Jump to content

Shoryuken.M

Üyeler
  • İçerik sayısı

362
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Shoryuken.M kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Emeğinize sağlık. Tüm animeyi izledim. Tahmin ettiğimden daha güzel olmuş. Özellikle de esas oğlanın seslendirmesi çok hoşuma gitti. :D Diğerleriyle arasında gerçeklik bakımından çok büyük fark var. Bunu biraz daha profesyonelliğe dökebilirseniz, çok iyi işler çıkaracağınızı düşünüyorum. Evet genellikle seslendirmenin orjinali daha iyi olabilir. Ancak kaliteli seslendirme olduğunda altyazıyı takip edeceğime her zaman ilk tercihim Türkçe dublajdır. İnşallah bir sorunla karşılaşmadan ve kendinizi en iyi şekilde geliştirerek bu yolda devam edersiniz.

Başarılarınızın devamını diliyorum...

2. Bu anime sırf çizim kalitesi ve müzikleri için bile izlenebilir. Yapımcılar iyi bir şey yapmaya çalışmışlar ve bana sorarsanız yapmışlarda. Ama şu konuda haklısınız final aceleye getirilmiş sanki daha iyi bitebilirdi ancak gelen bilgilere göre 2.sezon çıkacak gibi duruyor. Bundan dolayı böyle bir son yapmış olabilirler. Mangasını okuyanlar bilirler olaylar birazda olsa şekillenmeye başladı ancak gizem dahada artmaya başladı. Tabi şunuda söylemeliyim manga çizimleri animeye göre berbat desem yanlış olmaz herhalde. Sonuç olarak faklı bir konu farklı bir dünya, izlemeye değer animelerden bir tanesi olduğunu düşünüyorum.

3. Benim gibi narutocuyu bile şu gereksiz bölümler yüzünden bezdirdiler. :D Bu soruyu daha önceleri cevaplasaydım üzülürdüm gibi şeyler söylerdim ama şimdi bitsede bu ızdıraptan kurtulsak diyorum. :D

4. Başlığı görünce dedim yine anime çizgi film değildir muhabbeti ama bu sefer konu olgunlaşmış.:D Animenin Türkçesi çizgi film bunu bu kadar kasmaya gerek yok.Tabi Animenin japonya'ya ait olduğunu belirtmek için söylemesi doğaldır ancak bazı yorumlar okuyorum adamlar animeyi resmen sahiplenip marjinalleştirmeye çalışıyorlar.Onlara kalsa belli bir yaşın altına izleme yasağı bile getirirlerdi.:D Uzun lafın kısası çizgi filmin yaşı yoktur türü vardır.:D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.