Jump to content
  • Create New...

RivaMika

Kayıtlı Üye
  • Content Count

37
  • Last visited

About RivaMika

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

764 profile views
  1. Bence zıt kutuplar. Birbirini seven insanların saçma sapan veya çok boş işler için kavga etmesini izlemek ayrı bir keyifli oluyor.
  2. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!
  3. Ya bu şey değil mi ya... Şu anki ruh halimi anlatan ben
  4. İto Junji nin korku mangalarından Tomie nin OVA sı varmış. Lütfennnn onu çevirir misiniz???
  5. offf evlenirsem ya Gintama dan Okita Sougo; ya Kamui; ya Shingeki no Kyojin de Levi; ya Akabane Karma; yada çocukluk aşkım Beyblade den Kon Rei ile evlenirdim.
  6. Gintama yı izledim zaten hatta en sevdiğim anime. Başka bir önerin olursa mutlu olurum. Teşekkür ederim.
  7. Merhaba arkadaşlar, Ben karakterleri -ya da sadece bir karakter de olur- hem çok pislik hem de çok iyi olduğu bir anime arıyorum. Hani Ansatsu Kyoushitsu ve Durarara!! benzeri animeler de olur.
  8. Gintama Shingeki no Kyojin Tokyo Ghoul Ansatsu Kyoushitsu Noragami Durarara!! Ergo Proxy Jigoku Shoujo İto Junji: Collection Mo Dao Zu Shi Lucky Star Shigatsu wa Kimi no Uso Mononoke Mononoke Hime Another
  9. Hepinizin ellerine sağlık bütün fansubların. Çok teşekkür ederiz.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.