Jump to content

WSIS

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

WSIS kullanıcısının son zaferi 15 Ocak 2020

WSIS en beğenilen içeriğe sahiptir

WSIS hakkında

• Doğum günü 09/01/1939

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    Ben bay, baay WSIS'ım.

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Beğnim adım WSIS.

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

WSIS üyemizin başarıları

1. WSIS

Yapacağınız bir anime

(Fukase) Hikayemin şuan, bu gözden bakıldığında baya karmaşık ve anlamasının zor olduğunu bende yazarken fark ettim ve dediğim gibi çoğu şeyi kesip attım, koca bir sezon sadece World Building'e gidecek ve bu sırada baba'nın kardeşi ve eşi gibi önemli kişilerde varolcak ve onlara hiç değinmedim, sana şunu da söylemek istiyorum, arkaplanda hiç bir şey olmayacak, yani geride "bu oldu","şu oldu" diye bir şey hiç olmayacak bahsetmediğim yine Marx 29Mayıs'ta Vladivolstok'ta saat sabahın 1.de vuruldu mu, aynı zamanda Otto ve Baba partimi veriyordu, aynı anda olduğu açıklanacak ve sahne yapısı ona göre gidicek, Kaiserreich kısmından pek bahsetmedim o son sezonlar tamamen siyasi, saf siyaset üzerine, Amerika'da yaşanan iç savaş(ona da deyin medim xd) Japonya'da kendi kız kardeşini tahta geçirme çalışması, Fransızların, Almanlar Paris'i ele geçirdikten sonra isyanını bastırması, 9 Milyonluk bir orduya ulaşılması, çok detay var ama kafa yoracak veya insanı çıldırtacak cinsten değil çünkü 8-9 tane bir bölümde yok olup sadece anlatan karakter aksine hepsi 10-20 arası hep bilinen yüzler olacak, bu yüzden takibi kolay olacak. Ana karaktere gelirsek, birkaç anakarekter olcak, baba, kız kardeşi, eşi, komutanları ve önemli yer kaplayan Marx Hindenburg, Dr.Openschimertz, Otto, -Kuzey Tilkisi- Big Boss(direk big boss) vs. senin hikayense karakter sayısı ve ilerleyiş bakımından iyi, ama böyle direk dünya da ne olup bitiyor fln olmadan karakterlerin ordan oraya gitmesini, velhasıl yaptıklarını anlatman garip olmuş xd, benim hikayenizden kastım koca kast'ı veya ki tüm hikayeyi dağıtmanız değil (ki o burda imkansız olurdu) benimki gibi kısaca olacak olan her şeyden ve nasıl olduğundan özet geçmenizdi, ama o da çok iyi duruyor. Isim koyma yeteninede bayıldım, ben bir yerden sıkıldığım için tarihi figürleri koydum örneğin :p (Savaşta hiç kan akmaması için önerim var, manpower bassınlar, direk ' " ' tuşuna basıp 'manpower 10000000' yazsınlar hiç kimse kanı takmaz xd)
  2. WSIS

Yapacağınız bir anime

(Mr.Nose) 1-)Ana karakter tam olarak baba olmicak, soy ağacı şekli ana WSIS'tan gelecek ve tekrardan "WSIS" olan herkes baba gibi görüncek, o yüzden bu "baba" durmadan sıfat değiştircek, Kaiser, Führer, Oberkommanda vb. Sonuçta herkes direk kendini WSIS diye tanımlıyor ve bu adam WSISların başı olduğu için adı sadece WSIS kalamaz, kendine ait özel ithamlara sahip olması onu diğerlerinden ayıracak hiyerarşide, bu "baba" genetik olarak kimsenin babası olmicak, herkes ona saygıdan dolayı baba dicek ve 2-3. sezonda bu savaşın geçtiği yerlerde genel olarak Kaiser ve Führer tanımları kullanılacak -askerler tarafından-, kişiliğe gelirsek, kendisi ırkçı, aşırı milliyetçi ve belirli milletleri diğerlerinden üstün gören, kısaca Übermensch destekçisi biri. Zeki, hatalrından ders alan ve insanlara danışan biri. Kendisi her şeyin ortasında olsa dahi sadece düşmanlarını alçak görecek. 2-)Türkiye bu hikaye Hindistan ve Amerika'da geçeceği için pekte olmayacak, 4-5.sezonlarda hikaye "milliyetçi devrimi yaymak" olduğundan dolayı siyasi olarak Türkiye, İtalya, İspanya, Japonya ve Almanya'da siyasi darbeler gerçekleşecek ve Türkiye misakı-milli sınırları için Azerbaycan-Yunanistan'ın(Thesolonski-Tırakya)-Suriye'nin yarısı-Mosul için savaşcak, İlerleyen yerde Türkiye pekte bir öneme sahip olmayacak, bu savaşalr hikayede ki ana yeri, hükümesel yerindense, halki kısmında Türkler daha büyük bir önem taşıyacak, sonuçta Türkler Übermenschenlerden biri, ama bu çok derine giriyor, (Cevabımı uzun sürede aldığın için özür dilerim)
  3. Yüzyıllardır bu sorunun sorulmasını istiyordum kimse sormadı, ben yapyıom... yav... he Öncelikle WSIS isimli bir manyağın kültünden başlayım. WSIS adlı kişi ırkçı, tarikatçı ve zeki bir adamdır. bu adamla herhangi bir kavgaya girmek kıç ister doğrusu. Amerika/Montana'da basit bir kiliseyi takipçilerinin parasıyla satın alır ve git gide büyür. 800 Kişilik bir tarikat üyesine ulaşır. Onları eğitir, büyütür ve kendi bayrağını asmaya başlar. Bu kilisenin etrafınıda parayla satın alınan Montana'nın 8/6 lık bir kısmını saniyeleştirir ve artık orada eski Nazilerin bayrakları, Alman imparatorluğunun bayraklarını asmaya başlar. Ruslardan katiyen nefret eder ve hepsini toplatıp öldürtür öncelikle. (WSIS'ın nasıl göründüğü hakkında fotoğraf atacam) takipçilerini de kendisi gibi boyar, boyardan kastım suratlarını kız erkek fark etmeden bi suda yıkar. Böylece bu 800 kişi git gide artar. Gümüş ay adlı bir ideolojik semböle git gide bağlanıp olup bu sembolu her yere asan ve artık kendi bayrakları, 'nasyonal Liberalizm' adlı kendi ideolojileri ile yıllarca mutlu mesut yaşarlar. WSIS manyağın tekidir, köle kampları, toplama kampları, kiliseler(ibadete kapalı tamamen toplantı veya silahlı eylemler için mekan olarak) ve Auswitzchler yaptırır. Ayrıca koca Montana'yı saniyeleştirir, artık tank üretme kapasitesinde hale getirir. halk orda dışardan izole, kendi kendi yaşamaya başlar. bunun sonucundan hiç korkmaz ve Amerikan hükümeti de buna pekte karışmaz. ama en sonunda kendi ordusunu yapmaya başlar. Askeri birlikler. 1200'ü aşkın ve birçoğu adam kaçırma, zorla kızların erkeklere, erkekelerin kızlara tecavüz edip ırzına geçmesinden artık bu WSIS topluluğu 2000lere kadar gelir. WSISlar ölümsüzdür. eğer WSIS olursanız artık ölümsüzsünürdür. o yüzden 'baba' WSIS olarak sıfatlandırılmış WSIS bu Japon-Türk-Alman-WSIS übermensch'nizme ven bunlardan başka tüm ırklarından nefret eder bu nefret güdüsüyle dolan WSIS dünyada global olarak sorun çıkartmaya başlar. Ana merkezleri Montana olan bu kült, İngiltere, Türkiye, Almanya, İsveç, Hindistan ve Japonya'da üs açar aynı 'satın al-inşa et' taktiği ile. Kendi silahlarını üretmeye başlarlar ve tarikatlaşırlar. onlarca tane yüksek güçte Steinsler, onların altına Blitzhmenchler, Alman birlikleri, Sıradan askerler vs. diye tarikatlaşırlar. Hikayenin geçmişi bu böyle bir ortamda başlıyor hikayem. Ruslardan oluşan bir paralı asker birliği Hindistana kurulur ve orada da onlar tarikatlaşır. Baba WSIS ise onlara savaş(bu kişisel bir mesele, onların lideri ile sıkıntısı vardır) ve ölümüne dek sahip olduğu her şeyi kaybetme pahasına artık son gücüyle Hindistan Himayalara gelir ve orada karşısında nefret beslediği düşmanlarını yaptırdıklarıyla eski kafalı bir savaş taktiyle, savaşa başlar (not: Hindistan-Pakistan-Nepal ve çin sınırı günümüz Fransa-Belçika-Almanya sınırından daha büyüktür ve savaş zaten bunu esas alarak gerçekleşir, Almanların yıkıcı gücü ve taktiksel zihniyetine karşı itilaf devletlerinin zaten garip bir simülasyonudur bu savaş) Hikaye ise bu Rus-WSIS savaşını anlatır ve bu savaş öyle büyülü müyülü isekai'lı değil baya ciddi, tarihi ve korkutucu bir tonda ilerler. Kafayı sıyırmış ve herkesten, kendi topluluğu dışında herkesden nefret eden bu deli-manyak-ırkçı kişi acımasızca silahlanarak savaşa koyulur. Bu savaşta Otto Von WSIS, Kennedy W. ve tarihi şeylerin tekrarlanması ve WSIS 'ın aslında bir mesih kadar güçlü olmayacağı ve kendi yazdığı ideolojik kitabı 'Nasyonal Liberalizm' in dünyadaki her sorunu çözemiyeceğini görür, gücünü yavaş yavaş kaybeder. Tüm kült'ü kaybetme ve yükselme macerasını anlatan bu anime, 3 sezon olur ama eğerki siyasi boyuta ve hikayenin after'ını dahil edersek 5-6 sezonluk bir şeye dönüşür.(1.sezon kültün oluşumu, 2.sezon tarikatlaşma, 3.sezon bu savaş, 4.sezon Devrim edaları(buraya girmedim bile bura asıl eğlenceli ve önemli kısım aslında)5.sezon Kaiserreich(bunada girmedeim bu da çok önemli ama, Kaiserreich'ın kimin sahip olacağı hakkında, yeni kurulan ve devrimden sonraki Neu-Russia'mı, yoksa darbeyle başa getirilmiş kuzey-avrupa-alman bürosu hakkında)6.sezonsa fillerla geçirebilecek ya da dünya dominasyonu ve devrimi yaymayla ilgili olabilir. 6, genel olarak filler ya da ana senoryaya pekte katkısı olmayan ekstra olarak sayılabilir. Sizin bu hikaye, ve kendi yazmak istediğiniz hikayeleriniz nedir/düşünceleriniz nedir? (Resimler atılmıyor çok büyükler o yüzden hikayeyi merak edip görüntülü şekilde bakmak izlemek istiyorsanız şu hesabımdan resimlere bakabilirsiniz :) https://www.pixiv.net/member.php?id=38384274 (bakmanızı öneririm)
  4. WSIS

Sizin Animenizin Hikayesi Nasıl olurdu???

Not: şuan anlatacağım şey bir Anime'den çok sezonluk bir dizidir. Yüzyıllardır bu sorunun sorulmasını istiyordum yav... he Öncelikle WSIS isimli bir manyağın kültünden başlayım. WSIS adlı kişi ırkçı, tarikatçı ve zeki bir adamdır. bu adamla herhangi bir kavgaya girmek kıç ister dorusu. Amerika/Montana'da basit bir kiliseyi takipçilerinin parasıyla satın alır ve git gide büyür. 800 Kişilik bir tarikat üyesine ulaşır. Onları eğitir, büyütür ve kendi bayrağını asmaya başlar. Bu kilisenin etrafınıda parayla satın alında Montana'nın 8/6 lık bir kısmını parasıyla satın alır ve artık orda eski Nazilerin bayrakları, Alman imparatorluğunun bayralarını asmaya başlar. Ruslardan katiyen nefret eder ve hepsini toplatıp öldürtür öncelikle. (WSIS'ın nasıl göründüğü hakkında fotoğraf atcam) takipçilerinide kendisi gibi boyar, boyardan kastım suratlarını kız erkek fark etmeden bi suda yıkar. Böylece bu 800 kişi git gide artar. Gümüş ay adlı bir sembole git gide aşık olup bu sembolu her yere asan ve artık kendi bayrakları, 'nasyonal Liberalizm' adlı kendi ideolojileri ile yıllarca mutlu mesut yaşarlar. WSIS manyağın tekidir, köle kampları, toplama kampları, kiliseler(ibadete kapalı tamamen toplantı veya silahlı eylemler için mekan olarak) ve Auswitzchler yaptırır. bunun sonucundan hiç korkmaz ve Amerikan hükümeti buna pekte karışmaz. ama en sonunda kendi ordusunu yapmaya başlar. Askeri birlikler. 1200'ü aşkın ve birçoğu adam kaçırma, zorlandırma veya kızların erkeklere, erkekelerin kızlara tecavüz edip ırzına geçmesinden artık bu WSIS topluluğu 2000lere kadar gelir. WSISlar ölümsüzdür. eğer WSIS olursanız artık ölümsüzsünürdür. o yüzden baba WSIS olarak sıfatlandırılmış WSIS bu Alman seviciliği ve Japon-Türk-Alman-WSIS ırklarından başka herkese nefret ve onları öldürme iç güdüsüyle dolan WSIS dünyada global olarak sorun çıkartmaya başlar. Ana merkezleri Montana olan bu kült, İngiltere, Türkiye, Almanya, İsveç, Hindistan ve Japonya'da üs açar aynı 'satın al-inşa et' taktiği ile. Kendi silahlarını üretmeye başlarlar ve tarikatlaşırlar. 40 tane yüksek güçte(bu birlik bizim bordo berelileri ikiye katlar) Steinsler, onların altına Blitzhmenchler, Alman birlikleri, Sıradan askerler vs. diye tarikatlaşırlar. Hikayenin geçmişi bu böyle bir ortamda başlıyor hikayem. Ruslardan ve Türklerden oluşan bir paralı asker birliği Hindistana kurulur ve orada da onlar tarikatlaşır. Baba WSIS ise onlara savaş açar ve ölümüne dek sahip olduğu her şeyi kaybetme pahasına artık son gücüyle Hindistan Himayalara gelir ve orada herkesi öldürmeye ant içer. Hikaye ise bu Rus-WSIS savaşını anlatır ve bu savaş öyle büyülü müyülü isekai'lı değil baya ciddi, tarihi ve korkutucu bir tonda ilerler. Kafayı sıyırmış ve herkesten, kendi topluluğu ve almanlar dışında herkesi öldürmeye ant için bu deli manyak ırkçı kişi acımasızca silahlanarak savaşa koyulur. Bu savaşta Otto Von WSIS, Kennedy W. ve tarihi şeylerin tekrarlanması ve WSIS 'ın aslında bir mesih kadar güçlü olmayacağı ve kendi yazdığı ideolojik kitabı 'Nasyonal Liberalizm' in dünyadaki her sorunu çözemiyeceğini görür ve Gümüs Ay'ın onurunu kaybeder. Tüm kült'ü kaybetme ve yükselme macerasını anlatan bu anime olmaya hazır hikaye minumum 3 sezondan oluşur ve sezonlar şunlardan oluşur "Başlangıç, WSISLAR - Yükselme ve Savaş - Yıkılış, Arınma" olarak adlandırılabilir. (Resimler atılmıyor çok büyükler o yüzden hikayeyi merak edip görüntülü şekilde bakmak izlemek istiyorsanız şu hesabımdan resimlere bakabilirsiniz :) https://www.pixiv.net/member.php?id=38384274 (lütfeğn bakığın...)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.