Jump to content

slimjack

Üyeler
  • İçerik sayısı

933
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    slimjack got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, "Sen gitmiş olsan bile, ben iyi olacağım. Tekrardan boş bir söz dudaklarımdan çıkıver   
    "Sen gitmiş olsan bile, ben iyi olacağım.
    Tekrardan boş bir söz dudaklarımdan çıkıverdi.
    Birlikte geçirdiğimiz o aydınlık günlerin anıları,
    Şimdi içimde çok fazla üzüntü çağırıyor.
    Eğer hayatı yalnız başına yaşayabilseydim,
    İlk başta asla sevemezdim.
    Kokun ve konuşma tarzın.
    Vücudumun her tarafında hala sevgi parçaları var.
    Tek dileğim, tek dileğim
    Sen, şu an her neredeysen eminim sende ağlıyorsun."
    Yine efkarlı geceler..

2. Beğen
    slimjack reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, En sağlam ilişkiler, birbiri olmadan da yaşayabilecek, ama bunu istemeyen iki kişi ar   
    En sağlam ilişkiler, birbiri olmadan da yaşayabilecek, ama bunu istemeyen iki kişi arasında kurulur. (Harriet Lerner)
  3. Beğen
    slimjack got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Sweet dreams are made of this Who am I to disagree? I travel the world And the seven   
    Sweet dreams are made of this Who am I to disagree? I travel the world And the seven seas, Everybody's looking for something.
  4. Beğen
    slimjack got a reaction from sadece okan for bir durum güncellemesi, "Sabret sonu aynı değil! Söylüyorum. Dinle, rüyaların her gün aynı, Olmayacak! Şimdi   
    "Sabret sonu aynı değil! Söylüyorum. Dinle, rüyaların her gün aynı, Olmayacak! Şimdi vazgeçersen geriye döneceksin, Gitme! Kaybedince daha çok seveceksin Biliyorum, hiç bir anlamı yok: Yokluğunda, yokluğunda, yokluğunda... "
  5. Üzgün
    slimjack got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, "Sabret sonu aynı değil! Söylüyorum. Dinle, rüyaların her gün aynı, Olmayacak! Şimdi   
    "Sabret sonu aynı değil! Söylüyorum. Dinle, rüyaların her gün aynı, Olmayacak! Şimdi vazgeçersen geriye döneceksin, Gitme! Kaybedince daha çok seveceksin Biliyorum, hiç bir anlamı yok: Yokluğunda, yokluğunda, yokluğunda... "
  6. Beğen
    slimjack got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Okulda sınav işte sınav bu nedir ya :( Sınavlardan kurtuluş yok muuuuu?? Hayatın kend   
    Okulda sınav işte sınav bu nedir ya :( Sınavlardan kurtuluş yok muuuuu?? Hayatın kendisi sınav demeyin keserim
  7. Beğen
    slimjack reacted to Nones for bir durum güncellemesi, 2016 ocak yılı itibariyle her ay bir patlama oluyor ve alınan tek önlem yayın yasağı   
    2016 ocak yılı itibariyle her ay bir patlama oluyor ve alınan tek önlem yayın yasağı ve kınama öyle mi? Tanrı topunuzun belasını versin artık. 
  8. Beğen
    slimjack reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Öfke, lanet, üzüntü. Allah bu mahlukların belalarını burada verse keşke. Daha fazla m   
    Öfke, lanet, üzüntü. Allah bu mahlukların belalarını burada verse keşke. Daha fazla masum insanım ölmesi katlanılabilir bir şey değil. İnsan oturduğu yerde bir şey yapamadan haberleri izlerken kafayı yiyor. 
  9. Beğen
    slimjack got a reaction from Sebastian for bir durum güncellemesi, Doğum günün kutlu olsun nice senelere... :)   
    Doğum günün kutlu olsun nice senelere... :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.