Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum güncellemeleri bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Namikawa Daisuke 17 Kasımda yayınlanacak bir romanın tanıtımını yapıyor şu günlerde. Sanırım live actionı da olacak doktor önlüğü ile videosu var burnum kanadı bu adam nasıl 44 yaşında bilmiyorum benden küçük gösteriyor.

3. Ellen

Ellen

+60 yaşında olanlar dışında yaşlı gösteren bir Japon hiç tanımadım.  Namikawa ayrı bir genç zaten.  Atalarının genlerini merak ediyorum, içinde ne var.

4. Amygirl

Amygirl

Botoks geni dkhkdga

1. Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

2. mrsaitama

mrsaitama

@AmygirlÖzellikle pandemi zamanında bol bol vitamin almak lazım. Malum çoğumuz doğru düzgün evden çıkamıyor. Güneş ışığı alamayınca vitamin eksikliği oluyor ister istemez.

3. pegasusejder

pegasusejder

Amy abla yeni gördüm geçmiş olsun :onion_gomen_by_7anime7drawer7: Şu an ne durumda?

Ağız yaraları çok kötü oluyor, daha geçenlerde nasıl becerdim bilmiyorum ama çok fena ısırmışım (telde var). Kaç gün durduydu o yara artık tuz falan basıyordum çabuk iyileşsin diye ama bir etkisi oldu mu bilmiyorum :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: En kötüsü de dilimin altında gömülü dişi almışlardı ve dikiş atmışlardı. Dilimi oynatamıyordum, dikişler alınana kadar sadece çorba veya cicibebe yiyebildim :/

Sigara zararlıdır diye kamu spotu da verelim :waiting-onion-head-emoticon:

Haikyuu çıktığı gün nöbette miydin abla, ondan mı o kadar sigara içtin :confused-onion-head-emoticon:

4. Amygirl

Amygirl

@mrcemakgpreparat olarak önerilmiyor beslenme olarak dikkat etmek lazım c vitamini olarak özellikle

@pegasusejderteşekkür ederim önemli değildi ya 2 günde geçti güzel baktım ağzıma çünkü. Gömülü dişte unutulan dikiş benim de başıma geldi kendi kendime aldıydım hehehhe ağız içindeki yaralar hep sıkıntı diş teli olanlar özellikle çok çekiyor

Haikyuu geldiği gün nöbetçiydim ama genel anlamda çok sevdiğim animeleri izlerken ya da mangaları okurken depresyona giriyorum bir nedenden ötürü ilginç bir huy 

2. Hiç BTS şarkısı dinlemedim ama bu çok iyi jsjdjdjdkd

2. lntegral

lntegral

Keko mu?Lütfen 

Spoiler

KEgGWl.png

3. Amygirl

Amygirl

lol bence orijinal şarkıdan daha iyi gitmiş video klibe hele o Selamün aleyküm ağalar dediği yer hahahaha 

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Klip uyumuna ben de şaşırdım

Altına yazılan yorumları okumak da eğlenceliydi:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

3. 3 gündür herhangi bir yerde gördüğüm anime afişindeki renkli saçlı karakterleri alev saçlı sapığıma benzeterek bakıyorum. Son baktığım kadın olmasaydı iyiydi iyice kör etti bu aşk beni :help-onion-head-emoticon:

4. Yuri on Ice anahtarlığımı kaybetmiş bulunmaktayım :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

2. Amygirl

Amygirl

Hem de ağzı kalp şeklinde chibi idi :silence-onion-head-emoticon:

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Spoiler

images?q=tbn:ANd9GcQ6DatavpM2cw6fZbgWLGq

Umarım en kısa zamanda bulursun Emel abla:loveloveplz:

4. Amygirl

Amygirl

O ne kadar dadlış bir resim indirem hemen :thank_you__onion_by_elcerbero:

5. Anne evindeyim. Kahvaltı sofrasında 9 çeşit reçel, 5 çeşit peynir var :cute2-onion-head-emoticon:

2. Amygirl

Amygirl

bir yerlerde erik, kuru incir ve kayısı reçeli de var gördüm onları henüz açmamış :D 

3. Perfectum

Perfectum

Teyzemiz mutfağı seviyor anlaşılan :) benim annem de öyle. Kış hazırlıkları zamanı da geliyor. Zor yav anaların işi.

4. Amygirl

Amygirl

Aynen :onion_yep_by_7anime7drawer7:

6. Yarışmanın üçüncüsüne ulaşamıyoruz :silence-onion-head-emoticon:

1. Amygirl

Amygirl

Aranan kan bulundu tamam :dandyonionplz:

7. Arkadaşlar FF'lerinizi yarışma kurallarına uygun bir şekilde paylaşınız. Yarışmaya uygun olmayanlar değerlendirilmeye alınmayacaktır!

8. Foruma açtığınız konular silinmişse:

1) Konunuz kurallara uygun değildir.

2) Benzer konu ya da derdinizi anlatabileceğiniz bir konu vardır, forumu araştırın.

3) Konuyu alakasız bir foruma açmışsınızdır.

demektir. Lütfen daha düzenli bir forum için kurallara uyalım. Dingonun ahırı gibi girmeyelim. Bu duvara daha güzel şeyler yazmak istiyorum.

2. Amygirl
    3. Lucifèr

Lucifèr

Emel abla 6 sene geçti hala aynı şeyleri yazıyorsun azmini takdir ediyorum gerçekten

4. Amygirl

Amygirl

Sana altı yıl geçmiş bana 9 yıl olmuş :D 

9. Önceden instagramda falan reklamlarda sivilce çıkarma videoları olurdu, şimdi ayak topuk derisi yüzme videoları var. Amaç ne anlamıyorum. :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

1. KaladinStormblessed

KaladinStormblessed

:) begendiğin iceriklerle ilgili olmasın. ben hiçbirine rastlamadım :)

2. Amygirl

Amygirl

valla takip ettiğim sayfalar 30 tane ise 25 i animeler 25 in de yarsı haikyuu ile ilgilidir :booger-crazy-rabbit-emoticon:

2. Perfectum

Perfectum

Çizimler...( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Perfectum

Perfectum

Karakterler bir yana konuyu okuyunca aklıma hemen Avatar: Son Hava Bükücü geldi. Metaforlarını benzer buldum. 

4. Amygirl

Amygirl

Yolculuk bakımından belki ama Avatarla pek alakası yok ya :D 

10. Bazı insanlara dehşet çizim yeteneği sıfır hayal gücü verilmiş...

2. Amygirl
    3. Yuki-chan

Yuki-chan

İçeri konusunda hayal gücü eksikliğimi bilmiyorum ama artık hepsi birbirini tekrarlıyor gibi geliyor bana. 

4. Gallardo

Gallardo

Dehşet hayal gücü ve sıfır çizim ile birlik olup güzel işlere imza atanı makbuldür.

11. Bu anime istek ve öneri bölümüne rağbet nedir anlamadım gitti. Discord sunucusunu mu bulamıyor bu millet nedir?

2. Amygirl

Amygirl

Önünü alamayız abla dün sabahın 4 ünde bir saat içinde 3 tane anime önerisi konusu açıldı. Bunun sebebi sitenin teması değişince ana sayfadan dc yönlendirmesi kalkmış millet dc den alacağı önerileri buradan almaya geliyor

3. Mileydi

Mileydi

Daha kolay baş ederiz bence :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:Bak üste konu var kör diye kovalarım onları :looser-crazy-rabbit-emoticon:

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Saçma sapan yerlerde açacaklarıma bu bölümde açsınlar, oraya bir düzenleme gelmeli de....

Türler arası sınıflandırma ve ayrıca Mal, imdb, ntv, nhk, niconico, anikore v.b. sitelerin top  25/50/100 listelerini ekleme var aklımda da nu aralar olmaz:beg-onion-head-emoticon:

12. Bu ikisinin seiyuusu evleniyormuş :D Şerefine ikinci sezon yapsalar keşke :D 

Aoharu.x.Kikanjuu.full.1915882.jpg

13. Duyuru!!!!! Anime önerileri ve bilinmeyen animeler için yardım amaçlı yeni alt forumlar oluşturulmuştur. Farklı yerlere konu açan kişilerin gözünün yaşına bakılmayacaktır!!! Kurallarımızı okuyalım çılgınssss :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

14. "Mangakalar ressamlar gibi iyi resim yapamadığı, yazarlar gibi iyi roman yazamadığı için mangaka olur."

Bir Kakushigoto repliği :smoking2-onion-head-emoticon:

1. Perfectum

Perfectum

Miura sensei: Hold my sake :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. veritas

veritas

Adam beni tanımadan bana laf atmış

15. Fugou Keiji direkt yaza ertelenmiş keleeeeğğğğ :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Gallardo
    2. Amygirl

Amygirl

Bakiye sınırsız ama animenin devamının gelmesine yetmiyor :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

16. Millet dışarı çıkamadığı için sosyal medyada yaz ve bahar tbt si yapıyor. Benim tbt yapabileceğim bir fotom bile yok özgürlük seviyem çok hoş :suicideoniplz:

1. Mileydi

Mileydi

2022 Kim öle kim kala :bled2-onion-head-emoticon:

2. Amygirl

Amygirl

Ona da şükür en azından bir tarih verdiler xD 2017 de ikinci sezon onayını almıştı :homelessonionplz:

17. Vay arkadaş! Birisi şu seiyuu hafızamı silsin kendi kendime spoiler yedim :what-crazy-rabbit-emoticon:

Jojo Part 5 te neredeyse sezonun sonuna kadar suratını tipini görmediğimiz ama merak ettiğimiz ana kötü karakterin sesini duyar duymaz Anaaaa Katsuyuki Konishi değil mi bu diyip sonra Jojo da seslendirme yapmış mı gerçekten de deyip bakmak ve ana villainin suratını görmek :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: 

Bu spoilerım hep Zeynep Onna yüzünden :suicideoniplz: Hayret bişi :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

1. Mileydi
    2. 1456ha

1456ha

Bir gün izlersem kötü karakter oymuş unutmam artık :D 

18. Parti kur oy verek, öl de ölek reyizzz :admire2-onion-head-emoticon:

Spoiler

l4YjDB.jpg

1. Gallardo

Gallardo

Ohannes gute!

2. Perfectum

Perfectum

Bu bölümde harikaydı. Çok iyi ilerliyor :)

Spoiler

Hele Beru'yu diriltmesi bence asıl orası ohannes :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Eline sağlık Emel, Trinity Blood ve Dead Leaves listeme aldım.

Bu arada vampir animesi olarak izlemediysen  Vampire Hunter D: Bloodlust filmini öneririm. Türkçe altyazısı biraz kötü ama

2. Amygirl

Amygirl

Aldım listeme teşekkür ettim :blush-crazy-rabbit-emoticon:

19. Solo Leveling 101. bölüm son sahneyi telefonda ana sayfa ekranı ayarladım her gördüğümde mest oluyorum :admire-onion-head-emoticon:

Spoiler

lQavnB.jpg

1. Perfectum

Perfectum

Çizer okuyucuyu gazlıyor başarıyor da biraz gıcık bir durum :D. Bir sonraki bölümü merakla bekliyorum. :)

2. Amygirl

Amygirl

Bence gelecek haftayı beklemek bölümü okumaktan daha zevkli nihihihi

3. lufnis

lufnis

Demek bunu yapan tek kişi değilim güzel sevindim.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.