Jump to content

Rokkie

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Rokkie üyemizin başarıları

1. Rokkie

( 12 / 12 ) Noragami

Başladık yine (Google Drive Linki Koyabilirseniz Çok sevinirim)
  2. Solo Leveling Tarzı Level Up By Only Eating diye bir seri var kesinlikle önerimdir ayriyeten; Second Life Ranker I am the Sorcerer King A Returner’s Magic Should Be Special The Gamer Versatile Mage Tomb Raider King Omniscient Reader’s Viewpoint The Beginning After the End The Blade of Evolution: Walking Alone in the Dungeon Sitelerden gördüğüm ve bana önerilen benzer seriler
  3. İlk olarak çok beğendiğim bir anime olan Hyouka'yı öneriyorum. Hyouka belki 13 yaş altı için biraz anlaması zor olsada her mekanın arkasındaki ses Oreki'nin her bölüm açılarak gramla serpiştirilen romantizmini izlemek çok hoşuma gitmişti. Gizem türünde verilmiş başarılı bir anime bence. İkinci olarak Great Teacher Onizuka belki Onizuka'nın çapkınlıkları ve bölümlerin fazlalığı can sıkabilir fakat gerçekten yüz gülümseten şekilde işleniyor ve ders verme amacı taşıyor az çok. Üçüncü ve son olarak Re:Zero (Starting Life in Another World)'ü öneriyorum. Kendisi piskolojik olarak sanki yokuşlara bırakıcak gibi hissetsede aslında sonunda hep çözüme giden yolu gösteriyor üstüne üstlük karakterler arasındaki bu sevgiyi hakkediyor tartışması da çok hoş. Bu animede her bölümde mekanı duyguları hissettiriyor çünkü bunlar sesli olarak her zaman aktarılıyor bazen 3 kişi ağzıyla konuşulup sanki izleyiciyle konuşuluyor hissi veriliyor. Dünyasının büyüklüğü Novelinin bile çevrilmiş olması diğer artıklarından
  4. Rokkie

Bu Animeyi İzledin mi?

Okumadım Alttaki Hyouka izlemiştir
  5. Rokkie

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim Alttaki Great Teacher Onizuka izlememiştir
  6. Rokkie

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim (Sırf şu eğlenceye katılmak için hesap açtım Xd) Alttaki Mahou Shoujo Site izlememiştir.
  7. Rokkie

Beğendiğiniz AMV'ler :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.