Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fuuki

Kayıtlı Üye
  • Content Count

42
  • Last visited

• Days Won

1

fuuki last won the day on January 20

fuuki had the most liked content!

About fuuki

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Bunları söyleyen kişinin profil resminin Kaneki olması Ayrıca şu Tokyo Ghoul hayranları nerde bu kanser kitle ? Bence yok ama bu kişilerden nefret edenler baya var hemde bu kişilerin eski bir fan olması... Enteresan :D
  2. Bana da bakar mısın Osman fırat https://disqus.com/by/Sooopy/
  3. Aslında bitirsen bile spoiler yiyebilirsin. Başka serilerden spoiler lar yazılabiliyor yorumlara. Mesela "Bu anime Akame ga kill e benziyor " diyenler mesela banlanmalı direk.
  4. Geçmiş olsun bro, çeviri için teşekkürler.
  5. Konuyu hortlatmış olucam ama yararlı olabilir diye yazıyorum. Minna no nihongo adında bir kitap var.Yıllardır dünya çapında ücretsiz olarak pek çok kurum ve kuruluşta kullanılmaktadır. (reklam değildir :D ) Kitabı internette .pdf şeklinde kulabilirsiniz veya satın da alabilirsiniz. Kitabı kullanmak için hiragana ve katakana bilmek gerekiyor. Öğrenirsiniz basit zaten . ;) Kitabın içnde dinleme ve metinlerin video görüntüleride bulunmaktadır(Oyunculuklar çok kötü ve baya komikler ama eğitici :D ) Ayrıca kitabın anatımları youtube da mevcuttur anlamazsanız oradan bakabilirsiniz. Başlangıç için uygun olduğunu düşünüyorum. Şimdiden kolay gelsin. Ganbare minna ! XD
  6. Sağ olun. Malesef kullanmıyorum. MAL yerine livechart.me ' i kullanıyorum. Liste hazırlamıyorum, zaman kaybı gibi geliyor bana kusura bakmayın. Dediğim gibi livechart.me de iyi animelere rastlayabilirsiniz, MAL ve diğer sitelere yönlendiriyor zaten. Animelerinde ne zaman çıkacağını söylüyor(Reklam değildir XD ).
  • Create New...