağzına kadar Spy x Family fan artları ile dolu. Bir süredir de Mikasa'yı Yor'un elbiseleriyle çizme akımı var. Hoşuma gitmiyor değil.

Aslında benim görmek istediğim bir çift de Usui ve Misaki. Bence bu konsepte çok iyi uyarlar.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTpQs-mK2CKWEH9Li02ku8qW5AGAFsAkB-WyQ&usqp=CAU

4. Her yerde Spy x Family görselleri görüyorum internet ağzına kadar Spy x Family fan artları ile dolu. Bir süredir de Mikasa'yı Yor'un elbiseleriyle çizme akımı var. Hoşuma gitmiyor değil.

Aslında benim görmek istediğim bir çift de Usui ve Misaki. Bence bu konsepte çok iyi uyarlar.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTpQs-mK2CKWEH9Li02ku8qW5AGAFsAkB-WyQ&usqp=CAU

1. Amygirl

Amygirl

Seri ile ilgili tek üzüntüm Yor'un sesi. Çok soft kaçmış. 

2. (See 4 other replies to this status update)

5. Her yerde Spy x Family görselleri görüyorum internet ağzına kadar Spy x Family fan artları ile dolu. Bir süredir de Mikasa'yı Yor'un elbiseleriyle çizme akımı var. Hoşuma gitmiyor değil.

1. Amygirl

Amygirl

Güzel konsept 

Ben bir tek Kaguya-sama göndermesini sevmiyorum. İki karakterin evlenip Chika'yı evlatlık edinmesi gibi saçma sapan espriler :D 

Valla Anya aldı götürdü sezonu bir görselde de bu sezonun çocuk karakterlerini birleştirip ağlatmışlar Anya popülaritesi yüzünden :D 

2. (See 4 other replies to this status update)

6. Ousama Ranking zenbu zenbu :thank_you__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

@Gallardo ahahah aynen dediğim gibi tüm duygularını harekete geçiriyor :admire2-onion-head-emoticon:

2. (See 11 other replies to this status update)

7. Ousama Ranking zenbu zenbu :thank_you__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

2 bölüm biriktirdim hihihihih no spoiler tamam mı  :cheer1-onion-head-emoticon:

8. Ousama Ranking zenbu zenbu :thank_you__onion_by_elcerbero:

9. Shoujo animeler beni pek açmadı sanırım umduğumu bulamadım Nana'dan sonra. Hayattan kesitler ve drama çok yerinde kullanılırsa shoujo şahlanıyor bana göre. Onun yanı sıra şu aralar çok güzel bir kitap okudum. Andy Weir'in Kurtuluş Projesi isimli kitabı okuduğum en güzel bilimkurgu roman. Bunu animeye uyarlasalar var yaaa patlar ortalık. Uchuu Senkan Yamato vari bir şey olurdu sanırım. Uzay savaşları olmazdı gerçi. Neyse. Anime yapımcıları koniçivalar bence bu fikrimi bir düşünsünler. :dandyonionplz:

1. Amygirl

Amygirl

Pek ahım şahım bir şey değil zamanında 2011 de burada yapılan Fan fiction için yazdığım hikayenin devamı. Çok fazla karakteri var ve evreni çok geniş o sebeple pek bir şey çıkmaz. Malum kimse emek isteyen bir şeye el atmıyor. İki fan service iki isekai klişeler tamam bitti xD

İngilizce okursan favorilerimden Paperbag-kun is in love öneririm az ve öz bir romantik komedi :onion_yep_by_7anime7drawer7:

2. (See 7 other replies to this status update)

10. Ousama Ranking zenbu zenbu :thank_you__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

Uzun zamandır bu kadar kaliteli bir şey izlememiştim. Her karesinde emek var ve seri tüm duygularımı harekete geçiriyor :admire-onion-head-emoticon:

11. Shoujo animeler beni pek açmadı sanırım umduğumu bulamadım Nana'dan sonra. Hayattan kesitler ve drama çok yerinde kullanılırsa shoujo şahlanıyor bana göre. Onun yanı sıra şu aralar çok güzel bir kitap okudum. Andy Weir'in Kurtuluş Projesi isimli kitabı okuduğum en güzel bilimkurgu roman. Bunu animeye uyarlasalar var yaaa patlar ortalık. Uchuu Senkan Yamato vari bir şey olurdu sanırım. Uzay savaşları olmazdı gerçi. Neyse. Anime yapımcıları koniçivalar bence bu fikrimi bir düşünsünler. :dandyonionplz:

1. Amygirl

Amygirl

Bence benim novelimi anime yapmalılar :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Şakası bir yana shoujo manga önerisi istersen verebilirim :3

2. (See 7 other replies to this status update)

12. FanArt yarışmacısı arkadaşlar. İstenen formatta konu açmayan ve çizim paylaşmayan çok katılımcı var.

1) Konu başlığınız belirtildiği gibi olsun:

Karakter Adı/ Kullanıcı Adı [2022 FanArt Yarışması]

2) Çizimleriniz üzerinde hem imza hem isim hem TürkAnimeTV&Animeler.NET yazacak.

Bu kurallara uymayan veya çalıntı olduğu tespit edilenler direkt diskalifiye edilecektir.

13. Naoki Urasawa'nın sunuculuğunu yaptığı, her bölüm farklı mangakanın konu alındığı program ''Naoki Urasawa no Manben.''

Spoiler

1. Amygirl

Amygirl

Heheheh bu etkinliğe bayılıyorum :loveloveplz:

2. (See 1 other reply to this status update)

14. En son JJK ilk 15 bölümü izlemiş birisi olarak... Yaklaşık bir yıldır anime izlemediğim için bir sürü şey birikmiş kıssooooo ben bunları nasıl izleyeceğim T-T

1. Amygirl

Amygirl

Allahım Sebastian tam tipim :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Hnk hokuto no ken :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 17 other replies to this status update)

15. En son JJK ilk 15 bölümü izlemiş birisi olarak... Yaklaşık bir yıldır anime izlemediğim için bir sürü şey birikmiş kıssooooo ben bunları nasıl izleyeceğim T-T

1. Amygirl

Amygirl

@Gallardo 86'ya bakayım reyiz listeye atayım da. Şu sıralar HNK 2 nin çevirisine yoğunlaştım çok bekledi diye umarım anime izleyecek zamanım çoğalır onda biraz ilerleyince. Ocakta Saiyuuki 5. sezon geliyor onu da çevireceğim :admire-onion-head-emoticon:

Kuroo ile Sebastian Moran tip olarak çok benziyor ya yoksa animeyi izlemedim henüz. Nicolas'a hiç benzetmemiştim ama xD

16. En son JJK ilk 15 bölümü izlemiş birisi olarak... Yaklaşık bir yıldır anime izlemediğim için bir sürü şey birikmiş kıssooooo ben bunları nasıl izleyeceğim T-T

1. Amygirl

Amygirl

@pegasusejder Takt op destiny yi animenin kendisi için izlemiyorum valla her zaman Mappa feat. Mad House yapımı görmezsin xD artı tamamen seiyuu sapıklığı sarı saçlı maestro bu Hell in maestrosu işte onu bebişkom seslendiriyor diye sapıklık yapıyorum yoksa benim ilk bölümden ilgimi çekmedi xD

17. En son JJK ilk 15 bölümü izlemiş birisi olarak... Yaklaşık bir yıldır anime izlemediğim için bir sürü şey birikmiş kıssooooo ben bunları nasıl izleyeceğim T-T

1. Amygirl

Amygirl

Moriarty duruyor daha kıssoooo bekle beni Kuroo'nun yetişkin hitman versiyonu Sebastian Reyiz :gameaddictplz:

18. En son JJK ilk 15 bölümü izlemiş birisi olarak... Yaklaşık bir yıldır anime izlemediğim için bir sürü şey birikmiş kıssooooo ben bunları nasıl izleyeceğim T-T

1. Amygirl

Amygirl

Şu anda Horimiya bitti Takt op destiny ye başladım içim dışım Uchiyama Kouki oldu xD

19. En son JJK ilk 15 bölümü izlemiş birisi olarak... Yaklaşık bir yıldır anime izlemediğim için bir sürü şey birikmiş kıssooooo ben bunları nasıl izleyeceğim T-T

1. Amygirl

Amygirl

@Gallardoreyiz 86 yı çok duyuyorum ama M3 ü izledikten sonra melankolik mechalı ya da mechasız askeri serileri izlemesem daha iyi olur kanaatindeyim. Sk8 izlemeyip her şeyini bildiğim bir anime bu sene haremime giren nadir kişilerden Joe hatrına izleyeceğim 2021 e baştan bakarken :admire-onion-head-emoticon:

20. En son JJK ilk 15 bölümü izlemiş birisi olarak... Yaklaşık bir yıldır anime izlemediğim için bir sürü şey birikmiş kıssooooo ben bunları nasıl izleyeceğim T-T

1. Amygirl

Amygirl

@pegasusejder ana farklılık ondan kaynaklı bro ben açıp izleyiveremiyorum nedense oturup bitirip kalkacağım başından daha tümsel yaklaşıyorum ama şunu da fark ettim böyle bir anime izleyicisi olduğum için kilo alıyorum sürekli tıkınıyorum 12 bölümlük anime hiç kalkmasam başından 4 saatten biraz uzun sürüyor tabii tıkınıyoruz 

21. En son JJK ilk 15 bölümü izlemiş birisi olarak... Yaklaşık bir yıldır anime izlemediğim için bir sürü şey birikmiş kıssooooo ben bunları nasıl izleyeceğim T-T

1. Amygirl

Amygirl

Ben de tam tersi güncel seri izleme işini beceremiyorum iş yaşamım düzenli değil her hafta aynı müsaitlikte olamıyorum o sebeple oturup baştan sona izleyip kalkmak en iyisi :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

22. En son JJK ilk 15 bölümü izlemiş birisi olarak... Yaklaşık bir yıldır anime izlemediğim için bir sürü şey birikmiş kıssooooo ben bunları nasıl izleyeceğim T-T

1. Amygirl

Amygirl

@pegasusejderson 4 yıl içinde izlediğim doğru düzgün anime yok bro o sebeple bir yerden başlamak lazım :dandyonionplz:

23. En son JJK ilk 15 bölümü izlemiş birisi olarak... Yaklaşık bir yıldır anime izlemediğim için bir sürü şey birikmiş kıssooooo ben bunları nasıl izleyeceğim T-T

1. Amygirl

Amygirl

@Freesia Shuumatsu no Valkyrie

Sankaku Mado no Sotogawa wa Yoru

Takt. Op Destiny

Horimiya

Mars Red

Shiguang Dailiren

Vanitas no Carte

Tesla Note

Visual Prison

Ousama Ranking

Sakugan

Deji Meets Girl

Kyuuketsuki Sugu Shinu

Odd Taxi

şimdilik sonra 2021in başlarına tekrar döneceğim 2/14 yaptım şimdilik

24. Bildiğiniz en uzun süre sonra 2. sezon alan anime hangisi? Benim aklıma 9 yıl sonra 2. sezon alan Mushishi geliyor.

1. Amygirl

Amygirl

Bir anime vardı adı aklıma gelmedi. Anime Türkçeye çevrilmedi. Eskisinin de yok. Galaksilerle ilgili ana karakterin yeşilimsi uzun saçlı bir kadın olduğu bir anime idi. Serinin ilk sezonu 1993 falan olabilir. Seriye geçen sene bir sezon geldi ama remake de olabilir. Eğer o yeni sezonsa epey fark var denilebilir

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.