Jump to content

SelinYuuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Yok

SelinYuuki hakkında

• Doğum günü 05/09/1999

Profil Bilgileri

SelinYuuki üyemizin başarıları

1. SelinYuuki

Türk Anime TV !!! (Anket)

birazdan sıralamaya alırım saol.. :D
  2. SelinYuuki

Yeni cevapları bekliyorum ii şanslar, ii anımeler..
  3. SelinYuuki

birazdan sıralamayı yazarım .. Ve herkese teşekkür ederim...
  4. SelinYuuki

Uzumaki Naruto--Naruto

Evet çok teşekkür ederim, paylaşım için tşk..
  5. SelinYuuki

Yuuki Cross-Vampire Knight

Çok teşekkür ederim bilmediğim bir iki ayrıntı vardı, paylaşım için teşekkürler... :D
  6. Selam.. Ben direk konuya gireyim; Aslında bu konuya bir yarışma da denebilir, şu soruları cevaplamanızı istiyorum. 1 ) Türk Anime'yi nasıl keşfettiniz? 2 ) Sitenin en sevdiğiniz 3 özelliği hangisi? 3 ) Siz yönetici olsaydınız, sitenin adnın ne koyardınız? 4 ) Site de en sevdiğiniz üye kim? 5 ) Size göre bu sitedeki en popüler kişi kim? 6 ) Site yöneticisi hakkında neler düşünüyorsunuz? 7 ) En sevdiğiniz forum konusunun adı ne? 8 ) Bu konuyu beğendiniz mi ,beğenmediniz mi? 9 ) Türk Anime'de kendi paylaştığınız konuların hangisini seviyosunuz? 10 ) Sen olsaydın bu 10. soruya hangi soruyu yazdırırdın? Dikkat: yaratıcı, komik yazılar bekliyorum lütfen ona göre yorum yapınız... Duyurular: Bu bölüme sıralama yazılacaktır, her gün yenilemeye çalışacağım teşekkürler... :D Pek yaratıcı olan yoktu bn yinede seçtim yazıyım 1-Ande ve schneizeL 2 side süperdi 2 sininde 10. sorularını beğrndim <-- ikinizide tebrik ederim... ^ Ayrıntıya girmene gerek yoktu.. :D biz diğerlerine gidelim.. 2- Kellyking ve Blackofive 2 side güzel yanıtladı saolun... ^ ^ 10. soru spr.. 1. soru spr.. 2 nizede tşk.. 3-Bankai _ Pusat Yorumunuz için tşk tebrikler.. 4-scoolman _ Deatangelçok masum yazmışsınız çok şirin geldi :D :)) 5- Hitsugaya senin de 5 dokuz ikiz olmuş :) normalde bilmemleri kabul etmem :D ÇOK TŞK HERKESE BU KONUYA KATILDIĞI İÇİN - SORULARI ATLAYANLAR VEYA YAZMAYANLAR SIRALMAYA ALINMADI- GÜZEL YORUMLAR GELDİKÇE SIRALAMA DEĞİŞEBİLİR, SIRALAMADA YÜKSELMEK İÇİN TEKRAR YORUM YAPABİLİR VE DAHA YARATICI OLMANIZI İSTERİM NEKADAR KOMİK OKARDAR YÜKSEK -YENİDEN YORUM YAPTIYSANIZ YENİLEDİM YAZINIZ ... Başarılar...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.