Jump to content

geth legi

Kayıtlı Üye
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

  Never

geth legi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. geth legi

  Bleach

  Senden iyi biliyorum Shonen Jump'ı.Mangayı oku diyorum o zaman fikir sahibi olurdun.3 aymış.Shounen Jump'a böyle söylemiş diye okumuşsun garantisi?Belki okudğun yerde atıp tutmuştur biri.Eğer adam öyle bişi söylese manga'nın şuan sonlarda olması gerekirdiki daha ana olaylar bu gün yeni başladı.Okumadan gördüğünüz her halta inanmayın.
 2. geth legi

  Bleach

  Abuk kaynaklardan copy-paste yapmaya buraya mangayı sürekli takip eden biri olarak mangadanda belliki en az 3-4 sene devam edice gibi gözüküyo ne 2-3 ayı takip etsen sende anlardın atıp tutma bilmeden.
 3. Hollowu o yerleştirmiyo Uraharanın deneyinde ichigo shinigamiye dönüşmeden önce hollowa dönüştü ama farklı bi biçimde başta hollowlar önce bedenleri gider sonra maskeleri oluşur ama ichigoda tam tersi oldu böylece hem hollow hem shinigami gücü elde etti.
 4. Aizenle kısıtlı değill bleach evreni.RUH kralı ve kraliyet ailesi var mangdaki son arc gizemli gidiyo şuan geri dönücektir.
 5. Sallama 4 aya kadar bitmicek manga gidişata göre manga jumpla anlaşıcak kubo hem azienle bu kadar yıl sürdü bleach bu yeni arcta baya bi gider zaten mangada 1000 yıl sürücek savaş yazıyodu sen düşün gerisinii.....
 6. Hollow ichigo derim ben Zaten animeyi dikkatlice izlemişseniz anlarsınız.Adam ulqiorra yı zorlanmadan yendi ve büyük ihtimalle vaste lorde kendisi.İchigonun siyah getsugasınıda kendisi ilk yaptı yani ichigo onu yendi diye adamı unutmayın ichigo onu yendi çünkü kendi ruhunun içindeydi kontroller onun elindeydi ama hollow ichigo ulqiorra yı solladı yani ha neden sonra dayak yedi ishida onu engelledi çünkü.Hollow ichigo çıksa aizenide yenerdi.Zaten zangetsuyla birleştiklerinde ichigoya gerçekten saldırmadılar bile ichigo bile demişti isteseler beni baştan öldürürlerdi diye çünkü aşırı güçlü hollow zangetsu değil.
 7. geth legi

  Bleach

  Devam edicek bana inanın siz.....
 8. Anime fiilera girdi haberiniz olsun güzel bi fiiler olucak gibi.
 9. geth legi

  Acnologia

  Çünkü çok güçlü bi ejderha daha mangada fazla bilgi verilmedi ama igneel ve diğer ejderhalardan daha güçlü bile olabilir yani.
 10. Mangada kan var aslında bazı kısımlarda ama animede o kısımlarda bile göstermiyolar. Mesela erza vs azumada azumadan kan fışkırmalıydı erza kestiğinde.
 11. Zerefin ta kendisi zaten ruh dan bahsetmediler mangada veya animede ve uyandı en son adada hatta ejderide o çağırmıştı sanırım.
 12. Ama yok o kadar berbat değil manga şuan düzelmeye çalışıyo bu gün yeni sayısı çıkıcak heycanlı bir sayı herkez bekliyo ama ben ve bir çok kişi klişe bir şekilde devam ediceğin düşünüyoruz çünkü Hiro hep böyle yaptı işallah öyle olmaz bu gün uzun bir manga sayısı çıkıcak.
 13. Beklentiyi yüksek tutmayın hiro klişe bir şekilde batırdı bu arcta grey kısmı için demiyorum sonrası için FT den nefret edebilirsiniz yani adam trolledi.
 14. Mangadan bilmeme rağmen heycanlandım bakalım nasıl yansıtıcaklar animeye o harika şeyleri.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.