Jump to content

paradoxoxo

Üyeler
  • İçerik sayısı

39
  • Son ziyareti

paradoxoxo hakkında

• Doğum günü 04/16/1992

paradoxoxo üyemizin başarıları

1. paradoxoxo

One Piece (Resim, Wallpaper)

+1 arigato :D
  2. paradoxoxo

Luffy tahtını kaptırdı :D

+1. çok iyiymiş ya :) ama bunu paylaştıktan sonra luffy nin jacki patakladıktan sonraki fotosunu paylaşmazsan olmaz
  3. paradoxoxo

Bence bu aralar en çok konuşulan konu :D

hatun kişi taş yapıcak bişey yok :P
  4. paradoxoxo

o kadar da değil ya destek çıkarlar yine :D animenin başından beri shanks luffy karşılaşmasını bekliom bakalım ne zaman görmek kısmet olcak ;D
  5. paradoxoxo

Tayfaya Yeni Üyeler

orası öle sürekli suya düşüp duruyor balık adam olursa rahat eder herkes :)ama hancockun katılması için luffy ninde davet etmesi gerekmez mi sence peki bu gerçekleşir mi :D hancocku seviyorum katılmasını isterim ama bana pek olcak gibi gelmiyo :D
  6. paradoxoxo

Tayfaya Yeni Üyeler

hancock zorda jimbei %90 katılcak :D ama ben tayfada onlara daha iyi uyum sağlıcak birileri olsun istiyorum ;)
  7. paradoxoxo

Tayfaya Yeni Üyeler

bende onlardan biriyim :P ağladım hemde nasıl ;D bi ace ta ağlamıştım böyle bide :D
  8. paradoxoxo

bende onu diyorum işte bi tek doktor var :D nişancı yok mesela :D orası öle kid fena bide onun yanında bi adam dolanıyor oda zoroyu zorlucak gibi :D bazen düşünüyorum luffy savaşcak olsa arkasında öyle insanlar varki shanks boa hancock belki garp dragon :D o otursa bişe yapmasa bile kazancak gibi :D
  9. paradoxoxo

Tayfaya Yeni Üyeler

şans ne diyim :) en heyecanlı yerinde yine kaldım benim birikmesini istediğim bölümler yeni başladı :D ama annesini gördüğüm için baya mutlu oldum :D
  10. paradoxoxo

belki vardır ama ayrıntılı görülmediği için bilmiyoruz ama sonuçta luffyi ameliyat ederken trafalgarın tayfasını gördük :D traflgarda iş varda pandanın chopperın yeni yetenekleri karşısında hiç şansı yok diğer tayfalardada pek bişey yoktu :D aynı şey diğer çaylaklar içinde geçerli adamlar sadece şeytan meyvesi kullanıcısı bu kadar :/ umarım ilerde onlarda kendilerini geliştirirler :D
  11. paradoxoxo

Tayfaya Yeni Üyeler

oh ne güzel ben merakla bekliyorum yeni bölümü işte :D narutoda bölüm biriktirmeye kalktım yazdan beri izlememiştim sonra bi baktım zaten pek bişey kaçırmamışım ama ondada biriktirdiğim bölümler bitti :S
  12. paradoxoxo

ben nasılsa olmucak diye ipin ucunu kaçırdım biraz :D avatarında trafalgarı görünce aklıma geldi ben onada bayılıyom ya :D ilerde mihawk ve shanks gibi olabilirler bence :D sende farkettin mi diğer çaylakların tayfaları sanki sadece dövüşebiliyor gibi ayrı rotacı müzisyen marangoz yok sanki :D
  13. paradoxoxo

Tayfaya Yeni Üyeler

hapishane olayı çok iyiydi ama savaş falan :D belki hafta hafta beklesem bu kadar sevemezdim ardarda izleyince süper oldu :D
  14. paradoxoxo

beklenir ondan :D hayal olarakta olsa luffynin çocuğunu gösterse ya odaaa :D luffy sürekli güldryo zaten :d zoro bakarken bebeğe bi düşün :D sanji mama hazırlar usop masal anlatır :D offfff coştum ben :D
  15. paradoxoxo

Tayfaya Yeni Üyeler

bende yaşadım o duyguyu biliyorum m.etme :D kalkamıyordum başından gerçi vivi nin olduğu kısımlar ölüm gibi geldi bana :-X
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.