Jump to content

Ryses

Kayıtlı Üye
    58
  • Last visited

İletişim Yöntemi

• AIM
    https://myanimelist.net/profile/Ryses
  • Website URL
    https://myanimelist.net/profile/Ryses

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

662 profile views

Ryses's Achievements

1. Fate Stay/Night: Unlimited Blade Works 2nd Season
  2. Monogatarinin anime adaptasyonu şu an Zoku Owarimonogatari kitabında bitiyor ve bundan sonra Off Season ve Monster Season geliyor. Monster Seasonun son kitabı Shinomonogatari NisiOIsin tarafından hala yazılıyor. Belki bitince devamı gelebilir.Adaptasyonu ise daha sonra gelebilir.
  3. Sword Art Online One Punch Man Naruto Dragon Ball Darling The Franxx Oregairu DanMachi
  4. Anime olduğunu bilmeden izlediğim ilk anime Jetixte çıkan Shaman King veya Sonic X, Öbür türlü Death Note
  5. Hoşgeldin. İlk izlediğim anime daha eskilere dayanıyor fakat anime olarak son 2 yıldır anime izliyorum. (O da Death Note 2 yıl önce başladığım anime)
  6. Overlord; Bu animenin yarısını başka birşey yaparak diğer yarısında da zorla gözlerimi açık tutmaya çalışarak bitirdim, karakterler mi sıkıcı, hikaye mi klişe karar veremedim hiç sarmadı, God of High School; Bu animeyi anlamakta güçlük çektim, tamam anime dövüş animesi ama geri kalan hikayeler çok kopuk, anlamsız. Zorla 8e kadar geldim ama dayanamadım bıraktım. One Punch Man 2. sezon; Overlordla neredeyse aynı, buna ek olarak ana karakter doğru dürüst ortada bile yok(olsa ne olurdu gerçi yine bir şey değişmezdi), 3. sezon duyurulsa izlemicem. DanMachi; bildiğimiz fantasy tarzı animelerden fakat ısınamadım. Bunlar dışında yine var Darling the Franxx gibi fakat onlara da ısınamadım.
  7. İlk 2 bölümünü izledim konusu değişik ve ilgi çekici. Steins;Gate,Psycho Pass,Akudama Drive karışımı bir hava var. Devamını merakla bekliyorum.
  8. Jojo part 6 animesi duyuruldu elim ayağım titriyor :D

9. Karar vermesi zor, her ikisinin de ayrı sevilen yönleri var. Mesela mangada animeye kıyasla her sahne mevcut ve ekstra kısımlar, yazarın notları gibi bölümler oluyor. Animede ise mangadaki karaktere ve hikayeye canlılık ve renk geliyor. Hatta animeyi ilk izleyip daha sonra mangasını okursan onun sesiyle bile içinden okuyabiliyorsun. (Şahsen ben öyle yapıyorum :D ) Animenin mangaya göre dezavantajı daha geç gelmesi ve yapımının uzun sürmesi.
  10. Netflix'in her animesinde öyle cinsellik yok. Mesela Dorohedero, Kakegurui ya da Great Pretender gibi.
  11. İzledim, Alttaki 3-gatsu no Lion izlemiştir.
  12. Shaman King,Oban Star Racers,Sonic X,Pucca bu animeler 2010 yılına kadar Jetixte çıkıyordu izliyordum :D Rockman.exe (Megaman NT), Yu Gi Oh! bunlar da Star TVde çıkıyordu. Hatta Rockman.exe cipsten yapışmalı taso veriyordu :) vay be.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.