Jump to content

Sonne

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Sonne üyemizin başarıları

1. Prensip olarak evlilige karsiyim derdim de ben bu japonlarin yakisiklilik/guzellik anlayisini bir turlu anlayamadim arkadas. Nerede bi antin kuntin ergen tipli karakter var onlari siralamislar. Neyse. Izledigim animeler icerisindeki erkekleri kisiliginden gorunusune kadar bir butun olarak ele aldigimda aha bu da tam evlenilecek adammis dedigim iki karakter oldu. Biri shanks digeri de mihawk. Ahahshshshs. Neyse. Ama daha ziyade shanks. Kirli sakalina dusuyorum... dusuyorum... dustum. Ehe.
  2. Sonne

hier kommst die Sonne

Hosbulduum! Forum aktif degil orasi belli zaten de bi an supheye dustum sen mesaj gelmemis deyince acaba teknik bir ariza mi vardi diye.
  3. Madem tanışma başlığı olacak biraz kelime oyunu yapmanın zararı olmaz diye düşündüm ehe. 22. Antalya. Kadın. One Piece takip ederim güncelde. Eski ve klasik her türlü animeyi severim. Moe çizimler benden uzak alllah a yakın olsun o yüzden moe içermeyen anime önermek isteyen varsa dm den yazabilir. Neyse. Sorusu olan?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.