Jump to content

Meloso-Chan

Kayıtlı Üye
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by Meloso-Chan

 1. Böyle paylaşılan dizilere bakmak çok isterim. Öneri için Teşekkürler.
 2. Bilgiler çok güzeller. Japonya Yemek Kültürünü öğrendik artık Sushi'de yaparız :D
 3. Ben uTorrent kullanıyorum. Şahsen her torrent programları bana göre güzeller.
 4. Ancak Transformice'de böyle hack mesela cheat Engine kullananlar Moderatör tarafından yasaklanıyor. Ama Emeğe sağlık yazı için. (Ben kullanmıyorum)
 5. Ehmmm.... Daniel Radcliffe (Harry Potter) Rupert Grint (Harry Potter/Ron Weasley) Daha hatırlamıyorum.
 6. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları (Türkçe Dublaj ve 3D)
 7. En sevdiğim Filmler: -Harry Potter Serisi -Ay Prensesi (adını pek hatırlayamıyorum) Harry Potter'in yeri bende ayrı <3 <3 <3
 8. En sevdiğim kitapları şöyle diyebilirsek: Şeker Portakalı-Sophie'nin yaramazlıkları-Çılgın kızlar kantini-Harry Potter Serisi
 9. Lucy (Elfen Lied) Sailor Moon ( Pretty Soildier Sailor Moon!!) Cure White and Black (Pretty Cure) Powered Buttercup (Demashitaa! Powerpuff Girls Z) Sailor Saturn (Pretty Soildier Sailor Moon!!)
 10. Site güzelde firefox biraz kasarak açıyor. Güzel konu.
 11. Arkadaşlar bir çoğunuz bilir. Halcali-Long kiss good bye Naruto'nun orjinal Ending'idir.Bende bunun klibini paylaşmak istedim. http://www.youtube.com/watch?v=yKrDpIoLIxg
 12. Bulabildiğim resimleri paylaşıyorum :D Not: o arkadaki kız FAN değildir! O da Pretty Cure'dir Bu kadar devam edeceğim.
 13. Arkadaşlar bu Honoka. Pretty Cure'den kendisi. Yaşı: 14. Bir kızdır fakat bu kızın özel güçleri vardır. Kendisi arkadaşı Nagisa ile Cure White'ye dönüşüyordur. Kendisi sezonlar geçtikçe dahada gelişiyordur. Dünya insanlarını kurtarmaya çalışırlar. Fakat bir bölümde kendisi kontrol edilir ve en iyi arkadaşı Nagisa ile savaşmaya başlar. Ve Bir Sezonda Nagisa ile kendisi yok olur. (bkz: Yes! Pretty Cure!) Ancak Honoka her zaman saf kalpli bir kızdır.Dönüşümden sonra ""Emissary of light, I am Cure White!"" der. Çok düşmanları olduğu bilinir.
 14. Doujinshi'ye örnek verirsem: PowerPuff Girls Doujinshi derim. Bleedman adlı kişinin çizdiği bir çizgi roman: Not: Aslında İspanyolca değilde çevirilmiş.
 15. Eh photofiltre'yi öyle kodlamışlar. Photofiltre aslında güzel bir programda.
 16. Cosplay aslında Costume+Play'den oluşmuş bir kelime.
 17. Ancak bu Vocaloid Cosplay olmaz. Vocaloid diyince geneli alırsın. Bu sadece 03 Megurine Luka Cosplayı
 18. Bunu Sai'den çıkartmak imkansız. Ama sende Tablet var. Bende Sai kullanıyorum. Fakat normal masaüstü bilgisayar.
 19. ilk Miku Hatsune Sai denemem İlk fare denemem Bu da bedenli fare çizimim Arkadaşlar niyeyse az. Ama fazla çizince koyacağım.
 20. Merhaba. Foruma yeni üye oldum. Böyle bir programı sizinle paylaşmak istedim. Kendisi photofiltre. ve gelişmiş sürümü Photofiltre STUDIO X. (not: PC benim bilgisayardan değil yani resim) Arkadaşlar indirme linki (Cracksız) : http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=photofiltre&lid=3583 Ancak arkadaşlar Photofiltre Studio X Cracklıdır. Sadece resmini vereceğim. arkadaşlar iki programda bende var tavsiye ediyorum.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.