Jump to content
Türk Anime TV Forum

Darktower

Üyeler
 • Mesaj sayısı

  37
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Darktower hakkında

 • Derece
  Level 1
 • Doğum tarihi 21-09-1996

Kişisel Bilgiler

 • Hakkımda
  https://www.turkanime.tv/kullanici/darktower

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Konum
  Türkiye

Son profil ziyaretçileri

1.243 kez ziyaret edildi
 1. Bağlantıdaki anime sonraki hikaye seçeneği eklenmemiş. Serinin ikinci sezonu bulunuyor. https://www.turkanime.tv/anime/baka-to-test-to-shoukanjuu https://www.turkanime.tv/anime/baka-to-test-to-shoukanjuu-ni Ayrıca ilk sezonda Varsayılan fansub bölüm sıralaması yanlış.
 2. Mesela bir animeyi eleştirince, beğenmiyorsan izleme diyen 13-18 yaş arasındaki ergen arkadaşlara ceza veriyor musunuz? Ben engelliyorum ama gene bir sorayım istedim. Bu arkadaşların vasıflı yorumu olmadığı gibi saygıdan da haberleri yok.
 3. Darktower

  disqus yorum sorunu

  Buna ek olarak son zamanlarda, bazı Disqus yorumlarında birden fazla atılan resim yüzünden, yorumlar sayfasının yarısı yüklenmiyor. İnternet tarafında bir sorunum yok. Ama GIF ya da benzeri şeyler yüzünden sorun çıkıyor gibi geldi. Yorumlar için belirli bir resim, GIF sınırı getirilirse iyi olur. Şimdilik önizlemeleri gizle diyerek bu sorunu çözdüm. Ama aşırı deli ediyor. Bazı arkadaşlar GIF ve resim oranını abaratabiliyor. Sorunu aşağıdaki animenin Disqus yorumlarında yaşadım. https://www.turkanime.tv/anime/youjo-senki-movie
 4. Darktower

  LovableSubs neyin nesidir?

  Genelde kimse eski animeleri pek umursamıyor ama, Kingdom 1. ve 2. sezon çevirileri çok kötü. Elden geçirseniz çok sevinirim. Aynı şey Naruto içinde geçerli. Tabi çok uzun olduğundan kimse çevirmek istemiyor.
 5. Discord adresini aradım ama bulamamıştım. Rica etsem paylaşır mısınız? Ayrıca yönetici arkadaş siteye ya da foruma discord bağlantısını koyarsa çok güzel olur.
 6. Darktower

  Bölümler kasıyor

  Sibnet, Myvi, Fembed ve Türk anime kendi playerları iyi çalışıyor. OK RU sitesi rusya dışına direk yavaşlatma uyguluyor. Rusya VPN ile OK RU çok hızlı çalışıyor.
 7. Bağlantıdaki bölümde tüm video bağlantıları ölmüş. https://www.turkanime.tv/video/nobunaga-concerto-6-bolum Ayrıca diğer bölümlerde 1-2 tane dışında çalışan video oynatıcı yok. Seriyi çeviren ekipten ya da sizden biri tekrar upload yaparsa çok güzel olur.
 8. Anime denizi Myvi bağlantısı Arslan senki 2. sezon'undan bir bölüm içeriyor. https://www.turkanime.tv/video/berserk-2016-9-bolum Akasuki Ameterasu videosunda çevirdiği farklı bir anime yüklenmiş. https://www.turkanime.tv/video/drifters-4-bolum
 9. Darktower

  Yorum kısmının siyah ekran olması

  Kullandığınız uzantılardan da kaynaklanabilir. Hangi uzantıların yüklü olduğunu belirtir misin? chrome://extensions/ Siteden kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Bende herhangi bir sorun yok. Dark reader uzantısı kullandığımdan arka plan siyah gözüküyor. Dark reader kapalı ya da açık fark etmeksizin Disqus yorumlar sayfası hatasız çalışıyor. Tarayıcı geçmişini bağlantıdaki makaleye bakarak silebilirsin. https://support.google.com/chrome/answer/95589?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=tr Tarayıcınızı güncel tutmayı da unutmayın. https://support.google.com/chrome/answer/95414?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=tr
 10. Darktower

  Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

  Kingdom animesi belkide çok az beğeni almış gibi gözükebilir. Ama gerçekten çok iyi bir anime olduğunu düşünüyorum. Animeyi ilk başta Peace fansub izliyordum. Herhangi bir sıkıntı olmadan devam ediyordu. Ama Anikeyf çevirisine geldiğimde çoğu bölümde yer yer ses kayması, yanlış çeviri ve kalitesiz Türkçe ile karşılaştım. https://www.turkanime.tv/anime/kingdom https://www.turkanime.tv/anime/kingdom-2nd-season Bu seriyi sizin çevirmenizi rica ediyorum. Ayrıca 2. sezon anikeyf çevirisine lütfen bizi maruz bırakmayın.
 11. Bağlantıdaki uzantıyı yüklersen o arayüz geliyor. https://chrome.google.com/webstore/detail/sibnet-betterplayer/dlpiocjogoilggigpijnoamnjjolfhdm Ben genelde Myvi ve Sibnet hız sorunu yaşamıyorum. Tabi bazen sunucularındaki yoğunluktan kaynaklı sorun olabiliyor. Ama ilk başta belirttiğim video oynatıcılar çok iyi bir şekilde çalışıyorlar.
 12. Myvi'ye aşağıdaki bağlantıdan yükleyebilirsin. http://www.myvi.ru/ Ameterasu nereden yükleniyor bilmiyorum. Ama sağ tıklayınca Türkanimeplayer gibi bir yazı çıkıyor. Site yetkilileri o konuda yardımcı olabilirler.
 13. Forum imza ayarlarında hata veriyor. https://forum.turkanime.tv/ayarlar/imza/ https://prntscr.com/on97l4 Ayrıca forum ve live action sitesi için İcon resmi ekler misiniz? https://prntscr.com/on97up
 14. Darktower

  ( 20 / 24 ) Dororo

  Çeviri için teşekkürler. Güzel bir animedir. Herkese öneririm.
 15. Darktower

  Siteye Siyah Ekran Modu

  Biraz hortlatıyorum ama, Dark reader uzantısını kullanabilirsiniz. Ayrıca site yöneticisi'nin varsayılan olarak bence siteye karanlık tema seçeneği sunması gerektiğini düşünüyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...