Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum yanıtları bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ve kaval kemiği çatlar .s

2. Allah rızası için birisi şu forumun derdini çözsün sabahtan beri deliye döndüm siteye girecem diye :@

3. 1 ay boyunca sadece günlük 1 saat yürüyüş ve az birazda yediğime dikkat ederek 8 kilo verdim.:)

4. 1 ay boyunca sadece günlük 1 saat yürüyüş ve az birazda yediğime dikkat ederek 8 kilo verdim.:)

5. 1 ay boyunca sadece günlük 1 saat yürüyüş ve az birazda yediğime dikkat ederek 8 kilo verdim.:)

6. Sınıfta sürekli Naruto One Piece spoilerları duyuyorum izleyesim geliyor. Ama izlemeyeceğim, kararlıyım.

7. Sınıfta sürekli Naruto One Piece spoilerları duyuyorum izleyesim geliyor. Ama izlemeyeceğim, kararlıyım.

8. İskambil oynayalım diye oturduğumuz masada şuan birbirimize kağıt fırlatıyoruz.4 deste kağıdı salondan toplamasıda var :D

9. İskambil oynayalım diye oturduğumuz masada şuan birbirimize kağıt fırlatıyoruz.4 deste kağıdı salondan toplamasıda var :D

10. Benim yapacağım şeyler onların kaderini değiştirmeyecek! Benim yapacağım şeyler zaten onların kaderi !!

11. Benim yapacağım şeyler onların kaderini değiştirmeyecek! Benim yapacağım şeyler zaten onların kaderi !!

12. Benim yapacağım şeyler onların kaderini değiştirmeyecek! Benim yapacağım şeyler zaten onların kaderi !!

13. Benim yapacağım şeyler onların kaderini değiştirmeyecek! Benim yapacağım şeyler zaten onların kaderi !!

14. House'un şimdiye kadarki en iğrenç bölümünü izliyorum, öyle ki ben bile kaldıramadım.

15. House'un şimdiye kadarki en iğrenç bölümünü izliyorum, öyle ki ben bile kaldıramadım.

16. Birilieri de facebookta açtıkları sayfanın ismini değiştirmiş :P hem de daha önce önerdiğim isim yapmışlar :P işte sakalımız yok ki :P

17. Birilieri de facebookta açtıkları sayfanın ismini değiştirmiş :P hem de daha önce önerdiğim isim yapmışlar :P işte sakalımız yok ki :P

18. Vee oturup araştırdım...Death Note mangasının 13. cildi varmış arkadaş.D&R da bulunan 12. cildin arkasındaki reklamda bunun kanıtı.Ayrıca bilinmeyen 3 tane farklı sonla biten filmi varmış ya.Wiki'ye eklemek lazım bunları :D

19. Birilieri de facebookta açtıkları sayfanın ismini değiştirmiş :P hem de daha önce önerdiğim isim yapmışlar :P işte sakalımız yok ki :P

20. Birilieri de facebookta açtıkları sayfanın ismini değiştirmiş :P hem de daha önce önerdiğim isim yapmışlar :P işte sakalımız yok ki :P

21. Birilieri de facebookta açtıkları sayfanın ismini değiştirmiş :P hem de daha önce önerdiğim isim yapmışlar :P işte sakalımız yok ki :P

22. Vee oturup araştırdım...Death Note mangasının 13. cildi varmış arkadaş.D&R da bulunan 12. cildin arkasındaki reklamda bunun kanıtı.Ayrıca bilinmeyen 3 tane farklı sonla biten filmi varmış ya.Wiki'ye eklemek lazım bunları :D

23. Bana dışı polar kaplı sıcak su torbası almış... Anne işte yaa :) Severim onu ben :)

24. Bana dışı polar kaplı sıcak su torbası almış... Anne işte yaa :) Severim onu ben :)

25. Bana dışı polar kaplı sıcak su torbası almış... Anne işte yaa :) Severim onu ben :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.