Jump to content

Shoryuken.M

Üyeler
  • İçerik sayısı

362
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Shoryuken.M kullanıcısının paylaşımları

1. Sevindirici bir haber. Zaten 1.sezon en iyisiydi. Diğer sezonların çok da iyi olduğu söylenemez. Yapımcılarda bunu görmüş olacaklar ki efsane kadroyu toplamışlar. :D Umarım iyi bir şey ortaya çıkar ve eski günlerdeki gibi zevkle izleriz.
  2. herkes hatırlamaz :D Hiç unutmam. Türkiye'de italyanca açılış yayınlanırdı. :D Tabi Digimon'uda unutmak olmaz. İtalyanlar güzel opening yapıyor. : :D
  3. Shoryuken.M

Initial D Anime Filminin Yeni Videosu

Sadece son sezonu kaldı izlemediğim. Araba yarışlarıyla ilgili yapılmış en iyi animelerden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
  4. Shoryuken.M

Hunter x Hunter 2011 Animesi Bitiyor

Olmadı bu işte. Madem bu kadar kısa sürecekti niye 2011'de tekrar başladınız! Halbuki bölümleri çok da iyi gidiyordu.
  5. Emeğinize sağlık. Tüm animeyi izledim. Tahmin ettiğimden daha güzel olmuş. Özellikle de esas oğlanın seslendirmesi çok hoşuma gitti. :D Diğerleriyle arasında gerçeklik bakımından çok büyük fark var. Bunu biraz daha profesyonelliğe dökebilirseniz, çok iyi işler çıkaracağınızı düşünüyorum. Evet genellikle seslendirmenin orjinali daha iyi olabilir. Ancak kaliteli seslendirme olduğunda altyazıyı takip edeceğime her zaman ilk tercihim Türkçe dublajdır. İnşallah bir sorunla karşılaşmadan ve kendinizi en iyi şekilde geliştirerek bu yolda devam edersiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum...
  6. Shoryuken.M

Sistem Güncellemesi!!!

Sistem güncellemesinin en kısa sürede bitmesi dileğiyle. Çünkü benim my anime list'im Türk Anime TV :D Kolay gelsin.
  7. Shoryuken.M

En sevdiğiniz anime müzikleri

HunterxHunter 2011 1.Kapanış. http://www.youtube.com/watch?v=HO6o9xdRztQ
  8. Shoryuken.M

Naruto Shippuuden Temmuz 2014 Programı

Bunların yaptığına halk arasında bo.... çıkartmak denir.
  9. Shoryuken.M

Hint filmleri izleyen var mı ?

Ek Tha Tiger'ın kapanışı daha aklımda. :D
  10. Shoryuken.M

meraba türkanime severler

Hoş geldin Sanzu. Yalnız değilsin. :D
  11. Shoryuken.M

Japonların İngilizcesi

Örnek olarak, Fairy Tail'de Carla ismine Şalülü denmesi aklımda özel bir yer edinmiştir. :D
  12. 1.Bleach-İnoue 2.Naruto-Sakura 3.Naruto-Hinata 1 ve 2'yi öldürür, 3'üde kendime alırdım. :D Hayal kurmak güzeldir. :D
  13. Bu anime sırf çizim kalitesi ve müzikleri için bile izlenebilir. Yapımcılar iyi bir şey yapmaya çalışmışlar ve bana sorarsanız yapmışlarda. Ama şu konuda haklısınız final aceleye getirilmiş sanki daha iyi bitebilirdi ancak gelen bilgilere göre 2.sezon çıkacak gibi duruyor. Bundan dolayı böyle bir son yapmış olabilirler. Mangasını okuyanlar bilirler olaylar birazda olsa şekillenmeye başladı ancak gizem dahada artmaya başladı. Tabi şunuda söylemeliyim manga çizimleri animeye göre berbat desem yanlış olmaz herhalde. Sonuç olarak faklı bir konu farklı bir dünya, izlemeye değer animelerden bir tanesi olduğunu düşünüyorum.
  14. Gerçekten çok güzel yapmışlar ama illaki bir ortadoğu havası katacaklar yoksa olmaz. :D
  15. Shoryuken.M

Naruto Final

Benim gibi narutocuyu bile şu gereksiz bölümler yüzünden bezdirdiler. :D Bu soruyu daha önceleri cevaplasaydım üzülürdüm gibi şeyler söylerdim ama şimdi bitsede bu ızdıraptan kurtulsak diyorum. :D
  16. Shoryuken.M

Naruto Shippuuden’e 2 Haftalık Ara

Bir anime nasıl katledilir'e naruto iyi bir örnek doğru düzgün savaş izletmediler. Her zaman en güzel yerinde ya geçmişten bir şeyler gösterirler, ya doldurma bölüm koyarlar yada şimdiki gibi ara verirler. Bir ağız tadıyla izletmediler. :D
  17. Merak etme orti ben sana cezaevinde paşalar gibi bakarım. Ama ölen bendim demi la o zaman Allah kurtarsın orti yapacak birşey yok. :D
  18. Demi ama hep topitoplara "gay" dediğimiz için geri kalıyoruz.:D
  19. Shoryuken.M

Nerede O Eski Animeler Diyenler İçeri. (ANKET)

Eskiden ne güzeldi tüm kanallar anime kaynardı tabi çocuktuk kıymetini bilemedik. :D Darısı şimdiki çocuk ve gençlerin başına. :D
  20. Shoryuken.M

Merhabalar

Hoş geldin. Keyifli forumlar. :)
  21. Shoryuken.M

Çömez ._.

Hoş geldin. İyi eğlenceler. :)
  22. Bende biri gerçekten Sakata geldi sandım :D meğer sakat olan Gintoki'ymiş.:D
  23. Başlığı görünce dedim yine anime çizgi film değildir muhabbeti ama bu sefer konu olgunlaşmış.:D Animenin Türkçesi çizgi film bunu bu kadar kasmaya gerek yok.Tabi Animenin japonya'ya ait olduğunu belirtmek için söylemesi doğaldır ancak bazı yorumlar okuyorum adamlar animeyi resmen sahiplenip marjinalleştirmeye çalışıyorlar.Onlara kalsa belli bir yaşın altına izleme yasağı bile getirirlerdi.:D Uzun lafın kısası çizgi filmin yaşı yoktur türü vardır.:D
  24. Tamam orti gelirim sonra devam ederiz. Allah zihin açıklığı versin. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.