Jump to content

fuuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

43
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

fuuki kullanıcısının paylaşımları

1. fuuki

( 05 / 05 ) Hanamonogatari

Teşekkürler arkadaşlar
  2. ? Aydınlatır mısın beni ?
  3. fuuki

( 12 / 12 ) Occultic;Nine

teşekkürler
  4. fuuki

( 24 / 24 ) Garo: Honoo no Kokuin

Teşekkürler bro
  5. fuuki

( 12 / 12 ) Kuutei Dragons

helall brooo ! iceee
  6. fuuki

Tokyo Ghoul Neden Sevilmez

Bunları söyleyen kişinin profil resminin Kaneki olması Ayrıca şu Tokyo Ghoul hayranları nerde bu kanser kitle ? Bence yok ama bu kişilerden nefret edenler baya var hemde bu kişilerin eski bir fan olması... Enteresan :D
  7. fuuki

Disqus Banları Hakkında Bilgilendirme

Bana da bakar mısın Osman fırat https://disqus.com/by/Sooopy/
  8. Aslında bitirsen bile spoiler yiyebilirsin. Başka serilerden spoiler lar yazılabiliyor yorumlara. Mesela "Bu anime Akame ga kill e benziyor " diyenler mesela banlanmalı direk.
  9. fuuki

Machikado Mazoku (09/12)

Geçmiş olsun bro, çeviri için teşekkürler.
  10. fuuki

Birlikte japonca öğrenme/öğretme

Konuyu hortlatmış olucam ama yararlı olabilir diye yazıyorum. Minna no nihongo adında bir kitap var.Yıllardır dünya çapında ücretsiz olarak pek çok kurum ve kuruluşta kullanılmaktadır. (reklam değildir :D ) Kitabı internette .pdf şeklinde kulabilirsiniz veya satın da alabilirsiniz. Kitabı kullanmak için hiragana ve katakana bilmek gerekiyor. Öğrenirsiniz basit zaten . ;) Kitabın içnde dinleme ve metinlerin video görüntüleride bulunmaktadır(Oyunculuklar çok kötü ve baya komikler ama eğitici :D ) Ayrıca kitabın anatımları youtube da mevcuttur anlamazsanız oradan bakabilirsiniz. Başlangıç için uygun olduğunu düşünüyorum. Şimdiden kolay gelsin. Ganbare minna ! XD
  11. fuuki

Anime konularının kısır döngüye girmesi

Ben de son sezonu beğendim.
  12. fuuki

( 12 / 12 ) RWBY Volume 2

Sağ olun
  13. fuuki

( 12 / 12 ) RWBY Volume 3

teşşşekürlerr
  14. fuuki

( 16 / 16 ) RWBY

Tesekkürlerr
  15. fuuki

Anime konularının kısır döngüye girmesi

Önemli olan eğlenmek bence çok da gurme olmaya gerek yok yani. :)
  16. fuuki

Neden artık anime izlerken eski zevki alamıyorum?

Aynen zankyou no terror' ü çok abartıyorlar. Tamam güzel anime ama bu kadar da abartılmamalı bence sıktı bu muhabbet. Eskiden her sezon en azından bir kaç tane güzel anime çıkıyordu, şimdilerde bu sayı yılda bir ikiye düştü bence. Zaten şuanda beğendiğimiz animelerde genelde eskiden çıkan animelerin devam sezonları oluyor malesef yeniler az. Ama artık anime yapmak daha kolay oldu eskiye nazaran(halen çok zor fakat eskisi kadar değil). Bu sayede tutan herşeyin bir animesi çıkabiliyor, yeterki bir izleyici kitlesi olsun. Telefon oyunundan tut başka alanlara kadar. Yine aynı şekilde bu kolaylık sayesinde eski manga ve bazı animelerin yeniden yapımına kadar izleme şansıa sahip oluyoruz. Ben şahsen yeni animeleri daha çok seviyorum(bazı klasikler hariç). Eski animelerin kötü çizimleri ve kötü ses sanatçılarında büyük br ölçüde kurtulduk diyebilirim(bu benim şahsi görüşüm katılmaya bilirsizniz). Animelerden artık eskisi kardar tat almamanın bazı nedenleri olabilir. Mesela çok izlediğin için veye gücel takip ettiğin için, bitmişken izlemek daha keyifli kesinlikle. Veya hep benzer türleri izlediğin için de olabilir bilemiyorum. Ön yargılarını yıkmanı tavsiye ederim(varsa tabii ki :). İzlediğin tür sayısı ne kadar çok olursa iyi animelerle karşılaşma olasılığın da o kadar çok olur. Benim nacizane fikirim bu yönde. İyi seyirler.
  17. fuuki

Seiyuu

Bence hepsi güzel. Ayrıca seiyu olmak kolay değil.
  18. fuuki

( 13 / 13 ) Sora no Otoshimono

teşekkürler...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.