Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum yanıtları bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Haikyuu 10. bölüm PVsi=yaşamam için bir sebep :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

Ah ah kardeş... Depresyondayım karaktere olan sevgim mantığımı aşıyor... böyle olmaması lazım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 17 other replies to this status update)

2. Haikyuu 10. bölüm PVsi=yaşamam için bir sebep :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Amygirl

Amygirl

Bebişimin kulağını görmem de yeter :thank_you__onion_by_elcerbero:

İlk 10 dk sıkıcı idi ama sonrası çok iyiydi. Gelecek bölüm Kageyama show olacağı için çok keyifli olacak :bike-onion-head-emoticon:

2. (See 17 other replies to this status update)

3. michiko to hatchin izliyorum senin yorumunu da gördüm :D animedeki kadın karakter efsane olmuş ya tam aşık olunası :bled1-onion-head-emoticon: bana black lagoonu hatırlattı

4. Jojo sülalesini düşünüyorum da... Adamlar üç nesilde kıta değiştiriyor benimkiler Orta Asya'dan çıkıp Toros Dağları eteklerine konmuşlar, beş kilometre oynamamışlar :silence-onion-head-emoticon:

5. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

6. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

7. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Amygirl

Amygirl

Nöbetteyim yaw chatangoya gelemem şu an

2. (See 98 other replies to this status update)

8. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Amygirl

Amygirl

Şimdi olsa forumu birileri chatte oynadıkları oyunun oyuncağı yapsalar tırpanlarım herkesi hahahha

9. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Amygirl

Amygirl

"Şikayet, Forum Admini Amygirl" bu konuyu asla unutamıyorum. 

Ezginin adminliği hımmm Ezginin konulara hakimiyeti ve el atma hızı müthişti ama goygoyda da müthişti.

Hafızamı zorlasam güzel olaylar hatırlarım ama şu saatte o kafada değilim. 

Forumun en aktif zamanlarında forum bize yetmiyordu. Üyeyken goygoyun dibine vurup adminken görev bilinciile Nemrut kesilebiliyoruz. Furkancığım canlı yaşamış :D

Normal üye iken chatangoda doğruluk mu cesaret mi oynayıp müthiş şeyler yapabiliyorduk. Bir küçük kardeşime kim olduğunu hatırlamıyorum duvarına Sakurayı çok seviyorum yazdırmıştım. Eren i yaoi fan club üyesi yaptırmıştım. Bana cesaret diyenler azıcık yanıyordu :D

10. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

11. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Amygirl

Amygirl

Bulamadım silinmiş olabilir bir dönem forumun veritabanı değişti takipçiler iletiler beğeniler hep azaldı

12. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Amygirl

Amygirl

Ezgi nin ya da Seher in bir olayı vardı otobüste giderken hoşlandığı çocuğu görüp birbirini arayıp Oha onu gördüm falan derken otobüste yanında oturan kızın çocuğun kankası çıkması gibi bir şeydi :D

Bende de iyi hafıza varmış

13. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Amygirl

Amygirl

Hoşlandığım çocuğun önünde İffet oluşumun hikayesi. Kafam otomatik kapıya sıkıştı. Müthiş bir tebrübedir benim için o gündür bugündür rezilliklere bağışığım ortalıkta donum yırtılsa gene sallamam :D

Aynen kanki bardak mısırlı kız olayı

14. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

15. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Amygirl

Amygirl

O anım çok iyiydi hahahahha

Bir de Samet'in Ruh İkiziniz konusu... O konunun ilk sayfasında yarılmıştım 

16. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Amygirl

Amygirl

Konuyu bulamadım ya "Rezil Olduğunuz Anlar" gibi bir şeydi.

Furkan okul değiştirdikten sonra bunun sırasına birisi çamurlu ayakkabı ile basmış ayakkabı şekilve boyuttan kimin yaptığını tahmin edip intikam alacaklarmış. Bir gün sınıfa bir girmiş arkadaşları birisinin kafasını ir şeyle dolamışlar aralarına almışlar. Bu da "Aha intikam vakti" demiş gitmiş onun poposuna tokadı patlatmış. "Ayyy" diye ince bir ses gelmiş. Hahahahah duyduğum best şaka ya. Kız kendisini affetsin diye epey uğraşmış sonra :D 

17. Sitenin Discord kısmında konuşan, sohbet eden var mı hiç? 

1. Amygirl

Amygirl

Bir ara hanginizin tagı yurici idi Eren'in miydi :evil-smile-onion-head-emoticon:gerçi o meteorcuydu

2. (See 13 other replies to this status update)

18. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Amygirl

Amygirl

Furkan ya senin ...e şaplak şakasını hiç unutmam arada millete anlatırım hala hhahahahha

19. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Amygirl

Amygirl

Ahahahha söylerim kaybolma arada gel :thank_you__onion_by_elcerbero:

20. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

1. Amygirl

Amygirl

Zeynep Abla hemen yanımda sana selamı var :D evet doğum gününde girdim duvarına da yazacaktım sonra dedim ki gelip görmez zaten :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

21. Sitenin Discord kısmında konuşan, sohbet eden var mı hiç? 

1. Amygirl

Amygirl

Sitenin DC uygulamasında sohbet eden kesim 10 anime izledim otakuyum kesmi olsa da genelde oldukça aktif bir yer :D Ezgiciğim bir yurici olarak seni başka sunuculara alabilirim ama :smoking2-onion-head-emoticon:

2. (See 13 other replies to this status update)

22. ulan nasıl bi resim upload sitesi kullanıyormuşsam yıllar önce siteye yüklediğim bütün resimler yok olmuş, servera ulaşılamıyor falan diyo hatta tıklayınca.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.