Jump to content
Türk Anime TV Forum

RivaMika

Üyeler
    14
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

25 kez ziyaret edildi
  1. RivaMika

Özlü Sözler

BENİM HAYATIMI YARGILAMADAN ÖNCE, BENİM AYAKKABILARIMI GİY VE BENİM GEÇTİĞİM YOLLARDAN, SOKAKLARDAN, DAĞ VE OVALARDAN GEÇ ! HÜZNÜ, ACIYI VE NEŞEYİ TAD... BENİM GEÇTİĞİM SENELERDEN GEÇ, BENİM TAKILDIĞIM TAŞLARA TAKIL, YENİDEN AYAĞA KALK VE AYNI YOLU TEKRAR GİT, BENİM GİTTİĞİM GİBİ!!. ANCAK ONLARDAN SONRA BENİ YARGILAYABİLİRSİN
  2. RivaMika

Özlü Sözler

ALDIRMA SÖYLENENLERE VARSIN SENİ GÖRENLER BİR OT SANSIN. SEN GÜL OLDA UĞRUNA ÖTMEYEN BÜLBÜL UTANSIN...
  3. https://www.youtube.com/watch?v=R9EshODdCsA gerçekten çok anlamlı bir şarkı
  4. Mikasa yı görünce mutlu oldum. Çünkü bayaaa bir karakter eksik kalmış bu listede. Kagura vb. karakterler de olmalıydı. Bu liate baya sınırlı olmuş
  5. Hiroshi Kamiya yı görünce çığlık atıcaktım kendimi zor tuttum. Bence yerini hak etmiş. Gayette iyi bir seiyuu.
  6. Açıkçası listeyi pek beğenmedim. Ben Levi'yle evlenmek isterdim. Okita Sougo ya da Kamui de olur. Erkek olsaydım Mikasa Kagura Nobume ya da Enma Ai ile evlenmek isterdim.
  7. Nasl yaaa?? Bu listede Erwin Smith yok. Nasıl olmaz? Kaşına gözüne kurban Erwin in de bu listede olması lazımdı...
  8. Şu Asuna çok sinirlerime gitmeye başladı. Kız böyle gözlerde netleşmiş. Bir anket olsun hemen Asuna. Bence bu listede sadece Otae ve Mikasa yerini hak ediyo. Hatta Asuna nın yerine Kagura yı koysalar daha mantıklı olurdu. Bence Kagura 3 te olmalıydı 17 nedir ya?
  9. Asuna olmasaydı şaşardım zaten. Kagura Mikasa Kaori Yukinoshita gibileri varken Asuna yı yazmaları çok garip geldi. Baya seviyolar herhalde onu. Bu ne resmen her sıralamada birinci.
  10. Kızlarda bence Mikasa 1. Ayrıca Enma Ai (jigoku shoujo) Akame (Akame ga Kill!) Yukinoshita Yukino (yahari ore no seishun love comedy wa machigatteiru) Misaki Mei (Another) Erkeklerde de Levi bence. Ayrıca Hijikata Toushiro (Gintama) Yato (Noragami) Sebastian (Kuroshitsuji) Tabii bunlar benim düşüncelerim
  11. Ahhhh listede kamui ve izayayı görünce çok mutlu oldum. Özellikle de kamui. Ya bir insan hem bu kadar psikopat hem de bu kadar tatlı olabilir mi? Tabii aynısı izaya içinde geçerli.
  12. Kirito nun 1 de ne işi var. Ve gintoki 2 de. Gintama ne kadar favori animem olsada Gintokiyi 2.sırada görünce şaşırdım. Bir diğeri de Levi. Onu nasıl 16. sıraya koyarlar ya... Kısacası ne kadar çok burda sevdiğim karakterler olsada bence yerleri yanlış
  13. Okita-Kagura Yato-Hiyori Kaneki-Touka Zack-Rachel Levi-Mikasa Kamui-Nobume
  14. Okita-Kagura Yato-Hiyori Kaneki-Touka Zack-Rachel Levi-Mikasa
  • Yeni Oluştur...