Jump to content
Türk Anime TV Forum

Shinobi_Noku

Üyeler
    17
  • Son ziyareti

• Başarı

1

Shinobi_Noku kullanıcısının son zaferi 26 Kasım

Shinobi_Noku en beğenilen içeriğe sahiptir

Shinobi_Noku hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

55 kez ziyaret edildi
  1. Shinobi_Noku

Japon Şarkıcı Önerileri

Daha çok Nightmare, UVERworld, Stereopony, Asian Kung-Fu Generation tarzı dinleyen birisiyim. Varsa önerebileceğiniz gruplar dinlemek isterim.
  2. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

Güzel anime izlemek her izleyicinin en büyük dileğidir herhalde. Birkaç kişiden daha kimetsu no yaiba tarzında ama daha kaliteli anime önerisi aldım, umarım dediğin gibi güzel animelere denk gelirim ve çok beğenirim. O zaman gelir yazarım kimetsu no yaiba hakkındaki değişen görüşlerinimi buraya.
  3. Shinobi_Noku

Tanışdığımıza memnun oldum.

Ben henüz liseye gidiyorum ve etrafımdaki insanlar anime izlememle ilgili çoğunluklu olarak üniversiteye geçtiğimde bunlardan vazgeçeceğimi, animelerin çocuksu geleceğini ve anime izleyerek geçireceğim vakitte başka şeyler yapmak isteyeceğimi söylüyorlar. Fakat sizin gibi birçok insan gördüm forumda yaşı 20den büyük olup hala anime izlemeye devam eden. Acaba siz üniversiteye geçtiğinizde bırakmayı düşündünüz ya da ara verdiniz mi?
  4. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

Gerçekten izlemek istediğim hali hazırda o kadar çok anime varki bir animeyi bitirdiğimde kesinlikle boşlukta kalmıyorum. Hatta aksine anime kıtlığı değil zaman kıtlığı yaşıyorum. Piyasada bu kadar güzel anime varken bir günün 24 saat olması çok yetersiz geliyor bana.
  5. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

Gerçekten haklısın. Bu konuda örnek gösterilecek o kadar çok anime vat ki... Gerçekten çok severek izlediğim ve devamı gelmeyen animelere bakınca istemsizce üzülüyorum. Benim için bu konuda en büyük iki örnek No Game No Life ve Noragami sanırsam. İkisi de türünde izlediğim ilk animeler olarak bende ayrı bir yerde olmalarının dışında çok da beğendiğim animelerdi. Şuan için imkansız gözüküyor ama umarım ileride bir gün tekrardan canlandırılan animeler olurlar.
  6. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

Ben kendi adıma konuşursam Japon kültüründeki katanayla savaşma olayını sebepsizce seviyorum bu yüzden bu tür animeler için aksiyonu güzelse genel olarak beğeniyorum. Ayriyetten aksiyon ve dövüş ağırlıklı olmasına rağmen renkli bir dünyasının olması da çok hoşuma gitti. Hikayesi çok detaylı değil ve yüzeysel olsa da arada sunulan dram sahneleri de dram pek sevmeyen biri olarak hoşuma gitti diyebilirim. Aslında klişe bir shounen demekte haklısın bence de öyleydi ama kaliteli bir klişe shounendı diye düşünüyorum. Shounen seven biri için son zamanlarda çıkan iyi animelerden bence.
  7. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

Teşekkürler, hoş buldum.
  8. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

merhabalar ;)
  9. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

Açıkçası ben animelerin zamanla çok fazla değiştiğini düşünmüyorum. Genelde animelere başlarken yapım zamanına bakmayı unutup animeyi birince bakıyorum ve tarihler çok da şaşırtıcı gelmiyor. Eğer daha taze 2019 animelerinden başlayacaksan bence Kimetsu no Yaiba izleyebilirsin, zaten bu yılın en çok ses getiren animesi oldu sanırsam. Gerçi her ne kadar özellikle son zaman animelerine baya hakim olsam da anime geçmişim çok fazla değil o yüzden görüşüm ne kadar doğrudur bilemem...
  10. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

Teşekkür ederim, hoş buldum. Yeni başlayan hevesiyle hep yeni animeler izlemek istiyorum. Umarım zamanla ben de sizler kadar anime izlemiş olurum.
  11. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

Son bölümde söylediklerine kesinlikle katılıyorum. Japonca bilmek ve mangaları orjinal diliyle okumak çok güzel olurdu. Teşekkür ederim aydınlattığın için.
  12. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

Teşekkür ederim, hoş buldum
  13. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

5 yıldır anime izleyen birinin görüşlerini dinlemek isterim. Ayrıca 400ü geçik anime izlemiş olmak da ayrıca etkileyiciymiş. Bir de bu kadar çok anime izlerken manga da satın alıyor musun yoksa mangalara para vermek saçma diyenlerden misin?
  14. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

Teşekkürler, hoş buldum :)
  15. Shinobi_Noku

Selamlar Min'na!

Teşekkürler admin, hoş buldum
  • Yeni Oluştur...