Jump to content
  • Create New...

BlacKofFiRe

Stajyer
  • Content Count

43
  • Last visited

1 Follower

About BlacKofFiRe

• Rank
    Level 1
  • Birthday 06/13/1988

İletişim Yöntemi

Profil Bilgileri

• İlgi :
    çevirmen uploader encoder

Facebook

• Facebook
    https://www.facebook.com/cenkesin.carsi

Recent Profile Visitors

1,532 profile views
  1. sa arkadaşlar pokemon un tüm movie leri ve sezonlarından 11den 19 a kadarki ler ve movielerden sadece 4 tanesi tr alt yazı kalanı türkçe dublaj lazım olan varsa burdan indire bilirler kg http://www.mediafire.com/file/b88asm7f3rl24z2/torrent_link_lerim_pokemon_movieleri_ve_sezonları.rar

2. sa kolay gelsin 

3. her zaman için kısa seriler uzun serilerden daha fazla tat veriyor nedense :)

1. Perfectum

Perfectum

Buna bende uzun zaman önce katılıyordum ama artık sadece manga okuyorum bitince de hiç zevk alamıyorum nalet olası bir boşluk. :kill:

2. BlacKofFiRe
  4. Naber :D

1. BlacKofFiRe

BlacKofFiRe

iyi ne olsun kennet :D senden naber 

5. kb cvp veremedim ama saol cok yogundum da ondan artık buralardayım gerci

6. öncelikle herkese basarılar diliyorum arkadaslar ve butun arkadaslarım dahil olmak uzere turkanime ekibi ve dostlarımın 5. yılını kutlarım çok güzel bi etkinlik bencede tekrar katılımcı arkadaslara başarılar
  7. Cenk Esin :Bazen Hayatta Risk Alman Gerekir ve Sende Bizler Gibi Düşünmeden O Yola Çıkar ve Kayıplar Arasında Yerini Alırsın Hey Çocuk Sende Bizim Gibi Kayıp Olmamak İçin Oku ve Öğret Sonra Herşey Bitikten Zamanın Tuzlu Kumlarında Kaybolduktan Sonra Geride Bi Hayat Belki Bi Acı Bırakmıssındır !!!!

8. :D la olm aoi ne ara bukdr popi oldu la DD:Ddd
  9. bana gore hepsi bu yılın en ii animelerinden aslında ama kalıcı bi anime olarak feary tail daha ön plandaydı nese
  10. bence bi cok beyendigim serilerden biri budur komedi serilerinde ve romantik komedide ustune tanımıyorum zaten toradora gibi anime yok bncede kısaca :D Ekleme: valla ben hiç bi animeyi oneri istemedim hep kendim izledim sitedeki cogu animeyi izlemis ve ya da cevirmisimdir :D ondan bi öneri almaya fırsatım olmamıstı nese :D

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.