Jump to content

lacrimobia

Üyeler
  • İçerik sayısı

10
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

405 profil görütülenme

lacrimobia üyemizin başarıları

1. Ishak ASİMOV- İmparatorluk şimdi ise Ursula K. Le Guin- Yanılsamalar Kenti ve Victoria FINLAY-Mücevherlerin Gizli Tarihİ
  2. lacrimobia

Dop dolu animeler

3. lacrimobia

Dop dolu animeler

Made in Abyss i 1. bölümünü izledim sevdim gibi ama daha devamı gelmedi diğerlerine ise zaman ayırabildikçe balkarım artık :)))ehehe
  4. lacrimobia

Dop dolu animeler

1. yi izledim şimdide eski seriyi izliyorum güzel gidiyor mobile suit gundam zaten benim çocukluk animem :)))) ama seriyi bitirmedim bi ara bakacağım Rurouni Kenshin Tsuioku-hen arada sırada izliyorum özellikle OVA serisi süperdi Samurai Champloo, Black Lagoon bunları duydum ama daha hiç bakmadım diğerlerine ise daha bakamadım bir ara eheheh vakit olur ömür yeterse bakarım
  5. lacrimobia

Dop dolu animeler

6. lacrimobia

Dop dolu animeler

Teşekkürler josei ye baktım ama pembe dizi tarzı imiş sanırsam öyle ise aradığım bir tarz değil, tabi aralarında başarılı çalışmalar vardır ama incelermiyim sanmam slice of life da ağır bunalım demişler :)))) tr de zaten yeterince ağır bunalım var bu da eksik olsun seinen i ise inceleme-araştırma yapmaya başladım tekrar saolasın
  7. lacrimobia

Dop dolu animeler

ben de yeni iptal ettim hesabımı
  8. lacrimobia

Javanın Önemi

Güzel bir paylaşım olmuş teşekkürkler. not: Alıntı yazmışsınız kaynak neresi acaba
  9. lacrimobia

Dop dolu animeler

hatta ilk animeleri ben ekleyeyim Miyazaki animeleri akira ghost in the shell jin-roh ergo proxy cowboy bebop elfin lied
  10. Herkese merhaba uzun süredir anime izliyorum ancak konu ve çizim olarak başarılı anime çok yok sanırsam buraya ikisinin bir arada bulunduğu animeleri yazabilirseniz sevinirim. ayrıca 10 yıl önce falan bleach i izledim başlangıç güzel gidiyordu ancak bir süre sonra kendini tekrar etmeye başladı başlangıç ve kapanış müzikleride bir süre sonra sıkıyor atla atla dur :)) keza Naruto'yu şimdi izliyorum daha başarılı buldum ancak bir miyazaki, ghost in the shell, akira, ergo proxy gibi değiller hayata bir anlam katamıyorlar (aslında naruto biraz katıyor ama bazı bölümlerde eski bölümlerin tekrarı çok anılarını falan anlatırken) bu nedenle doyurucu anime tavsiyeleriniz var ise sevinirim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.