Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum güncellemeleri bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Burası spammer yuvası olmuş :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

1. sShoguNn

sShoguNn

eeee bakarsan bağ bakmazsan dağ olur :evil-smile-onion-head-emoticon:

2. Anaaamm ölü buralar

1. pegasusejder

pegasusejder

Her şey ölümü tadıyor be abla :D Canlanması için insanların tekrardan eve falan kapanması gerekiyor herhalde. :') Gerçi o zaman bile artık çok canlanacağını sanmıyorum...

2. sShoguNn

sShoguNn

ah eymi apla ah :dying-onion-head-emoticon::sad__sad__onion_by_elcerbero:

3. Çünkü en güzel sen seversin. En çok sen kıyamazsın kalp kırmaya. En çok sen üzülürsün. Alttan alsan da arada kalıp sen ezilirsin. Başkaları sadece sevdiğini zanneder.

1. DarkSherion

DarkSherion

Bence alttan almak kötü bir davranış.

4. 30 küsür spammerı banladıktan sonra gidiyorum. Şubatın son haftasından itibaren bir sebepten spam botları ve uygulamaları çalışmamış. Düzeltilmesi için uğraştım bakalım.

Bunun dışında en az 5 flag alan içerik otomatik banlanacak. Bu biraz olsun rahatlatır. 

1. DarkSherion

DarkSherion

Teşekkürler 

5. "Bazı insanlar intikamın ablamı geri getirmeyeceğini söyleyecektir. Sanki neler yaşadığımı biliyorlarmış gibi... Bazı insanlar da affetmem gerektiğini söyleyecektir. Ama bu saçmalık! Ailemin çukura atılmasının yarattığı hissi unutup hayatıma devam etmek mi? Böyle yaşamayı reddediyorum. Kendimi bu intikama hazırladım ben! Kaderimle yüzleşmenin ek yolu intikam!"

1. Bag Of Bones

Bag Of Bones

Bu replik nereden? :embarrassed3-onion-head-emoticon:

2. Amygirl

Amygirl

@Bag Of Bones Jojo Part 6 ikinci kısım

3. CiciKedi

CiciKedi

Çünki biz intikamımızı alırız ayıküün mü 

6. "Onlar güçsüzdü. Bu yüzden öldüler. Bizler de güçsüzdük. Onları kurtaramadık."

İlk bölümden bir replik yapıştırdım valla :up-down-crazy-rabbit-emoticon:

1. explorer

explorer

isim alabilir miyim

2. Amygirl

Amygirl

@explorer Zankyou no Terror

7. ÖNEMLİ!!!! 

8. Yarışma 16 Mart 23.59'da bitecektir.

9. Ousama Ranking zenbu zenbu :thank_you__onion_by_elcerbero:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. pegasusejder

pegasusejder

Dedim bile. :D İzleyince haber edersin artık. :D 

3. Gallardo

Gallardo

Bir arkadaşım ''Bojji ne zaman görsem bi hüzün ve mutluluk veriyor bana mona lisa tablosu gibi çocuk :)'' demişti düşününce gerçekten de öyle :D

4. Amygirl

Amygirl

@Gallardo ahahah aynen dediğim gibi tüm duygularını harekete geçiriyor :admire2-onion-head-emoticon:

10. FanArt yarışması hakkında önemli duyuru!!!! 

11. FanArt yarışmacısı arkadaşlar. İstenen formatta konu açmayan ve çizim paylaşmayan çok katılımcı var.

1) Konu başlığınız belirtildiği gibi olsun:

Karakter Adı/ Kullanıcı Adı [2022 FanArt Yarışması]

2) Çizimleriniz üzerinde hem imza hem isim hem TürkAnimeTV&Animeler.NET yazacak.

Bu kurallara uymayan veya çalıntı olduğu tespit edilenler direkt diskalifiye edilecektir.

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Fan Fiction etkinliğinden sonra bu sefer Fan Art etkinliği ile foruma can gelmiş şimdiden katılacak olanlara başarılar 

Emeği geçen başta turkanime sakinleri olmak üzere herkese teşekkürler:loveloveplz:

Bir de sorum olacak @Amygirl imza ve isim olarak her ikisi için de nickimizi kullanabiliriz öyle değil mi?:confused-onion-head-emoticon:

2. Amygirl

Amygirl

@Pseudohomophylus çizerin kendisine ait bir imza nickle olmaz :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

3. Pseudohomophylus
  12. En son JJK ilk 15 bölümü izlemiş birisi olarak... Yaklaşık bir yıldır anime izlemediğim için bir sürü şey birikmiş kıssooooo ben bunları nasıl izleyeceğim T-T

2. Amygirl

Amygirl

@Gallardo 86'ya bakayım reyiz listeye atayım da. Şu sıralar HNK 2 nin çevirisine yoğunlaştım çok bekledi diye umarım anime izleyecek zamanım çoğalır onda biraz ilerleyince. Ocakta Saiyuuki 5. sezon geliyor onu da çevireceğim :admire-onion-head-emoticon:

Kuroo ile Sebastian Moran tip olarak çok benziyor ya yoksa animeyi izlemedim henüz. Nicolas'a hiç benzetmemiştim ama xD

3. Gallardo

Gallardo

@AmygirlBen direkt saç stillerinden yola çıkmıştım tip benzerliği konusunda sana katılıyorum :)

(Sebastian da 35 yaş, 198cm bir abimiz)

HNK hangi seri? 

4. Amygirl

Amygirl

Allahım Sebastian tam tipim :onion_yep_by_7anime7drawer7:

Hnk hokuto no ken :dancing-crazy-rabbit-emoticon:

13. Yoğun iş dönemim sebepli sık giremiyorum. Böyle olduğunda TürkAnime sunucusu üzerinden forum adminlerine ulaşabilirsiniz.

Tabii disqusstan ban yedim diye gelmeyin lütfen jsjdjjdd

1. heymely

heymely

Hahahaha disqus banları için bana ulaşın lütfen, Amy adminimizi meşgul etmeyelim. :uhuhuh-onion-head-emoticon::thank_you__onion_by_elcerbero:

14. En kısa zamanda forumun mezar kısımlarını yok edeceğiz. 

1. Leffwn

Leffwn

Ya biz o mezardakiler....

15. Artık karışmıyorum. Bazı üyeleri kendi zekaları ile başbaşa bırakacağım. Foruma beş dk girmem sinir krizi geçirmem için yetiyor. Siteyi geçtim, forumun elli yerine oraya buraya yazılmış discord linkine rağmen discord talebi açanları mı dersin? Her yorumun üzerinde bir probleminiz olduğunda discorddan disquss yetkililerine ulaşın yazmasına rağmen forumdan konu açanı mı mesaj atanı mı dersin? Okuma ve idrak probleminiz varsa sosyal medya kullanmayın.

16. Abi... Adminliğin gözü kör olsun silinmiş konudan spoiler yedim. Neden? Çünkü görebiliyorum :silence-onion-head-emoticon:

2. heymely

heymely

Yorumları kontrol ederken ağlaya ağlaya spoiler taglarına bile bakmak :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

3. Kr7

Kr7

Zor.

4. Pseudohomophylus
  17. Dünyanın en stres atan mesleği halkamsı bir şeyle sivilce sıkan güzellik merkezi çalışanı olmak bence :cute2-onion-head-emoticon:

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Bence dünyanın en en en yumoş mesleği Panda Bakıcılığı:wow1-onion-head-emoticon:

O pandacıklar tüm stresi havaya uçurur, stres mtres kalmaz ^-^ 

3. Amygirl

Amygirl

Pandayı nereden bulalım da bakalım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Çin'den talep edelim iki adet kontenjan açsınlar bizim için 

Sonra ver elini panda bakıcılığı :admire-onion-head-emoticon:

Spoiler

Hayal de mi kurmayalım Emel abla:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

18. Açılan konuların çoğunu incik boncuk incelesek de foruma sabahtan girsem yanlış yere açılan konuları silmem akşamı bulur. Yanlış bölüme açılan konular silinir.

19. Bugün aklıma geldi de izlediğim animeler içinde duyduğum en iyi lakap "hanbunyaro" sanırım :D 

Spoiler

9e9d6d73cc6adeb4a61d87128136813f.jpg

2. pegasusejder

pegasusejder

@Amygirl çook iyi olur abla, bu naçizane kulunu mutlu etmiş olursun. :) Dün Ezgi, Beytize falan iyi kaynattık yine, seni de aramızda görmek isteriz. :(( İnşallah yakın zamanlarda müsait olursun. :wow2-onion-head-emoticon:

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Aynen, yanlış hatırlamıyorsam Colla tv'de de olması lazımdı hafızamı tazelemem lazım en son hatırladığım  "ameyyjiing" diye bağıran bir adet utangaç Betcchi:wow1-onion-head-emoticon:

4. Amygirl

Amygirl

Aynen Colla Tv deydi :D

20. Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...

fWRC3Rv.png

2. Caprihorn

Caprihorn

@pegasusejder Tamam.:waiting-onion-head-emoticon:

@Amygirl Abla geçen benim imza sorununu çözdüğün için teşekkür ederim.İşin vardır diye özelden yazmak istemedim.(bayağı geç bir teşekkür oldu kusura bakma):muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

3. Amygirl

Amygirl

@pegasusejder Allah seni naapmasın :thank_you__onion_by_elcerbero:

@Caprihorn ne demek :thank_you__onion_by_elcerbero:

4. pegasusejder

pegasusejder

@Amygirl bilmem naapmasın acaba? Ne yapayım bende böyle ponçik bir insanım. :waiting-onion-head-emoticon:

21. Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş

Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim ben de ama bir şey değişmedi :silence-onion-head-emoticon: 1 Ocak 2021'in 31 Aralık 2020 den farkı yok..

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Spoiler

Eqo0XctW8AIFgTm.jpeg

:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

22. Kafasını sakladığında görünmediğini zanneden kedim= Yüzünü sakladığında görünmediğini sanan Oikawa 

20201205_193405.jpg

I see no difference :loveloveplz:

2. pegasusejder

pegasusejder

Abla bilmiyorum bende çok fazla ben gibi güneş lekeleri var. Gözüm sıcakta ve güneşte direkt kızarıyor onun için uzak duruyorum. Sen niye bu kadar isteklisin. :D 

Abla bu soruyu soran tek kişi değilsin, inan bende hiç bilmiyorum sebebini, sorduğumda da söylemediler. :D İstersen sana reddediliş hikayelerimi anlatabilirim oldukça zevklidirler. :uhuhuh-onion-head-emoticon:

3. Amygirl

Amygirl

Adana konusunda heveslendiriciyim :flying-crazy-rabbit-emoticon:

Ay dur şimdi bir ara anlatırsın :evil-smile-onion-head-emoticon:

4. pegasusejder

pegasusejder

Ailemi de ikna edersen taşınalım hemen abla. :D

Tamam abla ne zaman istersen. :evil-smile-onion-head-emoticon:

23. Haikyuu 10. bölüm PVsi=yaşamam için bir sebep :sad__sad__onion_by_elcerbero:

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@Amygirl Evet abla öyleyim de uykularımı kaçıran üç harfli -TUS-

belası var 9 ay sonra ona çalışıyorum. :drama-crazy-rabbit-emoticon:

Sevilmez mi hiç, Haikyuu'yu sevmeyen de ne bileyim :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

3. Amygirl

Amygirl

@Perfectum o djleri boş ver :D :D 

@Pseudohomophylus kolay gelsin ama her interne dediğim şeyi diyorum önce uzmanlık branşını düşünme önce doktor olmaya bak. TUS ta ilk 20 ye girip FTR yazan ama kendi öz babasına STEMI tanısı koyamamış FTR asistanı olma bu çok üzücü bir durum.

4. Pseudohomophylus
  24. Jojo sülalesini düşünüyorum da... Adamlar üç nesilde kıta değiştiriyor benimkiler Orta Asya'dan çıkıp Toros Dağları eteklerine konmuşlar, beş kilometre oynamamışlar :silence-onion-head-emoticon:

1. Ryses

Ryses

Speedwagon Vakfı sağolsun :D

2. Amygirl

Amygirl

Her aileye öyle bir vakıf lazım :smoking2-onion-head-emoticon:

3. pegasusejder

pegasusejder

Abla biz ailecek Karadeniz hariç bütün bölgeleri dolandık, o sayılır mı sence. :confused-onion-head-emoticon:

25. Boy Love FF okumak isteyen olursa diye bırakıyorum buraya. Çok eğlenceli :D

Bence Wattpad'deki bu hikayeyi beğeneceksin: " Rüzgarın Çiçekle Dansı " Yazarı: Amygirl90 https://my.w.tt/Od1XRDKlubb

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.