Jump to content

LaviBlackorder

Kayıtlı Üye
    66
  • Last visited

• Days Won

1

LaviBlackorder last won the day on March 10 2013

LaviBlackorder had the most liked content!

About LaviBlackorder

• Birthday 06/17/1997

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Mimarlık
    Yazılım
    MMORPG Oyunları
    Animeler
    Müzik
    Piyano
    Eskrim
    Webtasarım

Recent Profile Visitors

836 profile views

LaviBlackorder's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

17

1. Geçiş yapacak varsa güncel olarak mangada 121. bölüm novelda 147 ye denk geliyor. Ben şuan 178. bölümdeyim baya okutuyor. power-uplar biraz daha dikkatli gelse daha da iyi olabilirdi, fazla güçlendi gibi jinwoo.
  2. Nedir bu herşeye karıştığınız... :ph34r: Konuyu açan düzgün bir soru sormuş biri swart and online demiş birisi kötü demiş vs. vs. -_- Önümüzdeki yıllarda devam edebileceğini düşünüyorum... Umarım devam eder çünkü gun gale online ın light novelini okumak istemiyorum... Daha önce hiç okumadığım için pekte bir şey anlamadım bir göz atınca... :ph34r: En azından mangası çıksada mangasını okusam... :)
  3. 80 değilmiydi? :o Evin 2 tarafıda bim olunca fiyatları ezberliyorum... :ph34r:
  4. Ne almıyorum ki geçen çikolatalı çikolata aldım :ph34r: Çikolataların altına açıklama yazmışlar... Sütlü, Bitter, Antepfıstıklı vs... Sadenin altındada çikolatalı yazıyordu :D Koptum onu görünce :lol:
  5. Asunadan başkasını tanımam... :ph34r:
  6. 1. Süper Güç 2. Doğaüstü Güçler 3. Macera 4. Romantizm 5. Okul Benim sevdiğim türler biraz biriyle alakasız sanırım :ph34r:
  7. Fiş koleksiyonum var olmaz mı? :ph34r: (Bim fişi)
  8. Biraz rahatlamak lazım son hafta :) Tabiki karar senin :D Benim üstümde otaku t-shirt ü olur görürseniz o benimdir... :rolleyes: (Arkadaşlarada yaptırıcam o tshirtten belli olmaz yani belki ondada olur :o)Bu arada ben arkadaşımla gelmeyi düşünüyorum kendiside animecidir ^_^ Yolumuz uyarsa birliktede gidebiliriz :)
  9. Eline sağlık güzel anlatım... :) Çözünürlüğü arttırsada kalitesi düşük kalıcağını düşünüyorum... :) Tam ekrana almış gibi olur. :)
  10. Bana ters etki yapıyor... :P Romantik Animelerdeki sahneleri görünce ah bi kız arkadaşım olsa diye düşünüyorum. :D Ben zaten sevimli kızlardan hoşlanırımm.. Göstermeyin bana böyle fotolar :wub: :wub:
  11. Umarım kısa kesmezler, uzun bir seri olur :) Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :ph34r:
  12. favori ? Trap Sylviaaaaaa ♥♥♥♥♥♥♥♥ :wub:
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.