Jump to content
Türk Anime TV Forum

Ackerman

Üyeler
    12
  • Son ziyareti

Ackerman hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum tarihi 03-10-2001

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

1. Yorumları fazla okumamak gerek maks 3 yorum okuyup çıkıyorum
  2. Ackerman

Player kasma sorunu

Bende de öyle oluyordu açıkçası hala oluyor ama sibnet, vk, dailymotion, mega da falan izliyeyebiliyiorum artık tarayıcını değiştirmeyi dene opera önerimdir
  3. Ackerman

Anime konularının kısır döngüye girmesi

Japonya da hatta tüm dünyda şu 5 yılda anime izleyicilerinin yaş ortalamasi baya düştü dolayısıyla insanlarin sevdiği tarzda değişti bu yüzden adamlar hangisinde para çoksa ona gidiyor. Güzel konu mu? sıradışı karekterler mi? hiçbiri adamlarin umrunda değil koyuyorlar 1 tane asosyal herifi baş karektere 4-5 tane ah uh kedi sesi çıkartan çıplak kız karekter (kız olması şart değil) şu zamanlarda güzel anime bulmak zor.
  4. Ackerman

Neden artık anime izlerken eski zevki alamıyorum?

Her yeni sezonda en az 1 tane güzel anime bulunur bence kısa zaman içinde de güzel animeler çıktı belki sen yanlış animelere bakıyorsundur
  5. Ackerman

FGL Çeviri Topluluğu

Yaptığınız iş için çok teşekkürler. Böyle şeyler görmek güzel.
  6. Download Manager'de indiriyordum eskiden çalişiyordu baya iyidi
  7. Ackerman

Site Hakkında Öneri ve Hata Bildirme

Bu sitenin değeri gerçekten bilinmiyor toplama pc gibi site her siteden her özellik var bir nimet resmen ancak bu özellikler çok arka planda kaliyor biraz daha önplanda kalsa anime puanlama liste oluşturma vs daha iyi olur kisacasi daha kullanimi kolay modern bir tasarim iyi olurdu önerim ufak tefek değişiklikler yerine kökten bir değişiklilik yapılmasi Netflix gibi bir arayüz fena olmazdi
  8. Ackerman

Premium özellikler

Bence Premium yerine sitenin genel tasarimi değişse çok daha iyi olacak. Üyelik meselesi biraz daha ön planda olsa daha iyi olacak bir nevi My anime list gibi orda M.A.L'de olan çoğu özellik burda da var ama demek istediğim bu değil bu özelliklerin daha ön plana çikmasi site yeni bir kullanici için çok karmaşik gözükebilir daha sade ve güzel bir menü çok daha iyi olurdu Netflix gibi
  • Yeni Oluştur...