Jump to content

RivaMika

Üyeler
  • İçerik sayısı

37
  • Son ziyareti

RivaMika kullanıcısının paylaşımları

1. RivaMika

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Lucky Star
  2. RivaMika

(Anket) Zıt Kutuplar Mı Benzerlik Mi?

Bence zıt kutuplar. Birbirini seven insanların saçma sapan veya çok boş işler için kavga etmesini izlemek ayrı bir keyifli oluyor.
  3. RivaMika

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!!!!!!!
  4. Ayyyy son günlerde hem bu şarkıya hem de videoya takmışım
  5. RivaMika

Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü

Ya bu şey değil mi ya... Şu anki ruh halimi anlatan ben
  6. RivaMika

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

İto Junji nin korku mangalarından Tomie nin OVA sı varmış. Lütfennnn onu çevirir misiniz???
  7. RivaMika

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

offf evlenirsem ya Gintama dan Okita Sougo; ya Kamui; ya Shingeki no Kyojin de Levi; ya Akabane Karma; yada çocukluk aşkım Beyblade den Kon Rei ile evlenirdim.
  8. RivaMika

Anime İstek ve Önerileri

Bakıcam bunlara. Teşekkür ederim.
  9. RivaMika

Anime İstek ve Önerileri

Gintama yı izledim zaten hatta en sevdiğim anime. Başka bir önerin olursa mutlu olurum. Teşekkür ederim.
  10. RivaMika

Anime İstek ve Önerileri

Merhaba arkadaşlar, Ben karakterleri -ya da sadece bir karakter de olur- hem çok pislik hem de çok iyi olduğu bir anime arıyorum. Hani Ansatsu Kyoushitsu ve Durarara!! benzeri animeler de olur.
  11. RivaMika

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Gintama Shingeki no Kyojin Tokyo Ghoul Ansatsu Kyoushitsu Noragami Durarara!! Ergo Proxy Jigoku Shoujo İto Junji: Collection Mo Dao Zu Shi Lucky Star Shigatsu wa Kimi no Uso Mononoke Mononoke Hime Another
  12. RivaMika

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Shoukoku no Altair
  13. Hepinizin ellerine sağlık bütün fansubların. Çok teşekkür ederiz.
  14. RivaMika

Takıntılarınız

aynen benimde var. özellikle anime izlerken diyelim 59 ya 60 olmadan olmaz yada televizyonu sesini verirken illa çift sayı olcak. onun dışında yediğim abur cuburların paketlerini düzeltip tekrardan yapıştırmaya çalışmak gibi takıntım var.
  15. Gintama Shingeki no Kyojin Tokyo Ghoul İto Junji : Collection Lucky Star Bu animeleri tekrar tekrar izleyebilirim.
  16. RivaMika

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bungou Stray Dogs sezon 2
  17. RivaMika

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ansatsu Kyoushitsu 1-10 ama cidden animelerdeki kötü çocukları sevmek gibi bir huyum olduğundan galiba Karma Akabane ye aşık oldum. ve cidden Koro-Sensei çok tatlı.
  18. RivaMika

Özlü Sözler

BENİM HAYATIMI YARGILAMADAN ÖNCE, BENİM AYAKKABILARIMI GİY VE BENİM GEÇTİĞİM YOLLARDAN, SOKAKLARDAN, DAĞ VE OVALARDAN GEÇ ! HÜZNÜ, ACIYI VE NEŞEYİ TAD... BENİM GEÇTİĞİM SENELERDEN GEÇ, BENİM TAKILDIĞIM TAŞLARA TAKIL, YENİDEN AYAĞA KALK VE AYNI YOLU TEKRAR GİT, BENİM GİTTİĞİM GİBİ!!. ANCAK ONLARDAN SONRA BENİ YARGILAYABİLİRSİN
  19. RivaMika

Özlü Sözler

ALDIRMA SÖYLENENLERE VARSIN SENİ GÖRENLER BİR OT SANSIN. SEN GÜL OLDA UĞRUNA ÖTMEYEN BÜLBÜL UTANSIN...
  20. https://www.youtube.com/watch?v=R9EshODdCsA gerçekten çok anlamlı bir şarkı
  21. Mikasa yı görünce mutlu oldum. Çünkü bayaaa bir karakter eksik kalmış bu listede. Kagura vb. karakterler de olmalıydı. Bu liate baya sınırlı olmuş
  22. Hiroshi Kamiya yı görünce çığlık atıcaktım kendimi zor tuttum. Bence yerini hak etmiş. Gayette iyi bir seiyuu.
  23. Açıkçası listeyi pek beğenmedim. Ben Levi'yle evlenmek isterdim. Okita Sougo ya da Kamui de olur. Erkek olsaydım Mikasa Kagura Nobume ya da Enma Ai ile evlenmek isterdim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.