Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Durum güncellemeleri bölümüne Amygirl kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Az önce brisinin 40 derece ateşini okurken bir üyenin durumunu sildim galiba.. Yani emin değilim özür dilerim kimse :(

2. Kardan adamların toplu dini ayini ! Pasta-samaaa!!! http://i.hizliresim.com/dWX25n.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn
    3. Amygirl

Amygirl

Muhtaç kalın pastama hıh millet çok beğendi -_-

4. Lucifèr

Lucifèr

Bonibon :D

3. Şu nicklerinin önüne arkasına değişik değişik karakter sıralayan arkadaşların başka yabancı bilgisayarlarda tek seferde hesap açabiliyorlar mı merak ediyorum :D

4. Bir daha internetteki pasta-yemek tariflerine güvenmeyeceğim -_-

2. Amygirl

Amygirl

Yare yare :D O muhtemelen Jugular ven Muko ama sen gene de oralardan uzak dur :D Çocuğu öldürürsün falan :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Anladık tamam bilgilisiniz tamam ben gidiyorum -.-'

4. Yuki-chan

Yuki-chan

ben kendi bileklerimde ki damarlara yapıyom ama bilekle boyun bir değil tabi :D O da izin vermiyo zaten :/ neyse ben kaçıyom. bu satten sonra benim için tek seçenek uyumak. İyi geceler herkese.

5. Angaraya kadar geliyoruz ama bazı antisosyal öküzler abla hoş geldin bir görüşelim demiyorlar -_-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ortada bi ders yoktu.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Halimden memnunum. Anlamam gereken şeyleri anliyorum. Daha fazlasına gerek yok -.-

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Öyleyim. İtiraz etmiyorum. İşime gelmeyen kısmıda son noktaya kadar görmemezlikten gelebilirim.

6. koltuk altımı yiyen sinek başka bir yer bulamadın mı :@

2. Amygirl

Amygirl

:D :D boss :D

3. Pøllux

Pøllux

İlk defa tüm yorumları göster dediğimde silinmedi hepsi :oooo . Bu arada koltuk altına nasıl girmiş .-.

4. Amygirl

Amygirl

Adanalı olacan bir de Tunç sıfır kolla dolaşıyoruz herhalde :D

7. Yavaş yavaş listemi oluşturmaya başladım: Forumda durumuna yorum yapmayacaklarım -_-

8. İnsanın her şekilde her konuyu konuşabileceği saatlerce sohbet edebileceği bir hayat yoldaşının olması

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben başlarım sen gelirsin.

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Çok beklersiniz 8) Hem bence dayak için kendinizi hazırlayabilirsinizde

4. Just Haz�do

Just Haz�do

Hepsi aynı şeyi söyle ya kaçar yada dayak yer

9. Erkek muhabbetinde geçer mi bilmem ama kızlar mutlaka bir muhabbette şu cümleyi kurarlar: Ayyy benim annemin bir gençlik fotoğrafları var. Çok güzelmiiiiğğğş zapzayıf böyle :D Benim çocuklarım ilerde : Benim annem bir öküzmüüüğğğşşşş :D

2. veritas

veritas

neyseki şimdiye kadar kimsenin aklına gelmedi

3. Amygirl

Amygirl

Benim boyum 170 cm kemikli olduğumdan daha uzun görünüyorum ben de minyon tiplilere kemiği ince bir kızlara çok imrenirim :)

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Yazik olmus, valla uzuldum. :D

Bebim kemikler ince degil maalesef. :'(

10. Çorapla ıslak terliğe basasın Ercaağğğnnn :(

2. Amygirl

Amygirl

Hacı bacıdan daha masum hem kendin dedin bir ara diye yani geçmişte kaldı o :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Geçmişe mazi diyosun :D

4. Amygirl

Amygirl

Yani işime gelince :P :D

11. 18.00- 20.00 arası = 20.00- 03.30 arası -.- Nande vakit geçmiiiii T.T

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

En başta doktorluk yapmak abes bu ülkede. Millet bir idealist düşünceden, o mevki veya rütbenin toplumda sağladığı statüden, biçtiği rolden etkileniyor sanırım. Emel seni birazda prprovake etmek için yazmıştım onu ama dediklerinin hepsine katılıyorum. Ben öyle bir puan alsam doktorluk ve öpretmenliği seçmezdim, bu mesleklere hiçte heves etmedim, ben kafamın rahat edeceği bir meslek isterim. Çocuklarla, hastalarla ve milletle uğraşmak istemem :P

3. Amygirl

Amygirl

Keşke bu ülkede herkes istediği mesleği yapabilse... Gerçi öyle bir imkan sağlasalar çoğunluk potansiyelinden daha fazlasını gerektiren meslekleri yapmak isterdi :D çocuklarımızı çarpık yetiştirmemizden kaynaklanıyor... Lastik tamircisini hor görüyoruz .. Ama arabası olan herkes ona muhtaçtır bu eğitimi vermiyoruz çocuklarımıza .. Bu arada çok pis provokasyona gelirim :D

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Evet çok pis provakasyona geliyorsun, gerçi tamda yarana basmışım, bir dokundum bin ah işittim :P

12. Koşu bandı olan birisi var mı ? Şoyle düzenli kullanan birisine bir şey sormam lazım

13. Bu resmi burda paylaşmış mıydım B) http://i.hizliresim.com/ayn4P2.jpg

2. Amygirl

Amygirl

Ben sevilmiyor muyum :( Stephen King kitapları arşivlenmek için alınmıştır koleksiyonum var da :)

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Fakirlik T.T

4. jans09

jans09

Seni seven belli kızım başka adres arama... Koleksiyon olarak benim tamamladığımı düşündüğüm klasikler var her halde, galiba, sanırsam... Mangalardan Death Note Türk yazarlardan ise Uğur Mumcu ve Fakir Baykurt var... Gerisi hep birerli ikişerli guruplar halinde alınmış tamamlanmaktan çok uzak kitaplar. :)

14. Şu herkesin durumuna :Dd yapan elemandan rahatsız olan varsa seve seve banlarım gençler -.-

15. Forumda güncel takılan üyelerin yarısı yazım ve imla kuralları özürlüsü. Üzülerek belirtiyorum: Bari hangi kelimeler büyük harfle yazılır onu bilin :( Biz üşenmeyip kendi dilimize ve dil kurallarımıza sahip çıkmalıyız. Tabi ki matraklık olsun diye bazı oynamalar yapabiliriz ama kesin ve kati kuralları çiğnemeyelim! Türk gençleri olarak dilimize biz sahip çıkmazsak kim çıkacak?

2. Amygirl

Amygirl

Abartmamak lazım evet ona katılıyorum :)

3. FrailSym.

FrailSym.

Yabancı kelimeleri kullanmak bence de problem değil. Türkçe'ye zarar verdiğini düşünmüyorum. Tabii insanlar rahatsız olurlarsa kullanmam elbette.

4. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Ya bende üşengeçlik var. Üşendiğim zamanlarda "yapıyom" gibi yazabiliyorum. Yoksa Türkçeyi düzgün kullanmaya özen gösteririm yani. .-. Ah bu üşengeçlik nelere bedel... :( Ama değindiğiniz "yabancı kelimeler" konusunda Amygirl'e katılıyorum. :"3

16. -_- bu surat tüm forumdaşlara ve demir bastonu ile 3. kata tırmanmaya çalışan dedeye gelsin. Sayesinde dairede kaç basamak var öğrendim -_-

2. jans09

jans09

Nefes alın nefes... OOOOO Saçla oynamak <3 Kucağıma koy kafanı bir süre sonra uyursun... En sevdiğim şeydir...

3. Amygirl

Amygirl

Para bile verebilirim onun için :D saçlarımla oynanması bende alkol almışım etkisi yapıyor :D

4. veritas

veritas

kukuku zayıf noktanızı öğrendim. Artık Dünyayı elegeçirmek için önümde hiçbir engel kalmadı. *evil laugh*

17. Ben de izleyip izleyip Stannis e lanet yağdırmak istiyorum kim bu Stannis :@

2. Barış

Barış

Hep onlar yüzünden ben bu haldeyim zaten türk dizileri kesmiyor :P

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Aynen, fazla televizyon izleme, bünyene zararlı

18. Çoğunun gıcık olduğu ama benim bayıldığım bir karakter söyleyeyim size :

2. houston
    3. historianWeeb

historianWeeb

Link atmayin acilmiyor mobilde.: (

School days <3 sevmeyenleri anlayamıyorum (niye yazdim bunu ben :D)

4. Amygirl

Amygirl

alsjdfdhkg izleyeceğim :D

19. Yeahhh adminin ip banı yediği bir forumdayız :D ip banı furyasından ben :)

20. Böyle güzel lahmacun içi hazırlayabilir mi bir insan 8)

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Bi de olsaydi. Skejenf

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Bari bende kankilerimle buluşayım :|

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Adam bizi kankiden saymadı.. :|

21. Elinde Berserkin mangasını bulunduran birisi benimle paylaşabilir mi acaba?

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Emel derin anime işine giriyorsun iyice demek ki , berserk gibisi ben daha göremedim, her açıdan orjinal bir seri

3. Amygirl

Amygirl

Mangası baba olan izlemediğim,animeleri direk mangadan okumaya karar verdim :)

4. T4icho

T4icho

Animesini izlemeyi ihmal etme ama. Zaten ufak bir kısım anlatıyor back story'si.

22. 3 gundur yayladayım 3 gundur elektrik yok komşulardan seyyar çekiyoruz.. 3 gundur evin onunde 3 akrep 1 yılan öldürüldü. Amazondaymışım gibi hissediyorum evin onune tilki domuz falan geliyor :D

23. Forum ölmüşşşşşş

2. Amygirl

Amygirl

Unutulmaz anlar yaşattım sana :P

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Hemde nasıl. Bu arada oda arkadasımda adanalıymış :D bu vesileylen ogrenmis oldum.

4. Amygirl

Amygirl

Neyse pot kırmadan oğrendin en azından :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.