Jump to content

sucadısı

Üyeler
  • İçerik sayısı

68
  • Son ziyareti

sucadısı kullanıcısının paylaşımları

1. sucadısı

( 13 / 13 ) Katsugeki/Touken Ranbu

Sezonu engüzel animesiydi teşekkürler.
  2. sucadısı

( 13 / 13 ) Katsugeki/Touken Ranbu

yeni bölüm için teşekkürler. lütfen Katsugeki Touken Ranbuya daha fazla önem verin!!!
  3. sucadısı

( 12 / 12 ) Gintama (2017)

Teşekkürler <3 Bu sezon gintama harika!! :D
  4. sucadısı

( 12 / 12 ) Show by Rock!!

çok ama çok teşekkürler tamamlanmasını sabırsızlıkla bekliyordum. umarım 2.sezonda en kısa zamanda tamamlanır. emeğinize sağlık! <3 :)
  5. sucadısı

( 12 / 12 ) Show By Rock!! Short!!

teşekkürler!! sabırsızla bekliyordum.
  6. sucadısı

( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice

Teşekkürler. :)
  7. sucadısı

( 12 / 12 ) Show by Rock!!

Teşekkürler Show by Rock çevidiğniz için. Tamamlanmasını sabırsızlıkla bekliyorum! 4.bölüme kadar izledim devamı için sabırsızlanıyorum! Müzik sevenler için harika bir anime. ♡☆
  8. sucadısı

Anime mi, Manga mı?

Anime izlek ayrı güzel. Manga okumak ayrı güzel.
  9. sucadısı

Erza'nın En Sevdiğiniz Zırhı

Şimşek zırhını çok beğeniyorum. Birde mangadaki yeni Wingblade zırhı.
  10. sucadısı

Natsu mu ? Gray Mi ?

gray i de seviyorum ama Natsu!
  11. sucadısı

Fairy Tail Favori Yıldız Ruhunuz ?

Aquarius, Leo, Scorpio ve Virgo <3
  12. sucadısı

Kimler Aziz Büyücü Olmalı ?

Erza olmalı.
  13. sucadısı

En güçlü karakter sizce kim?

Erza!
  14. sucadısı

Fairy Tail'de Favori Karakteriniz Kim?

Natsu, Gray, Lucy, Wendy, Juvia ve tüm fairy tail üyelerini çok ama çok seviyorum fakat favorim Erza Scarlet!
  15. sucadısı

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Erza tabikide! :D
  16. sucadısı

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

NaLu en çok sevdiğim çift olmakla birlikte... onlardışında sevdiğim çift: Gajeel X Levy
  17. Bu sezon sabırsızlıkla beklediğim animeler var hep. :D Noragami, K, Owari no Seraph, Haikyuu!!, Diabolik Lovers :love-you-crazy-rabbit-emoticon:
  18. ilk 10 en sevdiğim seiyuular :) 1.Taniyama Kishou-san granrodeo olorak tüm şarkılarını ve seslendirdiği çoğu karakterleri seviyorum :) Gerçi Anketi ilk gördüğümde benim de aklıma ilk Mamoru Miyano gelmişti (1.olurdiye) :) Benim ençok sevdiğim seiyuu Junichi Suwabe; Utapri den Ren, Kurohitsuji den Undertaker, Bleach ten Grimmjow olarak <3
  19. 1. shingeki no kyojin o zaten belliydi 3. uta no prince sama ki benim favorim :D
  20. bleach anime bittiğinden beri mangası düşüşlerde! o yüzden animesi ni geri dönmesi manga-ka sı için çok iyi olur :D şahsen bende habere çok sevindim umarım bleach süper bir geri dönüş yapar animeyle :D
  21. One Piece ya neden japonlar bu animeyi bukadar seviyor anlamıyorum :D ama saygı duyuyorum :D Attack on Titan 2. şahsen bu sene o birinci olur diye düşünüyordum. geçensene 2.si kuroko no basket ise bu sene 3. :) kuroko no basketten sonra da 4.magi nin olması dikkatimi çekti! şahsen magiyi severim ama Naruto dan önde olması garip.
  22. yaşasın 3.sezon geliyor. :D ve bence yine 13 bölüm olur. hiç bitmesini sitemediğim bir anime uta no prince sama :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.