Jump to content

Sourléd

Emektar
  • İçerik sayısı

378
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Sourléd kullanıcısının son zaferi 23 Şubat 2013

Sourléd en beğenilen içeriğe sahiptir

7 Takipçi

Sourléd hakkında

• Doğum günü 02/16/1916

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

10631 profil görütülenme

Sourléd üyemizin başarıları

1. Sourléd

Uzun bir aradan sonra

Kaldığımız yerden devam ediyoruz diyelim üstat. neredeyse 10 yıl olacak burada geçen zaman. :)
  2. Gintama izledin mi?

3. Merhaba arkadaşlar, yillar önce burada çok vakit geçirip epey işler yapiyorduk, forum, sitede, ekip vb çoğu şeyde işlere imza attik. aynı ekipten kimler vardir bilmiyorum ama burada olanlara bir hal hatır sormak için bakınayım dedim. 2011-2016 arasi daha çok aktif olarak dahil oldum bu ekibe. aynı zamanda sizlerden ricam son dönemde pek takip edemedim ama tavsiye edeceğiniz animeler mevcut mudur? tekrardan selamlar herkese, iyi forumlar. selametle.
  4. Sourléd

AnimElit Fansub

6 yıl sonra hort. yeni isimle ve eski ekibimizle yakın zamanda tekrardan aktif olacağız. -kısa süre içerisinde- bu başlık altında gerekli bilgilendirmeleri yaparım. :) https://www.facebook.com/KutokiFansub/
  5. Sourléd

Dizi Tavsiyeleri

Person of interest'in yeri bende de ayrıdır. John'un ve Finchin oyunculukları yetiyor. Narcosu, true detective ve sopranos'u izlemiyen arkadaşlar varsa tavsiye ederim.
  6. Sourléd

Çağrışım Oyunu

Slam dunk Anime: Kanun kaçağı, gözlük, küpe
  7. Kısa zamanda fansub açacağız, son kontrolleri yapabilecek türkçesi kuvvetli redaktör arkadaşlar aranıyor.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sourléd

Sourléd

Online izleme olacagını düşünmüyorum da fansublara farklı bi hava katıcagımızın kanısındayım :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Hmm anladım, online biz yükleyeceğiz illegal :P

4. Sourléd
  8. Burakla birlikte yakın zamanda fansub açacagız. Çevirmen olarak gelmek istiyen arkadaşlar özel mesaj gönderebilirler yada skype adresimden bana ulaşabilir.

1. Witch

Witch

Vuu *.* şimcikten hayırlı olsun.

9. Sourléd

Dizi Tavsiyeleri

kaliteli dizi izlemek istiyosanız the sopranos, six feet under, breaking bad izleyin
  10. Fansubta gezindigim zamanlar askerdeydin. Eline saglık çeviriler için
  11. Sourléd

En Çok Kullandığınız Siteler ?

reddit, soundcloud
  12. Sourléd

TI4

İzlediğim en kötü finaldi
  13. Sourléd

Cinnet Fansub

2011-2012 yıllarında bu isimle böyle bir fansub vardı sanki daha sonra kapanmış mıydı aktif değil miydi hatırlamıyorum. O zamanlar takip ediyordum, hayırlı olsun projelerde iyi çalışmalar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.