Jump to content
  • Create New...

Rockald

Kayıtlı Üye
  • Content Count

82
  • Last visited

2 Followers

About Rockald

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

1. Kesinlikle daha öncede görmüşsünüzdür ama ben yinede paylaşıyım dedim bitiyorum buna ya :D http://www.youtube.com/watch?v=bjC2RL7gF5k&feature=related
  2. spoilerıin için söylüyorum her ne kadar Sasukeye aşık ta olsa Naruto ya ikide bir vurmasını gerektiricek bişiy yok :D bu onun aşkına verilelecek bişi değil tik olmuş onda artık vurmadımı yoksunluk hissedio :D
  3. uuuuu kesin konuştu 8) :D Hinataya rakip çıktı :D
  4. böle bi sahne olsa o bölüm izlenme rekoru kırardı hatta sitele Gif. olurdu be :D
  5. hahaha sesli güldüm :D + rep i kaptınbencede güzel olurdu Hinatayla birlikte olması sakura gibi bi uyuzda ne buluyosa artık :D
  6. çok bilimsel oldu bea :D o sakuranın pembe saçına açık alnına aşık okadar :D
  7. annesiyle tanışmadan önce onun peşindeydi saten nasıl benzetsin annesine :D bence kushina çıkıpta bi tane patlatsa süper olur :D
  8. o da azıcık akıllı olsun Kushina olsaydı öperdi onu :-* :D
  9. Rockald

Guilty Crown OST

oo tmm burda varmış :D :D
  10. Rockald

Guilty Crown OST

19. bölümün 2. yarısında gücünü geri kazandığında çalan bi müzik vardı onun adını söylermisin bana ? ilk duyduğum andan itibaren aklımdan çıkmadı bi türlü.
  11. valla resmi siteye girdim orada Tv Tokyo yayın listesinden kaldırılmıştır yazıyor bu, ya kesinlikle bitti anlamına geliyor yada uzun bir ara verip tekarar dönebileceği anlamına geliyor orasını bilemem ama her iki halükarda da allah bleach fanlarına bol bol sabır versin :D daha bitmesinin üstünden 1 gün geçmesine rağmen bütün forumlar bleach ı şimdiden özleyen fanlarla dolu :D umarım devam ederde bu kadar fan hasretten ölmez :D :D
  12. mantıken narutoyu ezer geçerdi ama şunanda elimizdekilere bakıcak olursak minatonun okadar da onemli olmadığını görebiliriz. nede olsa bu animenin kralı naruto olmak zorunda benim düşüncem bu

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.