Jump to content

Ackerman

Üyeler
  • İçerik sayısı

51
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Ackerman hakkında

• Doğum günü 10/03/2001

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1519 profil görütülenme

Ackerman üyemizin başarıları

1. Karşılığını verirsen seve seve yardımcı olurum bu devirde gönüllülük karın doyurmuyor neticesinde
  2. Ackerman

Demon Slayer movie

Evet 16 Ekim'de film çıktı. Bak dostum nasıl ki Avangers Endgame'i veya başka bir sinema filmini çıktığı gibi internette izleyemiyorsan doğal olarak bunu da izleyemiyeceksin şuan sinemelarda oynatılıyor bu film Türkiye'de yok ama ortalama 5-6 ay süre ile Blu-ray olarak internete gelir o sırada İngilizceye çevrilir sonra Türkçeye derken en az mart ayının sonu gibi düşünüyorum
  3. Ackerman

( 24 / 24 ) Jujutsu Kaisen (TV)

Çeviri için çok teşekkürler ama keşke şu fontu değiştirseniz ve arkadaki siyah gölge çok göze batıyor boyutu da çok küçük okurken zorluk çekiyorum ellerinze sağlık
  4. Ackerman

TAÇE 2020 Sonbahar Projeleri

Başarılar elinize sağlık
  5. Merhaba arkadaşlar ben ingilizcemi geliştirmek için çeviri yapmak istiyorum ancak herhangi bir fansubla iş birliği yapmadan kendi çeviridiğim animeleri siteye yükleyebilir miyim? eğer yükleyebiliyor isem nerden nasıl yüklerim. Not: Cambridge online ingilizce sınavını Cambridge English: Advanced (CAE) seviyesinde tamamladım dolayısıyla ingilizceyi katletmiyeceğime emin olabilirsiniz
  6. Ackerman

Demon Slayer: Mugen Train

Muhtemelen en geç martta izleriz
  7. Ackerman

Merhabalar

Hosgeldin
  8. Çizim çok iyi ama ışıklandırma kötü bir de kamera pozisyonu eğer izlenmek istiyorsan profesyonel kanallar var onlardan esinlenebilirsin en azından bir lamba yada ışığın direkt çarptığı bir yerde çizsen daha iyi ayrıca kamerayı yatay sabitlesen daha iyi olur hızlandırma çok düşük video bence 10dkdan fazla olmamalı ayrıca arkaplandaki müzik can sıkıcı eğlenceli bir şeyler yaparsın
  9. Pek manga okumayan bir tip isen komediyi mangada tam yaşıyamazsın animesini izle
  10. Site olarak bi bildiğim Epik Novel var
  11. Ackerman

Ecchi Yada Harem

Komedisi iyi ise ecchi de harem de izlenir ama başka amaçla izleniliyorsa tehlikeli
  12. Ackerman

Haikyu!! Manga

Varsa gerekli şeylerde veya D&R'de vardır sitelerine baktığında yoksa yoktur onun dışında ingilizcesini alabilirisn tabi pahalıya patlar malum dolar fiyatı
  13. Şuana kadar 99 daha iyi diye bir şey duymadım kimseden ikisi da aynı diye biliyiroum direkt 2011 den başlayabilirsin
  14. Ackerman

Herkese merhaba

Utanıcak bir şey yok hoşgeldin
  15. Ackerman

Nasıl (veya nereden) bulabilirm ?

Çevirlmemesi muhtemelen ingilizcesi pahalı ama ben almak istiyorum diyorsan bulursun
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.