Jump to content

Shoryuken.M

Üyeler
  • İçerik sayısı

362
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Shoryuken.M kullanıcısının paylaşımları

1. Sen Spartacus izlemedin herhalde söverler tabi. :D Boşunamı Ortimsin aynı yoldan ilerleyeceğiz doğal olarak. :D Sehere'de selamlar bu arada görürse kızmasın. :D
  2. Haklısın Ortim giremedim bu aralar. Ayrıca Ilithyia nerden çıktı ola. :D
  3. En iyiside buydu. Ezgi'nin yazdığı güzel mesaja karşılık verilen cevapta bir o kadar güzelmiş. :D Taylan King yapacak bir şey yok. :D Ayrıca geçmiş doğum günün kutlu olsun Çığlık. :D
  4. Shoryuken.M

Bunlar da benim çizimlerim :D || Devamı

Kanka sende iş var. Biraz daha ilerletirsen Manga çıkarıp köşeyi dönebiliriz. Konu benden çizimler senden. B) :D
  5. Shoryuken.M

Monster Rancher

Türkçe altyazılısı olsa bende izleye başlardım ancak hiç bir yerde yok malesef.
  6. Shoryuken.M

Hana Yori Dango

Bunun animesine başlamıştım. Sitede tüm bölümleri olmayınca merak edip diziyi izlemiştim. Dizi gerçekten güzel ve eğlenceliydi. Esas kız çok tatlıydı. :D
  7. Shoryuken.M

Bleachi seslendirenlerden canlı performans.

Sesi en karizma olan adam Aizen yok. :D
  8. Shoryuken.M

Üye Albümü

Sarışınsa Naruto'dur o kesin. Ayrıca kurdu gönderende büyük ihtimalle Pain'dir. :D Ne diyelim Hayırdır inşallah. :D
  9. Shoryuken.M

Dizi Tavsiyeleri

En son Yürüyen Ölüler de güncele geldim. Hatta çizgi romanı namı başlaşam diyorum kesmedi beni anlayacağınız. :D Adamlar yapmışlar ne diyelim, bu türdeki dizileri bırakın Türkiye'yi dünyada yapması bile zor. Bunun için çok büyük paralar ve ekip lazım, yoksa bende isterim bu tip dizilerin çekilmesini tabi şu an zor görünüyor, ileride inşallah olur diyelim. Ayrıca dediğine katılıyorum tekrar güzel bir şey bulmak için zamanımızın yarısıda aramakla geçiyor. :lol:
  10. Forum evlendirme programı gibi oldu, ismide Ne çıkarsa bahtına olsun bari. :D Ne diyelim Allah bozmasın darısı başımıza. :D Ayrıca belliki Beti istanbula gidememiş, yoksa hava atıyor olurlardı bu ikisi bize. :D
  11. Abdullah öyle diyeceğine benim en büyük hediyem Betigül başka hediyeye ihtiyacım yok desen Romeo'nun Kralı olmuştun şimdi. :D
  12. Doğum günün kutlu olsun Abdullah. :lol: Hediye verirdim ama Beti-sama kızar sonra onun için aldıklarınla yetin şimdilik. :D
  13. Shoryuken.M

En İyi Bleach Açılışları

Benim en sevdiklerim; 1.Velonica - Aqua Timez 2.Harukaze - Scandal Gerçekten Bleach'in açılışları çoğu animeye göre çok iyi.
  14. Shoryuken.M

Orihime FC

Bu kıza sabır taşı olsa dayanmaz. Çığlık bu ileri zekalıyı sevdiğine inanamıyorum. :D Ben bunun yüzünden animeyi bırakacaktım neredeyse. :D
  15. Shoryuken.M

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Çok var ama paylaşılmayan lardan, bence Orjinal Moka her türlü alır. :D
  16. Shoryuken.M

Ecchi FC [+18]

Şimdide beni kasacı etmişsin. Konu Ecchi olunca KasasınaGöre yanlış anlaşılmaya müsait bir durum. :D Ayrıca kullanıcı adıma S harfinide eklesen iyiydi. :D
  17. Shoryuken.M

Ecchi FC [+18]

Ben kafasına göre derken Rütbe ismim KafasınaGöre olsun demiştim :D neyse sorun yok yani adımı direk yazabilirsin. :D
  18. Shoryuken.M

Ecchi FC [+18]

Sen bilirsin istersen ekle. Ama benim rütbe KafasınaGöre olsun. :D Çünkü Ecchi ile Hentai'yi karıştırıp potansiyel sapık gözüyle bakanlar var. :D
  19. Shoryuken.M

Ecchi FC [+18]

Gençler bunlar unutulurmu. :D Freezing Hagure Yuusha no Estetica Sora no Otoshimono Omamori Himari Mayo Chiki! Ayrıca birde bu var. Benim çok hoşuma gitmemişti, ama fena sayılmaz. Mnemosyne no Musume-tachi Birde Suzuka'nın neresi ecchi bildiğin romantik. :D Son olarak o listenin altındaki sondan ikinci Taşaklarım ne la. :D
  20. Shoryuken.M

Bir kaç çizim de benden olsun (:

Gerçekten güzeller, ama özelliklede Dante çok iyi olmuş. Ellerine sağlık. :lol:
  21. Bunu ilk gördüğümde sevinmiştim ama birde baktım kısacık bir tanıtımmış meğer. :D Ama çok güzel yapmışlar gerçekten. :lol:
  22. Doğum günün kutlu olsun Nur-chan. :D Nice mutlu seneler diliyorum. Ayrıca bizim hediye vermemize gerek kalmamış sağolsun Beti-sama hepimizin yerine vermiş. :D
  23. Shoryuken.M

Ertuğrul...

Baktım ama bulamadım malesef yinede denk gelirse gönderirim. :) Ayrıca daha önce izlediğim İstanbul'da çekilen başka bir video var. Burada yazılanların çoğunu anlatmışlar. En başı çok güzel, Japon gören masum İtfaiyeci. :D http://www.youtube.com/watch?v=O_iUJ_LEW7w
  24. Shoryuken.M

Ertuğrul...

Teşekkürler. Konunun buraya açılması iyi olmuş. Hep düşünmüşümdür japonlar bu olayın bir animesini yapsalarda izlesek diye, umarım ilerde olur. :lol: Hatta bir video'da azda olsa izlemiştim japonlar kısa bir belgesel yapmışlardı. Tabi program japonca olduğu için ne dediklerini anlamadım. :D
  25. Shoryuken.M

Animelerde kararsızlığa düştünüz mü ?

Keşke aşmasaydım ama elimde değil. :D Ayrıca Teşekkürler. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.