Jump to content

JackBilinmez

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

JackBilinmez üyemizin başarıları

1. JackBilinmez

Anime'ye Nasıl Başladınız?

İlk Olarak Küçükken Televizyonda Anime Olmadığını Bilmeden Beyblade İzlemiştim Ama Çok İzlemiyodum Denk Gelirse Falan İzliyodum. Neyse Geçen Yıl Yaz Tatiliydi, Ben Bi Oyunda Takılıyorum Orda Bikaç Arkadaşım Var Gerçekte Pek Sosyal Değilimdir. Sonra Bi Gün Bu Oyunda Biri Bana Anime Önerin Anime Boşluğundayım Falan Diyodu. Tabi Abimde One Piece İzliyodu O Sıralar Bende Onun Anime Olduğunu Bilyodm. Bi Bakıyım Şu Animlere Beğenirsem İzlerim Diye Düşünüp Youtube'dan Bi Şekilde Mirai Nikki'yi Buldum Tam 1. Bölüme Başlıcakken Aklıma Abimin Turkanime Diye B i Siteden İzlediği Geldi. Gittim Açtım İzledim Biraz, Güzel Geldi. Sonra Abim Beni Mirai Nikki İzlerken Görünce Normal Şeyler İzle Deyip Kapattırdı. Neyse Ben Sonra O Gidince Yine İzledim 15 Bölümünü Falan Bitirdim Bi Sürede. Sonra 2-3 Ay Geçti. Takıldığım Oyundan Sadece 2 Arkdaşım Giriyodu Okullar Açılmıştı. Kasım Ayı Falan Gelince Bi Arkadaşımda Girmemeye Başladı. ende 1-2 Hafta Sonra Mirai Nikki'ye Başladım Öyle Devamı Geldi. Bu Arada O Arkadaş Şuan Giriyo Hala Konuşuyoruz. Bi Nevi Bu İşte Onunda Parmağı Var Saolsun. Okuyanada Helal Olsun. Babay
  2. JackBilinmez

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Akame Ga Kill
  3. Ben Kulanırdım Adam Öldürme Vb. Şeyler Yapanları Falan Öldürürdüm. Ama Asıl Amacım Cennet'e Yada Cehennem'e Gitmemek.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.