Jump to content

Jiangshi

Üyeler
  • İçerik sayısı

221
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Jiangshi reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Nabıyosun RİTTTTTTTTTOOOOOOO ya ben zaten oyunda en pahalı ücret olarak Ay savaşçısı   
    Nabıyosun RİTTTTTTTTTOOOOOOO ya ben zaten oyunda en pahalı ücret olarak Ay savaşçısı  Lux'a vermiştim de şimdi ben bu seriyi almak için 1 yıl bekliyeceğim sanırsam param yok bu aralar böyle sağ sola atıcak :) efsane olmuş ama zaten Jinx'te tek başına 27tllik bir kostüm :) 

2. Beğen
    Jiangshi reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, hayat Xue'ye tepik atarken saDF:GHJKJ   
    hayat Xue'ye tepik atarken saDF:GHJKJ
  3. Beğen
    Jiangshi reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Egoizm diye din çıkar yakında, ama değişen bir şey yok bilmiyorlar tabi, aynı diş, ay   
    Egoizm diye din çıkar yakında, ama değişen bir şey yok bilmiyorlar tabi, aynı diş, aynı kuzgun.
  4. Beğen
    Jiangshi reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Tr'de ne zaman biri tanımadığı birine maaşını sorsa eğer bu kişi böyle ev sahibi ve i   
    Tr'de ne zaman biri tanımadığı birine maaşını sorsa eğer bu kişi böyle ev sahibi ve iş yerinde belli bir konumda adamsa veya böyle twicht tv' gibi tv ya da net kanalında izleniyorsa maaşını saklıyor...sanırım alanlarına tanımadığı bir rakip istemiyorlar ki güzel kazançları ellerinden gitmesin...1 keresinde ben iyi para kazanıyorum demişti arkadaşımın arkadaşı sanada öneririm dedi o ara bana baktı tam parasını söyleyecekken dedi sonra konuşuruz...Tr'de bu olayı prensip meselesi diye geçiren de var bana kalırsa bu olayı prensibe vurmak salakça gençleri yönlendirmek yerine belediyecilik yapan güzel bir orta gelir üstü kesime sahibiz...benim bu konuda görüşüm böyle bana kalırsa iyi para kazanıyorlar bunu bilerek gizli tutuyorlar ki daha yetenekli biri gelip yerini almasın.
  5. Beğen
    Jiangshi got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Kapüşonlu kızlar sanki ayrı bir sevimli oluyor.   
    Kapüşonlu kızlar sanki ayrı bir sevimli oluyor.

6. Beğen
    Jiangshi got a reaction from Nones for bir durum güncellemesi, Ulu Önder Atatürk'ün bizlere yaşattığı bu zafer kutlu olsun!   
    Ulu Önder Atatürk'ün bizlere yaşattığı bu zafer kutlu olsun! 
  7. Beğen
    Jiangshi reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, "30 Ağustos Zafer Bayramımız" kutlu olsun.   
    "30 Ağustos Zafer Bayramımız" kutlu olsun.
  8. Beğen
    Jiangshi reacted to Kaxell for bir durum güncellemesi, Millet Daisuki'de şu an çekiliş var orjinal anime figürü veriliyor. Anket doldurmanız   
    Millet Daisuki'de şu an çekiliş var orjinal anime figürü veriliyor. Anket doldurmanız gerekiyor, ingilizce, bir bakın derim: http://www.daisuki.net/tr/en/contents/questionnaire.html?icid=TOP_Banner
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.