Jump to content

BlacKofFiRe

Stajyer
  • İçerik sayısı

48
  • Son ziyareti

1 Takipçi

BlacKofFiRe hakkında

• Doğum günü 06/13/1988

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    çevirmen uploader encoder

Son profil ziyaretçileri

2827 profil görütülenme

BlacKofFiRe üyemizin başarıları

1. BlacKofFiRe

Nasıl Anime İndiririm?

teşekür ederim biliyordum ben zaten bunları da neyse
  2. yarışmanın bittiğini düşündüm ondan :) kusura bakmayın :D
  3. herkesin bayramı mubarek olsun işçi bayramıda kutlu olsun arkadaşlar ve doğum günü olan arkadaşlarada nice mutlu huzurlu seneler dilerim
  4. adım soy adım cenk esin sitenin kuruluşundan beri burdayım sitede biçok görev almış biriyim upload encode cevirile uğraşıyorum halla 8 yaşından beri animelerle mangala iç içe olan biriyim onun dışında çizgi roman vs de okurum yaşım 34 bu arada tanıştığıma memlun oldum umarım güzel vakit geçiririz birlikte :) :)
  5. nasılsınız arkadaşlar görüşmeyeli uzun zaman oldu özlemişim burayı valla :D
  6. sa arkadaşlar pokemon un tüm movie leri ve sezonlarından 11den 19 a kadarki ler ve movielerden sadece 4 tanesi tr alt yazı kalanı türkçe dublaj lazım olan varsa burdan indire bilirler kg http://www.mediafire.com/file/b88asm7f3rl24z2/torrent_link_lerim_pokemon_movieleri_ve_sezonları.rar

7. sa kolay gelsin 

8. her zaman için kısa seriler uzun serilerden daha fazla tat veriyor nedense :)

1. Perfectum

Perfectum

Buna bende uzun zaman önce katılıyordum ama artık sadece manga okuyorum bitince de hiç zevk alamıyorum nalet olası bir boşluk. :kill:

2. BlacKofFiRe
  9. Naber :D

1. BlacKofFiRe

BlacKofFiRe

iyi ne olsun kennet :D senden naber 

10. kb cvp veremedim ama saol cok yogundum da ondan artık buralardayım gerci

11. öncelikle herkese basarılar diliyorum arkadaslar ve butun arkadaslarım dahil olmak uzere turkanime ekibi ve dostlarımın 5. yılını kutlarım çok güzel bi etkinlik bencede tekrar katılımcı arkadaslara başarılar
  12. iyi mis ist dese super :D
  13. Cenk Esin :Bazen Hayatta Risk Alman Gerekir ve Sende Bizler Gibi Düşünmeden O Yola Çıkar ve Kayıplar Arasında Yerini Alırsın Hey Çocuk Sende Bizim Gibi Kayıp Olmamak İçin Oku ve Öğret Sonra Herşey Bitikten Zamanın Tuzlu Kumlarında Kaybolduktan Sonra Geride Bi Hayat Belki Bi Acı Bırakmıssındır !!!!

14. yakında futbol takımıda kurarız :D
  15. BlacKofFiRe

E-Dergi: En Çok Tercih Ettiğiniz Fansub Anketi

:D la olm aoi ne ara bukdr popi oldu la DD:Ddd
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.