Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

XOnurcan

Kayıtlı Üye
  • Content Count

3
  • Last visited

About XOnurcan

• Rank
    Level 1

İletişim Yöntemi

• AIM
    Merhaba Adım Onurcan Göç. Fantastik ve bilimkurgu animelerini severim aranıza katılmak benim için çok şereflendirici bir durum. Hepinize iyi günler dilerim.

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Fantastik- Bilim kurgu

Recent Profile Visitors

102 profile views
  1. Fate evrenlerinin serileri birbirlerine bağlı sadece. kailed evreni çok farklı. normal fate evrenlerinden. Hiç fate izlememiş biriyseniz kailedi zevk için izleyebilirsiniz ama gerçekten fate izliyecekseniz ilk önce zerodan başlamanızı öneririm ben stay night ile başladım ne yazikki baya spoiler yedim ilerki serilerde. Bu aralar grand othere başlayasım var
  2. Evet ilgileniyorum hala. üzgünüm foruma giremedim mesajınızı geç gördümde. Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Selam dostlarım. Son günlerde Fate/Kaleid Liner Prisma Illya serisini bitirdim. İnternette bazı special bölümleri gördüm ama türkanimede bulamadım. Sadece 2wei de special bölüm vardı. Animeyi nedensizce çok sevdim ve internette yeni serilerini araken Fate/Kaleid Liner Prisma Illya Phantom adında bir filminin 2.sini gördüm ilkini izlemiştim 2.si ise 3 ay önce çıktı ama türkçe altyazılı bulamadım ve animeyi bitiren biri olarak sonunu çok açık buldum ama 3wei den beri 4 yıl hatta diğer ay 5 yıl olmak üzere iken herhangi bir gelişme duyamadım animeyi böyle açık uçlu bitireceklerini sanmıyorum. Sizce yeni seri 4 yıl aradan sonra gelebilirmi ? Ve bir sorum daha var nedense bu serisi izledikten sonra tamamen Fate serisi izlemek istedim. Serideki illya ile Fate/Kaleid Liner Prisma Illya farklı olarak tasarlanmış. Şuan Fate/Kaleid Liner Prisma Illya izlemiş biri olarak Fate serisini izlemeye başlasam bir yabancılık çekermiyim ? Yorumlarınızı bekliyorum
  • Create New...