Jump to content

Ryses

Üyeler
  • İçerik sayısı

58
  • Son ziyareti

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    https://myanimelist.net/profile/Ryses
  • Web Sitesi
    https://myanimelist.net/profile/Ryses

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

991 profil görütülenme

Ryses üyemizin başarıları

1. Ryses

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Fate Stay/Night: Unlimited Blade Works 2nd Season
  2. Ryses

Monogatari serisi devam edecek mi

Monogatarinin anime adaptasyonu şu an Zoku Owarimonogatari kitabında bitiyor ve bundan sonra Off Season ve Monster Season geliyor. Monster Seasonun son kitabı Shinomonogatari NisiOIsin tarafından hala yazılıyor. Belki bitince devamı gelebilir.Adaptasyonu ise daha sonra gelebilir.
  3. Ryses

balon anime'ler ve balon yarışması

Sword Art Online One Punch Man Naruto Dragon Ball Darling The Franxx Oregairu DanMachi
  4. Ryses

İlk İzlediğiniz Anime?

Anime olduğunu bilmeden izlediğim ilk anime Jetixte çıkan Shaman King veya Sonic X, Öbür türlü Death Note
  5. Ryses

Selam, Ben Tet

Hoşgeldin. İlk izlediğim anime daha eskilere dayanıyor fakat anime olarak son 2 yıldır anime izliyorum. (O da Death Note 2 yıl önce başladığım anime)
  6. Overlord; Bu animenin yarısını başka birşey yaparak diğer yarısında da zorla gözlerimi açık tutmaya çalışarak bitirdim, karakterler mi sıkıcı, hikaye mi klişe karar veremedim hiç sarmadı, God of High School; Bu animeyi anlamakta güçlük çektim, tamam anime dövüş animesi ama geri kalan hikayeler çok kopuk, anlamsız. Zorla 8e kadar geldim ama dayanamadım bıraktım. One Punch Man 2. sezon; Overlordla neredeyse aynı, buna ek olarak ana karakter doğru dürüst ortada bile yok(olsa ne olurdu gerçi yine bir şey değişmezdi), 3. sezon duyurulsa izlemicem. DanMachi; bildiğimiz fantasy tarzı animelerden fakat ısınamadım. Bunlar dışında yine var Darling the Franxx gibi fakat onlara da ısınamadım.
  7. İlk 2 bölümünü izledim konusu değişik ve ilgi çekici. Steins;Gate,Psycho Pass,Akudama Drive karışımı bir hava var. Devamını merakla bekliyorum.
  8. Ryses

JoJo part 6 resmi olarak çıkacak!!!!

Sonbaharda gelir muhtemelen.
  9. Jojo part 6 animesi duyuruldu elim ayağım titriyor :D

10. Ryses

Manga mı anime mi

Karar vermesi zor, her ikisinin de ayrı sevilen yönleri var. Mesela mangada animeye kıyasla her sahne mevcut ve ekstra kısımlar, yazarın notları gibi bölümler oluyor. Animede ise mangadaki karaktere ve hikayeye canlılık ve renk geliyor. Hatta animeyi ilk izleyip daha sonra mangasını okursan onun sesiyle bile içinden okuyabiliyorsun. (Şahsen ben öyle yapıyorum :D ) Animenin mangaya göre dezavantajı daha geç gelmesi ve yapımının uzun sürmesi.
  11. Ryses

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Id:Invaded
  12. Ryses

Netflix animeleri kötü

Netflix'in her animesinde öyle cinsellik yok. Mesela Dorohedero, Kakegurui ya da Great Pretender gibi.
  13. Ryses

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Deca-dence
  14. Ryses

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim, Alttaki 3-gatsu no Lion izlemiştir.
  15. Shaman King,Oban Star Racers,Sonic X,Pucca bu animeler 2010 yılına kadar Jetixte çıkıyordu izliyordum :D Rockman.exe (Megaman NT), Yu Gi Oh! bunlar da Star TVde çıkıyordu. Hatta Rockman.exe cipsten yapışmalı taso veriyordu :) vay be.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.