Jump to content

Shoryuken.M

Üyeler
  • İçerik sayısı

362
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Shoryuken.M kullanıcısının paylaşımları

1. Shoryuken.M

Animelerde kararsızlığa düştünüz mü ?

Sadece anime olsa iyi film, dizi hepsinde seçerken zorlanıyorum. :D İzleyip beğendiğiniz şeyden sonra aynı tadı almak için onun gibi bir şey arıyorsunuz, buda epey zorluyor sonra, herhalde izlediğim animeden çok beğenmeyip bıraktığım anime sayısı daha çoktur. :D Bende genel olarak online izliyorum. Çok hoşuma giden bir şey olursa indiriyorum. Zaten internet hızınız normalse fazla sorun olmuyor. :lol:
  2. Shoryuken.M

Onların dünyasında insanlar nasıl evleniyor?

Bana göre Fairy Tail'in çizimleri karakter zenginliği ve OST'ları çok güzel olan bir anime ancak sevmediğim en kötü yanı bir konuyu aşırı derecede uzatmaları. Ejderhalara gelirsek açıkcası ben çok merak etmiyorum ama edenler çok bekleyecek anlaşılan. :lol: İşin ilginç yanı animeye biraz çocukca diyebiliriz ama Fairy Tail'li izleyen bir çocuk dibine kadar ecchi olan bir animenin, üstünde nasıl bir etki bırakacağını siz düşünün. :D
  3. Su hayattır. B) Bende diyorum Tobirama Senju'ya karşı bir sempatim var. Su çekmiş demekki. :D Ayrıca konu geri toparlanır merak etme sen. :D
  4. Shoryuken.M

Onların dünyasında insanlar nasıl evleniyor?

Fairy Tail biraz garip bir anime içinde kan yok ama üst düzey ecchi var. Çok büyük bir Sevgi var ama Aşk yok. Animenin esas konularından biri olan Ejderhaları bile kaç bölüm olmasına ramen doğru düzgün göstermediler. Yinede seviyorum kerataları. :D
  5. Arkadaşlar Akrep hangi gruba dahil. :D
  6. Doğum günün kutlu olsun Erdem. :lol: 20'li yaşlar çoğalıyor. Bebelere inat Ossan'lar kulübümü açsak ne yapsak. :D
  7. Shoryuken.M

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

Adam özetlemiş, dağılın gençler konu bitmiştir. :D http-~~-//www.youtube.com/watch?v=rPuurN1rlPo
  8. Shoryuken.M

Bunlar da benim çizimlerim :D || Devamı

Bu herif burada daha sevimli olmuş. :D Edit: İki kere göndermişim. Neyse fazla ileti göz çıkarmaz. :D
  9. Shoryuken.M

Bunlar da benim çizimlerim :D || Devamı

Bu herif burada daha sevimli olmuş. :D
  10. Shoryuken.M

Birkaç çizik

Ellerine sağlık çok güzeller ne diyelim Helal olsun. :D
  11. Geç olsun güç olmasın demişler. :lol: Doğum günün kutlu olsun, DeathBook. :lol:
  12. Ellerine sağlık gerçekten güzel çizimler. :)
  13. Shoryuken.M

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Her zaman söylediğim gibi yine Orihime inoue. :lol:
  14. Shoryuken.M

En Son Bitirdiğiniz Anime?

BTOOOM! - Sword Art Online izleyenlerin hoşuna gidebilir.
  15. Shoryuken.M

Üye Albümü

Biran Harry Potter'dan Harmony sandım seni dedim bizim forumda ne geziyor. :D
  16. Gider yapacağına sen önce benim ne demek istediğimi anla çizgi film diyorlarsa ne yapalım öldürelim mi. Neyse anlayan anladı, uzatmayalım konuyu.
  17. Shoryuken.M

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Fairy Tail ve Majin Tentei Nougami Neuro.
  18. Biz millet olarak kendi ülkemizi aşağılamayı ne kadar çok seviyoruz. Animeyi bilmeyenleri neden cahil yerine koyuyorsunuz anlamadım, sen bilmeyen birine ne kadar anime dersen de anlamaz, mecburen ona anlatman lazım bunun içinde japon çizgi film sanatı denmesinde ne sakınca var. Öğrendikten sonra o kişide anime diyecektir, zaten. Animelere önyargılı yaklaşıldığını bende kabul ediyorum, ancak aklı başında biri özellikle büyüklere yönelik bir anime izlediğinde Bugs Bunny ve Anime arasındaki farkı anlayacaktır. Şayet bakarkör değilse bilmeyenleri bu kadar suçlamak yerine daha yapıcı olmak lazım diye düşünüyorum. ;)
  19. Shoryuken.M

Jirayanın geri dönüşü

Jiraiya Ölmedi Arkadaşlar. B) Kalbimizde Yaşıyor. :D
  20. Evet arada kayboluyoruz, senin gibi ayrıca siz ne kadar ağlıyorsunuz öyle Sama'lar ağlamaz. :D Orti 18'ine girdin diye ağlıyorsan biz ne yapalım o zaman ölelim mi. :D
  21. Biyoloji sınıfına çevirdiniz burayı. :D Ayrıca Seher sendemi Hümanist olacaktın. Maya takviminin neden bittiğini şimdi anladım, meğer yeni bir çağın başlangıcıymış. :D
  22. Sehery bu senin tarzın değil, benim yazıyı gördükten sonra sonunu sen eklemiş göndermişsin. :D
  23. Aaa hemen beni çekiştirmek için koşarak buraya gelmiş cık cık ayıp Ossan. :D İyi ki yazmışım ben sormasam yazmayacakmış. :D
  24. Bende bilmiyorum orti nerelerdeyim. :D Hani Seher nerede insan kankisinin doğum gününü kutlamazmı. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.