Jump to content

Anireact

Kayıtlı Üye
  • Content Count

27
  • Last visited

1 Follower

About Anireact

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

412 profile views
  1. Hayır düşünmedim aksine şuan daha fazla anime izliyorum. Bazı animeler cocuksu gelebilir fakat cocuksu gelen anime zaten çocuk kitleye hitap ediyorur ama anime kavrami öyle tek bir kitleye değil 7 den 70e bir kültür. Fakat tabii herşey insanda biter sana belki birden eğlenceli gelmicek anime bilemezsin.
  2. Kono oto tomare ve Carole and Tuesday hakkında katılıyorum ikiside bu yılın hatta son yılların nadide müzik temalı animeleri. Listede yer almalarını isterdim.
  3. Mairimashita iruma-kun 9. Bölüm ve No Guns Life 8. Bölümü izledim ikiside 2019 sonbahar sezonunun güzel animeleri. Derdiniz tasaniz varsa biraz gülmek istiyorsanız mairimashita iruma-kun'u izleyin derim.
  4. Hikaye anlamında evet sığ bir anime ama babasının tekniğide işin içine girdi ben ilerleyen sezonlarda hikaye konusunda umutlandım. Umarım ilerde o sütunlarında arkaplanini tamamen öğreniriz. Animasyon ve efektler anlamında ise heleki o son bölüm eritti beni ? Kısaca evet biraz klişe ama vaad ettiği hikayesi ve animasyonları için izlenir.
  5. Asunanın son animede adam akıllı rolü yok ( Evet Güncel animede de yok fakat daha neler olacağı belli olmaz o yüzden günceli saymıyorum) fakat işte fazla benimseyen sao kitlesi tek bizim ülkemizde yokmuş demekki ?
  6. Dimi nezukonun garip seslerinden başka repliği varmiydi hatırlamıyorum.
  7. Dororo görmemek benide şaşırttı ama dororo ne bileyim o seride birşeyler eksik ama ne bilmiyorum tam
  8. Banana fishi okumadım veya izlemedim ama duyduğuma göre farklı ve alışılagelmişin dışında bir anime olduğu.
  9. En İyi TV Animesi 10. Kemurikusa 9. Sword Art Online: Alicization 8. Shingeki no Kyojin 3. Sezon 7. Toaru Majutsu no Index III 6. Watashi ni Tenshi ga Maiorita! 5. Persona 5 the Animation 4. Sarazanmai 3. Banana Fish 2. Bungou Stray Dogs 3. Sezon 1. Kimetsu no Yaiba En İyi Anime Filmi 10. Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai 9. Boku no Hero Academia the Movie 1: Futari no Hero 8. Hibike! Euphonium Movie 3: Chikai no Finale 7. Psycho-Pass: Sinners of the System trilogy 6. Re:Zero kara Haj
  10. Anime esasında çizgi dizidir. Sonuçta ortada bir çizim var. Şu ayrım önemli anime cartoon değildir çizgi dizidir ve animeye çizgi film diyenlerede sinir olmuyorum niye olayım kendi keyfime bakarım.
  11. Gintama NANİİİİİİ Bu sayko animeyi çocuklara mı izletceksiniz ??? Birde Clannad var evet çocuklar izlesin depresyona girsinler
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.