Jump to content
Türk Anime TV Forum

Shinobi_Noku

Üyeler
    28
  • Son ziyareti

• Başarı

2

Shinobi_Noku kullanıcısının son zaferi 2 Mart

Shinobi_Noku en beğenilen içeriğe sahiptir

1 takipçi

Shinobi_Noku hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum tarihi 29-03-2003

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

156 kez ziyaret edildi
  1. Shinobi_Noku

Sizin aranızda olmaktan mutluyum

Ohayooo hoş geldin :)
  2. Shinobi_Noku

Japonca Müzik Önerilerinizi Bekliyorum

Jazz dinlemeyi de çalmayı da severim. Ama daha önce jazz tarzı japonca şarkı dinlememiştim sanırım. O yüzden tavsiyen benim için çok iyi oldu, teşekkürler :)
  3. Shinobi_Noku

Öncelikle çok teşekkür ederim. Ne tarz dinlediğimi yazmamış gerçekten sen yazana kadar fark etmemiştim :) Ama tam dinlediğim tarzdan yazmışsın, çok isabetli olmuş. Amazarashi'nin birkaç şarkısını dinliyordum ama gruba daha detaylı olarak bakacağım. Diğerlerini de dinleyeceğim umarım hepsini severim.
  4. Shinobi_Noku

Çok teşekkür ederim. Bir kaç grupta takılı kalmak yerine farklı farklı sesler tatmak istiyodum, ayrıca sololarda ki tavsiyen için de teşekkürler
  5. Shinobi_Noku

The Breaker

Koleksiyon yapma hayallerim var ama daha değil maalesef ki :( Ama ilerisi için kesinlikle düşüneceğim bir manga o zaman
  6. Shinobi_Noku

The Breaker

Çok teşekkür ederim tavsiyen için
  7. The Breaker mangası hakkında düşünceleriniz nelerdir? Para verip almaya değer mi yoksa başka serilere mi yönelmeliyim okuyan ya da bilen varsa cevaplarsa sevinirim.
  8. Shinobi_Noku

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Bu animenin 2. Sezonunu deli gibi bekleyen bir tek benim sanıyordum, bu düşüncede birini bulmak çok hoş. Ama maalesef ki gelmeyecek gibi :( Yine de beklemekten zarar gelmez.
  9. Shinobi_Noku

Cehennemlik anime karakterleri

Video güzel olmuş ellerinize sağlık. Özellikle Yato'nun Allah'a -ucuza- şirk koşma detayına bittim. Ayrıca en cehennemlik anime karakterleri kendini yeni dünyanın tanrısı ilan eden Yagami Light ve insanların üzerinde manyak manyak deneyler yapıp üstüne Asuna'yı bir türlü rahat bırakmayan SAO'dan Nobuyuki Sugo'dur benim için.
  10. Shinobi_Noku

KonumÖlümsüz Topraklar çok teşekkür ederim :)
  11. Nightmare, Kana-Boon, Asian Kungfu Generation, Stereopony ve türevleri müzik grupları ya da sanatçı önerileriniz bekliyorum Ekstradan Akatsuki no Yona Opening 2 tarzı şarkılar önerirseniz çoookkk sevinirim. Şimdiden bütün öneriler için teşekkürler :)
  12. Shinobi_Noku

Japon Şarkıcı Önerileri

Daha çok Nightmare, UVERworld, Stereopony, Asian Kung-Fu Generation tarzı dinleyen birisiyim. Varsa önerebileceğiniz gruplar dinlemek isterim.
  13. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

Güzel anime izlemek her izleyicinin en büyük dileğidir herhalde. Birkaç kişiden daha kimetsu no yaiba tarzında ama daha kaliteli anime önerisi aldım, umarım dediğin gibi güzel animelere denk gelirim ve çok beğenirim. O zaman gelir yazarım kimetsu no yaiba hakkındaki değişen görüşlerinimi buraya.
  14. Shinobi_Noku

Tanışdığımıza memnun oldum.

Ben henüz liseye gidiyorum ve etrafımdaki insanlar anime izlememle ilgili çoğunluklu olarak üniversiteye geçtiğimde bunlardan vazgeçeceğimi, animelerin çocuksu geleceğini ve anime izleyerek geçireceğim vakitte başka şeyler yapmak isteyeceğimi söylüyorlar. Fakat sizin gibi birçok insan gördüm forumda yaşı 20den büyük olup hala anime izlemeye devam eden. Acaba siz üniversiteye geçtiğinizde bırakmayı düşündünüz ya da ara verdiniz mi?
  15. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

Gerçekten izlemek istediğim hali hazırda o kadar çok anime varki bir animeyi bitirdiğimde kesinlikle boşlukta kalmıyorum. Hatta aksine anime kıtlığı değil zaman kıtlığı yaşıyorum. Piyasada bu kadar güzel anime varken bir günün 24 saat olması çok yetersiz geliyor bana.
  • Yeni Oluştur...