Jump to content

Fusion_Kanao

Üyeler
  • İçerik sayısı

42
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Fusion_Kanao reacted to Kofteor in TürkAnimeTv Genel İzleyici Anket Sonuçları!   
    Araragi :(
  2. Beğen
    Fusion_Kanao reacted to pegasusejder in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    @Fusion_Kanao doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere inşallah :) 
  3. Beğen
    Fusion_Kanao reacted to Pika-sama in Animelerde iyilerin kazanması   
    Dikkat spoiler!

4. Teşekkür
    Fusion_Kanao got a reaction from Clementines in Her zaman karakter ararken foruma yazmanıza gerek yok   
    https://saucenao.com/ bu siteden de bakabilirler, çoğunlukla anime görselleri üzerine bir site zaten.
  5. Beğen
    Fusion_Kanao reacted to diyarhan in Ace Attorney 2.Sezon 1.bölüm   
    Evet ben de onu farkettim. Bundan sonra noktadan sonra boşluk koymaya dikkat edeceğim. (İlk 6 bölümü attım ama olsun)kun san gibi ekleri eklemeyi pek gerekli duymadım ama bundan sonra eklerim. Bir yeri çevirmeyi unuttuğumu fark ettim ama önemsiz bir cümle olduğu için videoyu silip editleyip tekrar yüklemek istemedim. Eleştirileriniz için teşekkürler. 
  6. Teşekkür
    Fusion_Kanao got a reaction from uchihasann in Haikyu!! Manga   
    Stok bitmiş, basılınca gelir, mesela ben de var birinci cilt. Hem stokta yok yazısından nasıl çevrilmediğini çıkardın onu anlayamadım. Hem böyle şeyleri kitapçılardan değil netten al daha ucuza gelir. Diğer arkadaşları da anlamadım sen normal cilt almak istiyorsun bunlar korsan okuma sitesi veriyor.
  7. Beğen
    Fusion_Kanao got a reaction from hinataa in Nasıl (veya nereden) bulabilirm ?   
    Çünkü daha 5. cilt çevrilmedi, istersen Bang Çizgi'nin İnstagram sayfasını takip edebilirisin. Vol. 5 diye geçen şeyi ise büyük ihtimalle Gerekli Şeyler'in sitesinde görmüşsündür. O vol. 5 İngilizce olan hali.
  8. Beğen
    Fusion_Kanao reacted to Lycaenidae in Karanlığın Elçileri [Güncellendi] [30.06.2020] FF Yarışması   
    Hepinize keyifli okumalar dilerim. 

KARANLIĞIN ELÇİLERİ

İnsanlığın yaratılmasıyla Taht ve Işığın Çocuğu arasındaki bağ kopar ve Işığın Çocuğu, Taht'ı cennetten def etmek için ona savaş açar. Amacını gerçekleştirmek içinse dünyaya üç elçi gönderir.

SÖZLÜK
    Giriş

Anılar

Birinci Bölüm

İkinci Bölüm Birinci Kısım

İkinci Bölüm İkinci Kısım

İkinci Bölüm Üçüncü Kısım

İkinci Bölüm Dördüncü Kısım

İkinci Bölüm Beşinci Kısım

Üçüncü Bölüm Birinci Kısım

Üçüncü Bölüm İkinci Kısım

Dördüncü Bölüm

İlk hikayenin sonu.
  9. Beğen
    Fusion_Kanao reacted to Degurechaff in Girdi Defteri Eklenmesi   
    Bu yapılabilir evet. Herkese oraya yazma konusunda ayrıca yetkilendirme yapılması gerekir ancak olabilir. Ana Yöneticimizle konuyu yarın görüşeyim. Onun dönüşüne göre konuyu cevaplarım olumlu olumsuz ya da görürse o direk cevaplar :) Ama çok ümit vermim :)

Saygılarımla,
  10. Beğen
    Merhabalar ana yöneticiye bildirdim değerlendirecek duruma göre işlem yapacak :) 

Saygılarımla, 
  11. Üzgün
    Merhabalar öneriniz için teşekkür ederiz,

Entry log ne yazık ki pek mümkün görünmüyor bir kerede 100lerce bölüm yüklediğimiz oluyor ve bu hem görüntü kirliliğine sebep olur 

diğer bir sebep ise :  Herhangi bir yazılımcı veya webmaster şansını zorlayıp belki bir gün sitede bir açık bulursa entrlog üzerinden güncellenen tüm animelere yazılımından gidip güncel linkleri alıp yine yazılımı yardımıyla sitesine aktarma imkanı var. 

Bu sebeplerden ötürü pek uygun değil. Yine de öneriniz için teşekkür ediyorum. 

Saygılarımla,
  12. Beğen
    Fusion_Kanao reacted to torotoro in Dış bağlantılar sekmesi   
    @Ellez @Ferris @Fusion Dış bağlantılar bütün serilere eklenecek.
    Bütün animeler her sitede olmayabilir (Örneğin; MAL, AniDB varken Fandom bulunmayabilir) ya da bizim aldığımız yerlerde bunlar eksik olabilir.
    Animeyle dış bağlantısı farklı seriye ait olan animeler olursa özelden bildirebilirsiniz.

Ekleme: Fandom biraz sorunlu gibi eklenmesi zaman alabilir. 

13. Harika
    Fusion_Kanao reacted to Ellez in Dış bağlantılar sekmesi   
    Anime izleme sayfalarına dış bağlantılar sekmesi eklenmesi mümkün müdür? Sol listeden bu sekmeyi seçince  diğer anime takip sitelerinin bağlantılarına ulaşılabilir. Fandom dışındakiler otomatik alınabilir gibi.

14. Teşekkür
    Fusion_Kanao got a reaction from GodGilgamesh in Hiçbir fansub altyazı dosyası paylaşmıyor   
    1. Adam gidip de mp4'ten elini kolunu sallaya sallaya alt yazı çıkartamıyor anca yazıları okuyup yazan programlar var onlarda düzgün çalışmıyor.
    2. PlanetDB gibi sitelerde çoğu animenin yine alt yazısı mevcut.
    3. Animenin rawına ise herhangi bir torrent sitesinden rahatça ulaşabilirsin hatta ben sana söyleyeyim. "nyaa si"
    4. Senin saatlerini ayırıp yaptığın işi başkasının ben yaptım diyip sen para kazanmadığın halde onun gidip kendi 1000 pop-uplu sitesine koyup oradan para kazanması hiç de hoş hissettirmez.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.