Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Amygirl got a reaction from BentenSama for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
    Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmıştır. Beğeni limitinizi güle güle harcayın 
  2. Beğen
    Amygirl got a reaction from Etoo for bir durum güncellemesi, Forumda bir işler var ya hayırlısı   
    Forumda bir işler var ya hayırlısı 
  3. Beğen
    Amygirl reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bir konuda iyi olmak istiyorsan, onu sevmeli ve ondan zevk almalısın.   
    Bir konuda iyi olmak istiyorsan, onu sevmeli ve ondan zevk almalısın.
  4. Beğen
    Amygirl got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
    Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmıştır. Beğeni limitinizi güle güle harcayın 
  5. Beğen
    Amygirl got a reaction from 1456ha for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
  6. Beğen
    Amygirl got a reaction from Beytize for bir durum güncellemesi, Ben geldi :)   
    Ben geldi :)
  7. Beğen
    Amygirl got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
  8. Beğen
    Amygirl got a reaction from Beytize for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
  9. Beğen
    Amygirl got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
  10. Beğen
    Amygirl got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
  11. Beğen
    Amygirl got a reaction from Sakuragi for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
  12. Beğen
    Amygirl got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, Ben geldi :)   
    Ben geldi :)
  13. Beğen
    Amygirl got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Sınava gireceklere başarılar   
    Sınava gireceklere başarılar
  14. Beğen
    Amygirl reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, En büyük uyuşturucu körü körüne sorgulamadan kendi gerçeğine inanmaktır.   
    En büyük uyuşturucu körü körüne sorgulamadan kendi gerçeğine inanmaktır.
  15. Beğen
    Amygirl got a reaction from darkquin for bir durum güncellemesi, Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*   
    Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*

16. Beğen
    Amygirl got a reaction from mustafalrsm for bir durum güncellemesi, Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*   

17. Beğen
    Amygirl got a reaction from Yuki-chan for bir durum güncellemesi, Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*   

18. Beğen
    Amygirl got a reaction from SiyahDranza for bir durum güncellemesi, Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*   

19. Beğen
    Amygirl reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, O zaman bu şeker şeyde benden :   
    O zaman bu şeker şeyde benden :

20. Beğen
    Amygirl got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*   

21. Beğen
    Amygirl got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*   

22. Beğen
    Amygirl got a reaction from Fevkelade1i for bir durum güncellemesi, Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*   

23. Beğen
    Amygirl reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Bayıldım!Bayıldım :D   
    Bayıldım!Bayıldım :D
  24. Beğen
    Amygirl got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi,   
  25. Beğen
    Amygirl got a reaction from historianWeeb for bir durum güncellemesi,   
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.