Jump to content
Türk Anime TV Forum

fuuki

Üyeler
    26
  • Son ziyareti

• Başarı

1

fuuki kullanıcısının son zaferi 20 Ocak

fuuki en beğenilen içeriğe sahiptir

fuuki hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

1. fuuki

Tokyo Ghoul Neden Sevilmez

Bunları söyleyen kişinin profil resminin Kaneki olması Ayrıca şu Tokyo Ghoul hayranları nerde bu kanser kitle ? Bence yok ama bu kişilerden nefret edenler baya var hemde bu kişilerin eski bir fan olması... Enteresan :D
  2. fuuki

Disqus Banları Hakkında Bilgilendirme

Bana da bakar mısın Osman fırat https://disqus.com/by/Sooopy/
  3. fuuki

Tahmindir Başlığıyla Spoiler Verenler

Aslında bitirsen bile spoiler yiyebilirsin. Başka serilerden spoiler lar yazılabiliyor yorumlara. Mesela "Bu anime Akame ga kill e benziyor " diyenler mesela banlanmalı direk.
  4. Bende Disqus' ta banlıyım Lütfen bana da af çıkartın.
  5. fuuki

Machikado Mazoku (09/12)

Geçmiş olsun bro, çeviri için teşekkürler.
  6. fuuki

2019 da izlediğim en iyi 5 anime

7. fuuki

Birlikte japonca öğrenme/öğretme

Konuyu hortlatmış olucam ama yararlı olabilir diye yazıyorum. Minna no nihongo adında bir kitap var.Yıllardır dünya çapında ücretsiz olarak pek çok kurum ve kuruluşta kullanılmaktadır. (reklam değildir :D ) Kitabı internette .pdf şeklinde kulabilirsiniz veya satın da alabilirsiniz. Kitabı kullanmak için hiragana ve katakana bilmek gerekiyor. Öğrenirsiniz basit zaten . ;) Kitabın içnde dinleme ve metinlerin video görüntüleride bulunmaktadır(Oyunculuklar çok kötü ve baya komikler ama eğitici :D ) Ayrıca kitabın anatımları youtube da mevcuttur anlamazsanız oradan bakabilirsiniz. Başlangıç için uygun olduğunu düşünüyorum. Şimdiden kolay gelsin. Ganbare minna ! XD
  8. fuuki

Anime konularının kısır döngüye girmesi

Ben de son sezonu beğendim.
  9. fuuki

2019 da izlediğim en iyi 5 anime

Sağ olun. Malesef kullanmıyorum. MAL yerine livechart.me ' i kullanıyorum. Liste hazırlamıyorum, zaman kaybı gibi geliyor bana kusura bakmayın. Dediğim gibi livechart.me de iyi animelere rastlayabilirsiniz, MAL ve diğer sitelere yönlendiriyor zaten. Animelerinde ne zaman çıkacağını söylüyor(Reklam değildir XD ).
  10. fuuki

( 12 / 12 ) RWBY Volume 2

Sağ olun
  11. fuuki

( 12 / 12 ) RWBY Volume 3

teşşşekürlerr
  12. fuuki

( 16 / 16 ) RWBY

Tesekkürlerr
  13. fuuki

Anime konularının kısır döngüye girmesi

Önemli olan eğlenmek bence çok da gurme olmaya gerek yok yani. :)
  • Yeni Oluştur...