Jump to content

LaviBlackorder

Kayıtlı Üye
  • Content Count

66
  • Last visited

• Days Won

1

LaviBlackorder last won the day on March 10 2013

LaviBlackorder had the most liked content!

About LaviBlackorder

• Rank
    Level 1
  • Birthday 06/17/1997

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Mimarlık
    Yazılım
    MMORPG Oyunları
    Animeler
    Müzik
    Piyano
    Eskrim
    Webtasarım
  1. Çok kalitesiz bir animeydi ama boş vaktime geldi izledim tamamını. Oyunla ilgili hiç bir bilgi yok, sınıflar yok, resmen 3 boyutlu karakter ve silah olarak ne bulurlarsa koymuşlar. Sonu da çok saçma bir yerde bitti. İkinci sezon çıkacak sanırım.
  2. Geçiş yapacak varsa güncel olarak mangada 121. bölüm novelda 147 ye denk geliyor. Ben şuan 178. bölümdeyim baya okutuyor. power-uplar biraz daha dikkatli gelse daha da iyi olabilirdi, fazla güçlendi gibi jinwoo.
  3. Ben Alicization arc'ını okumuştum. Özellikle en başlarda alice ve eugeo ile olan sahneler o kadar yer etmiş ki hafızamda... Çok eğlenmiştim delicesine takip ediyordum ta ki çeviri sondaki savaş kısmına geldiğinde durmuştu bir süre ben de çıkmayacak herhalde bir süre diyip bırakmıştım 2-3 yıl sonra animesi çıktı ve az önce son bölümünü izledim. Kesinlikle light novel çok çok etkiliyor insanı ama okuduktan sonra da animede o sahneleri görmek süper bir zevk. Progressive'i ve yeni arc ingilizceye çevrildiyse mutlaka okumaya başlarım önümüzdeki günlerde. Benim gibi mmorpg kitaplarını seviyorsanız harika webnovellar var: Legendary Moonlight Sculptor, Night Ranger, The Gamer, Tate no Yuusha no Nariagari, Goblin Slayer ve şuan okuduğum Only I Level Up... QidianUnderground diye bir site var orda bazı webnovelları ücretsiz ve sınırsız bir şekilde okuyabilirsiniz.
  4. Nedir bu herşeye karıştığınız... :ph34r: Konuyu açan düzgün bir soru sormuş biri swart and online demiş birisi kötü demiş vs. vs. -_- Önümüzdeki yıllarda devam edebileceğini düşünüyorum... Umarım devam eder çünkü gun gale online ın light novelini okumak istemiyorum... Daha önce hiç okumadığım için pekte bir şey anlamadım bir göz atınca... :ph34r: En azından mangası çıksada mangasını okusam... :)
  5. 80 değilmiydi? :o Evin 2 tarafıda bim olunca fiyatları ezberliyorum... :ph34r:
  6. Ne almıyorum ki geçen çikolatalı çikolata aldım :ph34r: Çikolataların altına açıklama yazmışlar... Sütlü, Bitter, Antepfıstıklı vs... Sadenin altındada çikolatalı yazıyordu :D Koptum onu görünce :lol:
  7. Asunadan başkasını tanımam... :ph34r:
  8. 1. Süper Güç 2. Doğaüstü Güçler 3. Macera 4. Romantizm 5. Okul Benim sevdiğim türler biraz biriyle alakasız sanırım :ph34r:
  9. Fiş koleksiyonum var olmaz mı? :ph34r: (Bim fişi)
  10. Biraz rahatlamak lazım son hafta :) Tabiki karar senin :D Benim üstümde otaku t-shirt ü olur görürseniz o benimdir... :rolleyes: (Arkadaşlarada yaptırıcam o tshirtten belli olmaz yani belki ondada olur :o)Bu arada ben arkadaşımla gelmeyi düşünüyorum kendiside animecidir ^_^ Yolumuz uyarsa birliktede gidebiliriz :)
  11. Eline sağlık güzel anlatım... :) Çözünürlüğü arttırsada kalitesi düşük kalıcağını düşünüyorum... :) Tam ekrana almış gibi olur. :)
  12. Bana ters etki yapıyor... :P Romantik Animelerdeki sahneleri görünce ah bi kız arkadaşım olsa diye düşünüyorum. :D Ben zaten sevimli kızlardan hoşlanırımm.. Göstermeyin bana böyle fotolar :wub: :wub:
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.